Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemanko :D

Widziałem cię dzisiaj chyba na kujawskiej, ładną bandę wozisz. :D

Patykiem pisane

Mega banda każdy z roboty wracać chce tym cudem :naughty:

Ty na Glinkach robisz? Bo wczoraj przejeżdżałem i widziałem że podobna stała

Patykiem pisane

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

O ktorej ten spot w galeri ???

Opublikowano

Ja pracuję w MWIK Bydgoszcz na Toruńskiej przy Tesco :wink: a tam na glinkach też już widziałem tą audiole gość mieszka na Toruńskiej i przeważnie jeździ na zloty tego mobilku bydgoskiego czy coś takiego bo nie raz go widzę :P nie mogłem odpowiedzieć z cytatem

Opublikowano

:bry:

Opublikowano

Ja pracuję w MWIK Bydgoszcz na Toruńskiej przy Tesco :wink: a tam na glinkach też już widziałem tą audiole gość mieszka na Toruńskiej i przeważnie jeździ na zloty tego mobilku bydgoskiego czy coś takiego bo nie raz go widzę :P nie mogłem odpowiedzieć z cytatem

trochę go z chromem poniosło,ale ogólnie tragedii nie ma

chociaż moja teraz też wygląda jak po dzwonie :grin:

Opublikowano

no z tym chromem to poleciał :-D a twojej to jeszcze nie widziałem ale te fele w pomarańczu mi się widzą :-P dzisiaj dobra pogoda na spot

Opublikowano

nie ma co oglądać, kaszana :facepalm:

Opublikowano

Aż tak myślałem że u mnie jest lipa straszna ;)

Opublikowano

Dobry Panowie!

Wybiera się ktoś dzisiaj na spot ?
Ja będę swoją B6 a brat B5 po lifcie . :)

Opublikowano

:hi: Macie jakiegoś speca od spawania plastiku w Bydgoszczy, który w miarę tanio i dobrze dospawa dokładki do zderzaka w b5? Auto stoi u lakiernika w Bdg i fajnie, jakby ktoś w miarę blisko to ogarnął.

Opublikowano

:hi: Macie jakiegoś speca od spawania plastiku w Bydgoszczy, który w miarę tanio i dobrze dospawa dokładki do zderzaka w b5? Auto stoi u lakiernika w Bdg i fajnie, jakby ktoś w miarę blisko to ogarnął.

http://www.pkt.pl/rutkowski-lotariusz-naprawa-element%C3%B3w-plastikowych/1861193/5-1/ sąsiad moich rodziców,podobno dobry

Opublikowano

Panowie prawdopodobnie będę w piątek w Bydzi można ogarnąć jakiś spocik w wieczornych godzinach a później jakąś flaszeczkę :naughty:

Opublikowano

Panowie prawdopodobnie będę w piątek w Bydzi można ogarnąć jakiś spocik w wieczornych godzinach a później jakąś flaszeczkę :naughty:

dzisiaj miałeś być :eusathink:

Opublikowano

Panowie prawdopodobnie będę w piątek w Bydzi można ogarnąć jakiś spocik w wieczornych godzinach a później jakąś flaszeczkę :naughty:

dzisiaj miałeś być :eusathink:

miałem ale wypadło coś i kaszana ale za tydzień w CB bydę :D

Opublikowano

Panowie prawdopodobnie będę w piątek w Bydzi można ogarnąć jakiś spocik w wieczornych godzinach a później jakąś flaszeczkę :naughty:

dzisiaj miałeś być :eusathink:

miałem ale wypadło coś i kaszana ale za tydzień w CB bydę :D

ale mnie nie będzie :D

Opublikowano

kiedy jedziesz Wiśnia? w piątek byde ;D

Opublikowano

kiedy jedziesz Wiśnia? w piątek byde ;D

we Wtorek do Wrocka tydzień dwa mnie nie będzie

Opublikowano

kiedy jedziesz Wiśnia? w piątek byde ;D

we Wtorek do Wrocka tydzień dwa mnie nie będzie

w uja lecisz ;D to wlece na DW do Ćwiary :D

Opublikowano

kiedy jedziesz Wiśnia? w piątek byde ;D

we Wtorek do Wrocka tydzień dwa mnie nie będzie

w uja lecisz ;D to wlece na DW do Ćwiary :D

jest to jakieś rozwiązanie, może kaju wpadnie :naughty:

Opublikowano

kiedy jedziesz Wiśnia? w piątek byde ;D

we Wtorek do Wrocka tydzień dwa mnie nie będzie

w uja lecisz ;D to wlece na DW do Ćwiary :D

jest to jakieś rozwiązanie, może kaju wpadnie :naughty:

powiem tak: Kaju + Cwiara + Ty i ja = ZGON :grin::grin::grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.