Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Rozpoczęcie Sezonu w Lipnie jest 01.05 w końcu - ktoś się deklaruje podjechać ?

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

mi 27 pasuje i będę :wink: co do Lipna to też raczej tak, ale pod koniec tygodnia będę wiedział więcej

Opublikowano
mi 27 pasuje i będę :wink: co do Lipna to też raczej tak, ale pod koniec tygodnia będę wiedział więcej

dzwoń jak coś :decayed:

ja będę 1.05 i 02.05

Opublikowano

Ja sobie Lipno odpuszczam. Nastawiam się na grillowanie. W końcu długi weekend :banan:

Ale kartingi jutro ogarnę telefonicznie i dam znać na jaką godzinę można rezerwować.

Opublikowano
Ja sobie Lipno odpuszczam. Nastawiam się na grillowanie. W końcu długi weekend :banan:

Ale kartingi jutro ogarnę telefonicznie i dam znać na jaką godzinę można rezerwować.

ja grillował też będę tuż za Lipnem niedaleko :naughty: ale dotrę na Lipno

Opublikowano
Ja sobie Lipno odpuszczam. Nastawiam się na grillowanie. W końcu długi weekend :banan:

Ale kartingi jutro ogarnę telefonicznie i dam znać na jaką godzinę można rezerwować.

:thumbup1: czekamy na info z godzina

---------- Post dopisany at 07:49 ---------- Poprzedni post napisany at 07:47 ----------

co do lipna to termin mi pasuje ale jeszcze nie wiem czy zona czygos nie wymysli i jak maly..... ale dam znac

---------- Post dopisany at 07:50 ---------- Poprzedni post napisany at 07:49 ----------

a tym czasem i de kleic lampe :facepalm:bo sie popsula...... i krecic gwint do gory:facepalm: bo przy 61,5 z przodu blotnik tnie mi opone:kwasny:

Opublikowano

Ja 1.05 będę całkiem blisko Lipna, więc może podjade zw szwagrem na chwilę zobaczyć co tam się dzieje ;) co do gokartow, to niestety kolejny termin mi nie pasuje ;/ szkoda

Opublikowano

siemka :decayed:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:

Jakby to nie było problemem to prosiłbym o "lajka" ;)

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=715292278521955&set=pb.159661044085084.-2207520000.1398200310.&type=3&theater

fota słaba ale jak już wrzucili na fejsa :wink:

Na żywo wygląda duuuuużo lepiej - widziany jakieś 15-20 minut temu

Opublikowano

No i NIESTETY - 26-27 kwietnia odbywają się zawody na torze. Ten weekend odpada :kwasny:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
No i NIESTETY - 26-27 kwietnia odbywają się zawody na torze. Ten weekend odpada :kwasny:

Trochę szkoda :kwasny: a może karting w BDG :naughty:

Opublikowano
  • Autor

dawać do bydgoszczy

Opublikowano
No i NIESTETY - 26-27 kwietnia odbywają się zawody na torze. Ten weekend odpada :kwasny:

ufffff :decayed:

Opublikowano

Ja myślę, że któryś majowy weekend będzie odpowiedni :wink:

Coraz cieplej będzie, więc łatwiej z terminem. A tor w Toruniu jest naprawdę przyjemny.

Opublikowano

:siema:

ja się pisze w maju

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.