Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi: nienawidzę francuzów :facepalm:

to jest nas dwóch :banan: co żeś naprawiał ?

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:siema:

chlopaki potrzebuje pomocy zacina mi sie zamek w klapie od bagażnika i czesto nie chce sie otworzyc nie mam pojecia jaka jest tego przyczyna :kwasny:

jakbyś nie napisała, ...................który zamek to telefon by Ci rozładowali umawiając się :grin: na pomoc :decayed::wink: w rozeznaniu tematu :decayed:

Opublikowano
:siema:

chlopaki potrzebuje pomocy zacina mi sie zamek w klapie od bagażnika i czesto nie chce sie otworzyc nie mam pojecia jaka jest tego przyczyna :kwasny:

jakbyś nie napisała, ...................który zamek to telefon by Ci rozładowali umawiając się :grin: na pomoc :decayed::wink: w rozeznaniu tematu :decayed:

heheh :decayed: dobre

Opublikowano
:decayed::wink:
Opublikowano

ale jeszcze trochę i go boschem potraktuje - moja cierpliwość ma granice :grin:

Opublikowano
p*****lona pogoda:kwasny: przez rozkojarzenie dokładka do naprawy i przytarta felga :facepalm:

Co odwaliłeś ??

Opublikowano
:hi: nienawidzę francuzów :facepalm:

to jest nas dwóch :banan: co żeś naprawiał ?

a nawet trzech :D

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi: nienawidzę francuzów :facepalm:

ja mojego jak nawet zaczynałem lubić, to TIR we mnie cofnął :wink: Twój "serwis" już działa? Bo Osiołka do weterynarza muszę zaprowadzić :naughty:

Opublikowano
:hi: nienawidzę francuzów :facepalm:

to jest nas dwóch :banan: co żeś naprawiał ?

berlingo uszczelka pod głowicą, po drodze urwana śruba głowicy (rozwiercanie 7 cm szpilki na aucie:shock3:), zacięte wtryski po uruchomieniu :facepalm:

---------- Post dopisany at 23:04 ---------- Poprzedni post napisany at 23:03 ----------

:hi: nienawidzę francuzów :facepalm:

ja mojego jak nawet zaczynałem lubić, to TIR we mnie cofnął :wink: Twój "serwis" już działa? Bo Osiołka do weterynarza muszę zaprowadzić :naughty:

bula dla niektórych jest zawsze czynny :wink: a co się dzieje??

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Siemano ekipa słowem silna:decayed:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:siema::siema:
Opublikowano
siemaneczko :))) nie bylo mnie tu dlugooo ehhh :( praca/delegacja i taki oto ***j ....

Zastanawialismy sie w sobote wlasnie gdzie sie podziales :P

No właśnie....Bylem z wami duchem ^^ Fizycznie w Poznaniu :( klub Alfy sie zdeklarowal ze tez przyjedzie :)))

Opublikowano

ja odpadam w sobotę,delegacja :facepalm:

Opublikowano

Witam

Ktoś chętny na moje Audi? Oddam za 10,5 tyś, dokładasz 500 ( olej i kilka pierdołek) i jeździsz. Potrzebne kombi w dieslu.

Opublikowano
:hi: nienawidzę francuzów :facepalm:

to jest nas dwóch :banan: co żeś naprawiał ?

berlingo uszczelka pod głowicą, po drodze urwana śruba głowicy (rozwiercanie 7 cm szpilki na aucie:shock3:), zacięte wtryski po uruchomieniu :facepalm:

---------- Post dopisany at 23:04 ---------- Poprzedni post napisany at 23:03 ----------

:hi: nienawidzę francuzów :facepalm:

ja mojego jak nawet zaczynałem lubić, to TIR we mnie cofnął :wink: Twój "serwis" już działa? Bo Osiołka do weterynarza muszę zaprowadzić :naughty:

bula dla niektórych jest zawsze czynny :wink: a co się dzieje??

no coś się tam dzieje :wink: muszę zdiagnozować co to dokładnie i pogadamy, ogólnie zaślepiłem EGR i już jedzie lepiej ale to nie jest jeszcze to

Opublikowano
:siema:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.