Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kapelonik przed południem :hi:

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

kurde późno trochę. a nie da rady na 20 ?

Wiśnia tez mam auto poskladane na szybko. Ale juz dawno ekipy nie widziałem tyle co w przelocie przez miasto bydgoszczakow, a sąsiadów z za miedzy to to nawet nie pamiętam. Wypadało by się przejechać

Jedzie ktoś jeszcze z Bydgoszczy ?

bez głowicy daleko bym nie zajechał :wink:

Kurcze co ty masz z tą głowicą ? Jak byś tam potrzebował pomocy to tam daj znać ... zaczniemy od glowicy a skonczymy na swapie na 1.6 ? :)

Opublikowano

:siema:

Opublikowano

kurde późno trochę. a nie da rady na 20 ?

Wiśnia tez mam auto poskladane na szybko. Ale juz dawno ekipy nie widziałem tyle co w przelocie przez miasto bydgoszczakow, a sąsiadów z za miedzy to to nawet nie pamiętam. Wypadało by się przejechać

Jedzie ktoś jeszcze z Bydgoszczy ?

bez głowicy daleko bym nie zajechał :wink:

Kurcze co ty masz z tą głowicą ? Jak byś tam potrzebował pomocy to tam daj znać ... zaczniemy od glowicy a skonczymy na swapie na 1.6 ? :)

wpada taka jaka powinna być :wink:

Opublikowano

Panowie spot pierwsza klasa. Dziękuje wam za spotkanie i mam nadzieje ze następnym razem ekipę z Bydgoszczy nie bede reprezentował solo !

:hi:

Opublikowano

Dzięki Panowie za spotkanko, miło było się zobaczyć. Szkoda ze na sharpa nie moglem juz jechac...

coś się dalej działo ?

działo się trochę było S8 D3, S6 C6, GTR, CLS AMG, Evo IX, Golf VI GTI i to chyba na tyle z czołówki :wink: również dzięki za spota :hi:

Opublikowano

:bry:

:hi:

@jedrekx

Można prosić o namiar na tego kolesia, o którym piszesz w tym poście?

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/229409-wymiana-rozrzadu/page-3#entry3574027

widzę, że potaniały ;)

http://allegro.pl/rozrzad-pompa-wody-audi-a4-a5-2-0-tdi-cr-caha-cahb-i4501810720.html

Edytowane przez jedrekx

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

Opublikowano

Siemka :hi:

Dzięki Panowie za spotkanko, miło było się zobaczyć. Szkoda ze na sharpa nie moglem juz jechac...

coś się dalej działo ?

działo się trochę było S8 D3, S6 C6, GTR, CLS AMG, Evo IX, Golf VI GTI i to chyba na tyle z czołówki :wink: również dzięki za spota :hi:

Dobre autka były, aż byłem zaskoczony, ja na Sharpie pierwszy raz i chyba będzie trzeba częściej jeździć ;)

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

Siemka :-) właśnie czytam że ominął mnie za***isty spot i jak tu się nie wqr mam :-/

Opublikowano

no żesz fak. A ja się zebrałem do domu..... byłaby zabawa.... żałuję...

Edytowane przez winczako

Opublikowano

s8 d3 wszystko fajnie, pieknie ale kierownica po złej stronie :wink:

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

nie no z s8d3 to nie byloby jazdy...

s6c6, evo jesli seryjne, gti, moze cls amg jeśli 55 a nie 63, bo tam nie jest idealnie przyczepny asfalt, wiec quattro ma niewielką przewagę na starcie - moznaby powalczyć - wszystko zależy od ich kondycji ;-). Mam nadzieje ze bedzie okazja ;). A powiedzcie mi, jak teraz wygląda sprawa smerfów? szybko wpadają? bo na szzzarpiie dawno nie bylem....

Opublikowano

Ja byłem chyba jakoś do 23? i była cisza spokój, nawet pracownicy z Energetyki się przyglądali, z tego co słyszałem od szwagra to ostatnio nie wpadają... Co z tego jak S8 dostała baty od Evo... :facepalm:

Opublikowano
:hi: przy :kawa:

Edytowane przez Arturoo

Opublikowano

:siema:

Ja byłem chyba jakoś do 23? i była cisza spokój, nawet pracownicy z Energetyki się przyglądali, z tego co słyszałem od szwagra to ostatnio nie wpadają... Co z tego jak S8 dostała baty od Evo... :facepalm:

nic dziwnego.. pamiętam jak mojego brata byłe MX-5 złoiło RS4 B7.. szkoda, że brat nie zdążył przed sprzedażą EVO się pościgać :/

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.