Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:siema:

To może i ja wkońcu jakoś się zjawię na spocie :grin:

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Siemka :kawa:

Opublikowano

:bry:

Opublikowano

siema :)

Opublikowano

dobry! :hi:

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

Nietypowa sprawa czy ktoś w naszym regionie ma POŻYCZYĆ lampy do polifta na 4-5 dni ( swoje wysyłam do gwertego, a auto użytkuje codziennie ) oczywiście nie za free :drunk:

:bry:

mam swoje stare, tylko nie radze jeździć w nocy bo nic nie widać..w piątek będę przejazdem przez Toruń

Edytowane przez bula87

Opublikowano

Bartek stare ale polifty ? zełgają Ci ? jest opcja pożyczyć ?

Opublikowano

michu10, czy to przypadkiem nie Ciebie spotkałem kiedyś na myjni Orlen przy Skłodowskiej w Toruniu? :wink:

Latem ubiegłego roku. A tak przy okazji, co modzisz z lampami?

Opublikowano

Bartek stare ale polifty ? zełgają Ci ? jest opcja pożyczyć ?

poszło PW

Opublikowano

michu10, czy to przypadkiem nie Ciebie spotkałem kiedyś na myjni Orlen przy Skłodowskiej w Toruniu? :wink:

Latem ubiegłego roku. A tak przy okazji, co modzisz z lampami?

tak to ja, nie udzielam sie za bardzo w kwesti spotow bo malo czasu mam w weekendy ale kiedys sie zjawie na spocie zeby sie poznac.

co do lamp to odblysniki kaput i chce przerobic na bixy, mowisz ze slaby pomysl ? ktos moze sie jeszcze podzielic opinia ?

Wysłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

Nie no, przeróbka na bixy to ogólnie ciekawy pomysł.

Jak masz klosz w ładnym stanie (bo jeśli jest zmatowiały lub brudny, to rozprasza światło, przepuszcza go mniej, i oślepia innych kierowców) to naprawdę daje to duuużo lepsze oświetlenie drogi.

I można sobie zafundować dużo lepsze oświetlenie niż seryjnie mają nowe europejskie auta z bixenonami.

Opublikowano

:hi:

Nie no, przeróbka na bixy to ogólnie ciekawy pomysł.

Jak masz klosz w ładnym stanie (bo jeśli jest zmatowiały lub brudny, to rozprasza światło, przepuszcza go mniej, i oślepia innych kierowców) to naprawdę daje to duuużo lepsze oświetlenie drogi.

I można sobie zafundować dużo lepsze oświetlenie niż seryjnie mają nowe europejskie auta z bixenonami.

Mam lampy zrobione przez gwertego i naprawdę nowe europejskie oświetlenie innego autka...ma na noc ;)

Grzesiek robi komplet ;) z polerką klosza włącznie.

Opublikowano

:hi:

Artur a jak jest z regulacja ? normalnie regulujesz jak zwykla soczewke ? jakie masz soczewki ? od B8 ?

Wysłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

:hi:

Artur a jak jest z regulacja ? normalnie regulujesz jak zwykla soczewke ? jakie masz soczewki ? od B8 ?

Wysłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 2

Normalnie regulacja działa tak jak wcześniej...soczewki z q7 wrzucone są...jak przyszła paczka to komplet wyglądał jakby z aso prezent przysłali...także robota faceta na 100% do polecenia.
Opublikowano

:bry:

Opublikowano

soczewki z q7 wrzucone są

Osobiście polecam coś z amerykańskich projektorów.
Te od Q7 miałem w poprzednim aucie (miałem je wtedy nowe) i szału nie robią. Chociaż zależy do czego się je porównuje ;)

Większość europejskich aut ma te same projektory (produkcji Hella lub Valeo), które są przeciętnej jakości.

Jak już przerabiać lampy, to zdecydowanie nie na europejskich soczewkach :)

Nawet jest grupa ludzi z naszego klubu, którzy takie projektory użytkują.
Polecam stronę http://www.hidplanet.com/forums/
Ewentualnie hidretrofit.pl

Najmniejszym kosztem i nakładem pracy można zamontować projektor bixenon H1 mini.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.