Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dzięki wszystkim za przybycie. Ja właśnie dotarłem do Inowrocławia.

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Nie wstydź się francuza

Twoje 115km wciąga nosem [emoji12]
Za miesiąc możesz się pomylić czasami ;)
Znowu obiecujesz...

To jak nie Żabojadem to Audi cię objade

Opublikowano

Dzięki za spot, przepraszam, że tak krótko.. ;)

Opublikowano

Nie wstydź się francuza

Twoje 115km wciąga nosem [emoji12]
Za miesiąc możesz się pomylić czasami ;)
Znowu obiecujesz...

To jak nie Żabojadem to Audi cię objade

Myślę że możesz mieć kłopot :D

Kupiłem turbo i fmic + wirus i myślę że 180 wypluje :)

Opublikowano

no ja też dzięki spot na duży plus 10autek na prawdę fajna frekwencja ;) , jak na taką niefortunną datę i godzinę :D

Opublikowano

Nie wstydź się francuza

Twoje 115km wciąga nosem [emoji12]
Za miesiąc możesz się pomylić czasami ;)
Znowu obiecujesz...

To jak nie Żabojadem to Audi cię objade

Myślę że możesz mieć kłopot :D

Kupiłem turbo i fmic + wirus i myślę że 180 wypluje :)

Tyle co powinienem mieć w serii

Chcesz moją kupić? Jak w całości nie pójdzie to na graty pcham

Opublikowano

Nie wstydź się francuza

Twoje 115km wciąga nosem [emoji12]
Za miesiąc możesz się pomylić czasami ;)
Znowu obiecujesz...

To jak nie Żabojadem to Audi cię objade

Myślę że możesz mieć kłopot :D

Kupiłem turbo i fmic + wirus i myślę że 180 wypluje :)

Tyle co powinienem mieć w serii

Chcesz moją kupić? Jak w całości nie pójdzie to na graty pcham

Była by w q i juz bym jechał po nią; )

Opublikowano

Również dzięki, miło było poznać :)

Nawet potem mecz się dobrze oglądało.

Edytowane przez Manitou

Opublikowano

W nieco mniejszej grupce, ale zostaliśmy nieco dłużej (do dwudziestej) i stwierdziliśmy, że trzeba będzie nieco grupę zintegrować. Sam kiedyś zaczynałem, więc wiem jak to jest, kiedy na pierwszym spocie same nowe twarze i gadają o nie wiadomo czym ;)

Wrócił dzisiaj temat wyjazdu nad morze... Przewinął się temat daty sierpniowej... Co myślicie o sierpniu w ogóle? Ktoś rzucił też hasło integracji z grupą pomorską. Może to jest myśl?

Opublikowano

Zaraz fotki dam, ja myślę że można już coś w Lipcu ogarnąć, jakiś jednodniowy wyjazd nad morze :)

Opublikowano

Ja jestem za ;) niestety mój urlop jest nieaktualny, więc tym bardziej będę chętny :)

Opublikowano

S-pot Bydgoszcz 12.06.2015r :audi::a4fan:

2j0l1m0.jpg

Dziękujemy za tak liczne przybycie, fajnie że pojawiły sie znowu nowe twarze, info o kolejnym spocie oczywiście tutaj na forum

Goniliście mnie dzisiaj z tym fotami przez ten nieszczęsny mecz :decayed: ale mam nadzieje że każdy znajdzie swoje wozidło :good:

302w2vq.jpg

16a5w2g.jpg

5xr494.jpg

29dtrsz.jpg

f3crgp.jpg

2hgbebn.jpg

10oiutf.jpg

2e3zc7n.jpg

aetijk.jpg

2q8wrv6.jpg

apfwjo.jpg

sq0faa.jpg

28lb7ty.jpg

24gt06s.jpg

if68et.jpg

2wew58k.jpg

14c45uf.jpg

jfgqw9.jpg

scq7gz.jpg

2rp8vt1.jpg

2i1eame.jpg

2wceafd.jpg

2vs3ozs.jpg

902d09.jpg

2nq6u7o.jpg

2eplvt2.jpg

2im7vau.jpg

i1z029.jpg

2ujmvbd.jpg

9rq6gw.jpg

Pozdro FroS-t :hi:

Opublikowano

Świat się kończy... Same krawaty...

Edytowane przez WIŚNIA

Opublikowano

Tej tej nie obrażaj mnie ja to żartowałem z tym francuzem

Opublikowano

:bry: widzę, że spot udany :wink:

Opublikowano

:siema:

Fotki jak zawsze :kox:

Jak dojadę do firmy to wrzucę na facebooka ;)

Opublikowano

jakaś grupa jest na FB?

Opublikowano

podziękował

Opublikowano

:hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.