Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Jestem nowy z kuj-pom mam take pytanie czy niema ktoś na sprzedaż haka. No i kiedy będzie następny spot. Pozdrawiam wszystkich szczęśliwych posiadaczy b6 :)

jak z B5 podejdzie to się dogadamy :wink:

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

joł :decayed:

bula widziany na osiedlu A4 :wink:

Opublikowano
joł :decayed:

bula widziany na osiedlu A4 :wink:

a widziałeś jak się prezentowała na podjeździe?:kox: ja dziś w Toruniu na parkingu obok mnie spotkałem auto Damiana:wink:

Opublikowano
joł :decayed:

bula widziany na osiedlu A4 :wink:

a widziałeś jak się prezentowała na podjeździe?:kox: ja dziś w Toruniu na parkingu obok mnie spotkałem auto Damiana:wink:

pewnie że widziałem....:naughty:

Opublikowano
joł :decayed:

bula widziany na osiedlu A4 :wink:

a widziałeś jak się prezentowała na podjeździe?:kox: ja dziś w Toruniu na parkingu obok mnie spotkałem auto Damiana:wink:

nie przycierasz już o nic??

Opublikowano
:siema:
Opublikowano

auto Kuby namierzone wczoraj w Focusie :wink:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
auto Kuby namierzone wczoraj w Focusie :wink:

To już wiem gdzie się "moja" podziewa jak jej nie ma.

Generalnie jak sie moje auto wlecze lewym pasem lub nie przekracza prędkości dopuszczalnej o 20km/h> to nie ja prowadzę.

Opublikowano
joł :decayed:

bula widziany na osiedlu A4 :wink:

a widziałeś jak się prezentowała na podjeździe?:kox: ja dziś w Toruniu na parkingu obok mnie spotkałem auto Damiana:wink:

nie przycierasz już o nic??

nie jak na razie odpukać jest dobrze i nigdzie nie przycieram :wink: bardzo przyjemny mod dla oka i właściwości jezdnych :banan:

Opublikowano
joł :decayed:

bula widziany na osiedlu A4 :wink:

a widziałeś jak się prezentowała na podjeździe?:kox: ja dziś w Toruniu na parkingu obok mnie spotkałem auto Damiana:wink:

nie przycierasz już o nic??

nie jak na razie odpukać jest dobrze i nigdzie nie przycieram :wink: bardzo przyjemny mod dla oka i właściwości jezdnych :banan:

Muszę oblukać :wink: pytanie tylko gdzie:naughty:

Opublikowano

Twoje auto też sie ładnie prezentuje na glebie i tych felach.

Widziałem Cie ostatnio w Decznie w tygodniu pakowałeś sie do auta stojąc koło mnie (w zasadzie czekałem aż skończysz żeby wsiąść do siebie :) )

Jak odjeżdzałeś zczaiłem klubowe ramki i zastanawiałem sie czy Cie na forum widać.

Teraz po zdjęciu w podpisie poznałem :D

Opublikowano
joł :decayed:

bula widziany na osiedlu A4 :wink:

a widziałeś jak się prezentowała na podjeździe?:kox: ja dziś w Toruniu na parkingu obok mnie spotkałem auto Damiana:wink:

nie przycierasz już o nic??

nie jak na razie odpukać jest dobrze i nigdzie nie przycieram :wink: bardzo przyjemny mod dla oka i właściwości jezdnych :banan:

koła zmień na mniejszy profil to zobaczysz jakie będą właściwości jezdne :grin:

Opublikowano

"Podobno: można poznać JĄ w jedną minutę, docenić w jedną godzinę, pokochać w jeden dzień i próbować zapomnieć o Niej całe życie" :D

rs4 b5 stance - YouTube

Opublikowano

:hi:

auto Kuby namierzone wczoraj w Focusie :wink:

To już wiem gdzie się "moja" podziewa jak jej nie ma.

Generalnie jak sie moje auto wlecze lewym pasem lub nie przekracza prędkości dopuszczalnej o 20km/h> to nie ja prowadzę.

:grin::grin::grin:

Opublikowano

Twoja część przyjechała.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.