Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

WISNIA .... Hmmmm... ale od soboty mam urlop :-P he he ... A Ty ??

Opublikowano
Piątek i sobota jestem na działce u kumpla także odpadam.. a jutro Warszawa :/
A co ty w w wawie szukasz? tam nic nie ma dopiero co z tamtąd sie wyprowadziłem:)
Opublikowano
WISNIA .... Hmmmm... ale od soboty mam urlop :-P he he ... A Ty ??

a ja 2 tydzień non stop tyram :facepalm:

Opublikowano

moze zaplanujmy przyszly piatek? 02.08.13 Torun PLAZA godzina 20? mysle ze dam rade podjechac, jest tez troche czasu zeby sobie zajecia poustawiac, zadzwonie do Krzyska moze tez wpadnie

Opublikowano
ale co Ci powiem, to w lusterku przy włączonym DRL wygląda jak bandzior :kox::kox::kox: dałeś jakiś dystans na tylne koła? bo wyglądały jakby były bardziej "wypchnięte" :eusathink: chyba, że już po prostu długo auta nie widziałem.. :decayed:

petarda :kox::kox::kox:

nie nie ...ja mam w letnich takie kozackie ET 29 :banan:

---------- Post dopisany at 23:21 ---------- Poprzedni post napisany at 23:19 ----------

Artur, widziałem, że dziś Tomiczka Twoim pomykał :wink::decayed:

:siema:

wiem wiem, właśnie mi mówił, że Ciebie widział :polew:

Zdaje się, że mijałem go na Solskiego ;) Coś mi nie pasowało, auto znajome tylko kierowca nie ten :wink:

:hi:

no wiedze, że jakby co to byłbym na bieżąco gdzie się znajduje.......

...ale miłe to jest :wink:

Auto jest tak charakterystyczne, że nie ma opcji przeoczenia gdzieś na mieście :kox:

Opublikowano
:bry: ustalmy jakiś termin spota, żeby więcej osób mogło sobie plany poukładać, jestem za pomysłem Przemka :naughty:
Opublikowano
WISNIA .... Hmmmm... ale od soboty mam urlop :-P he he ... A Ty ??

a ja 2 tydzień non stop tyram :facepalm:

A widzisz :P ale odkujesz sobie :PP

Mi też pasuje Plaza 02.08.13 kolo 20 :) nie ma problemu :)

Opublikowano

:bry:

Piątek i sobota jestem na działce u kumpla także odpadam.. a jutro Warszawa :/
A co ty w w wawie szukasz? tam nic nie ma dopiero co z tamtąd sie wyprowadziłem:)

Focusa do firmy jechałem kupić :wink:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:bry: Z chęcią bym zawitał na spota :whistling:
Opublikowano

dzisiaj tzn sobota 27.07 spot wszystkich marek pod łuczniczką o godz 20 . Wpadnie ktoś ?

Opublikowano

Siemka ludki, jest ktoś na miejscu by by zrobić mini spota sobota lub niedziela z B4 Carbrio?

Opublikowano

:hi:

Ja odpadam w ten weekend jeśli chodzi o spota.

Opublikowano
Siemka ludki, jest ktoś na miejscu by by zrobić mini spota sobota lub niedziela z B4 Carbrio?

dzisiaj 20 pod łuczniczką :)

Opublikowano
dzisiaj tzn sobota 27.07 spot wszystkich marek pod łuczniczką o godz 20 . Wpadnie ktoś ?

ja może podjadę,ale nie obiecuję.

Opublikowano

02.08.13 Torun PLAZA godzina 20

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.