Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

Słuchajta....nie ma sensu opowiadać ,że b8 gniją....

Gniją te ,które były bite i źle je ktoś zrobił...a to zupelnie co innego .

Tak samo b5'tki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

No właśnie było uderzenie w tylne nadkole i ktoś tej belki nie wymienił, wrzucił bym wam zdjęcia jak to wygląda od środka bo zdjąłem boczek ale nie wiem jak się wrzuca foto bezpośrednio na forum, a nie jako odnośnik do przeglądarki... ktoś podpowie? Jeśli faktycznie się okaże że jest buda przestawiona to... to już z tym nic nie zrobię... :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: Łukasz to masz pecha,jeżeli okaże sie że buda przestawiona,masakra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś miałem w końcu konkretny telefon o Q7, gość wziął VINy i ma sprawdzać.. stwierdził, że oglądał już tańsze i były paździerze więc woli dołożyć i kupić pewne auto.. oby w końcu coś się ruszyło :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oby to nie była najgorsza opcja... Cóż, okaże się dopiero w przyszłym tygodniu bo mój mechanik uszkodził sobie dłoń... :facepalm: Ostatnio był chory więc zaczynam się przyzwyczajać... :kwasny: Jędrek, autko się sprzeda, tak jak kangur :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie było uderzenie w tylne nadkole i ktoś tej belki nie wymienił, wrzucił bym wam zdjęcia jak to wygląda od środka bo zdjąłem boczek ale nie wiem jak się wrzuca foto bezpośrednio na forum, a nie jako odnośnik do przeglądarki... ktoś podpowie? Jeśli faktycznie się okaże że jest buda przestawiona to... to już z tym nic nie zrobię... :facepalm:

mechanik sprawdził tą belkę co wkładał?

---------- Post dopisany at 09:15 ---------- Poprzedni post napisany at 09:10 ----------

może po tym strzale mocowanie belki lekko przesunęło się do przodu i przez to masz takie jaja

---------- Post dopisany at 09:16 ---------- Poprzedni post napisany at 09:15 ----------

bo po zdjęciach wygląda jak by od tyłu dostał strzała w koło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Powiem Ci szczerze że go nie pytałem nawet... Jak zaprowadzę auto to go zapytam, jeśli na drugiej belce nie da się ustawić geometrii to znaczy że coś nie tak z autem a nie belką. Muszę ten temat doprowadzić do końca bo nie daje mi to spokoju... Nie wiem czy można mieć większego pecha :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy idę dobrym tropem,ale na twoim miejscu wszedł bym pod samochód pisakiem zaznaczył dwa identyczne punkty na mocowaniu belki (tam gdzie przychodzą śruby) ,znalazł dwa identyczne punkty odniesienia gdzieś z przodu auta , miara i zmierzył bym czy nie ma jakieś dużej różnicy. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak będzie trzeba zrobić :good: A co do jazdy na 1BE to jest o wiele lepiej, mogło być niżej i twardziej ale trzeba by zainwestować w gwint na przyszły sezon :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1be to tylko -20 od serii...

---------- Post dopisany at 11:28 ---------- Poprzedni post napisany at 11:28 ----------

sam przekladales zawias czy ktos Ci przekladal? jaki koszt takiej przekladki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci że dałem razem z częściami mechanikowi i mi wrzucił przy okazji, szczerze to gdyby nie robił tylu rzeczy przy niej to sam bym przełożył, ale jak belkę zrzucał to od razu wszystko pozmieniał... Te dwa centymetry szału nie robią ale jest twardziej=lepiej :decayed: Będę musiał jeszcze przeczyścić egr i dolot, ciekawe ile nagaru tam się zebrało...:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artur, gdzie Ty się podziewasz? Namówiłeś mnie na ostatnim spocie, dziś się zapisałem na Ostrów :decayed: Trzeba w końcu pooglądać te zacne autka :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...