Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tez się dopisuje do listy

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Będę!

Opublikowano

Koła zimowe dopiero w drodze do mnie więc jak spadnie zapowiadany "lekkie opad" to będziecie mnie wyciągać bo z parkingu w obie strony pod górkę... ?

Opublikowano

Ja też na letnich ?

Opublikowano

Zabieram Łukasza ze sobą, bo ma awarię auta, ale w sumie jedzie jeszcze GET z Inowrocławia, więc jedziemy na dwa auta ?

Opublikowano

Ja się chwilę spóźnię, ale już jadę... 

Opublikowano

Dzięki za spota, mam nadzieje ze do następnego razu. Wesołych Świat dla Wszystkich

Opublikowano

Do następnego razu! 

Mam nadzieję że w liczniejszym gronie... 

Opublikowano

Dziękuję wszystkim za obecność i raz jeszcze życzę Wesołych Rodzinnych Świąt :)

Opublikowano
4 godziny temu, eltom napisał:

Zabieram Łukasza ze sobą, bo ma awarię auta, ale w sumie jedzie jeszcze GET z Inowrocławia, więc jedziemy na dwa auta ?

Miło było się spotkać... ? 

Opublikowano

Kurcze za późno tutaj zajrzałem tak też bym zawitał ??

Opublikowano

Również dzięki za spota! ? 

 

 

IMG_20181223_153104.jpg

Opublikowano

To i ja wrzucę fotkę oraz dołączę się do podziękowań za spotkanie! Oby w liczniejszym gronie następnym razem ? 

IMG_8636.JPG

Opublikowano

Dodam jeszcze tylko, że zawodowo zajmuję się fotografią więc jeśli ktoś miałby ochotę na zdjęcia auta trochę lepsze niż z telefonu to jestem do dyspozycji. Przy lepszej pogodzie na spotkania będę zabierał aparat ze sobą.

Opublikowano

-Wookie- mam do ciebie pytanie a zarazem propozycje, na maja grupa poszukuje fotografa na zlot był byś zainteresowany? Wiadomo jeszcze będzie trzeba to jeszcze obgadać :)

Opublikowano
1 minutę temu, adiko95 napisał:

-Wookie- mam do ciebie pytanie a zarazem propozycje, na maja grupa poszukuje fotografa na zlot był byś zainteresowany? Wiadomo jeszcze będzie trzeba to jeszcze obgadać :)

Jasne, z miła chęcią, jestem do dyspozycji.

Tymczasem pogmerałem trochę dzisiejszą fotkę, niewiele da się z tego wyciągnąć, no ale zawsze ?

IMG_20181223_153104.jpg.8cb38703bb139ca389b05c755cacdc28.jpg

Opublikowano

-Wookie- w skrócie powiem o co chodzi jest to zlot Low Division w Chomiaży szlacheckiej napewno coś o zlocie już słyszałeś, oprócz fotografa szukamy filmowca jak masz portfolio to wyślij na email grupy (podany na końcu) wiesz osoba zajmująca musi się określic co i jak, a my możliwe że spotkamy się na sesję jak złożę auto :D

Poszukujemy również osoby, która zajmie się filmową oprawą zlotu. Oferty z cenami oraz portfolio można przesyłać na adres: lowdivisionpolska@gmail

Opublikowano

Wesołych Świąt dla Was i Waszych Rodzin :hi::audi:?

Opublikowano
W dniu 23.12.2018 o 20:13, -Wookie- napisał:

Jasne, z miła chęcią, jestem do dyspozycji.

Tymczasem pogmerałem trochę dzisiejszą fotkę, niewiele da się z tego wyciągnąć, no ale zawsze ?

IMG_20181223_153104.jpg.8cb38703bb139ca389b05c755cacdc28.jpg

O wiele lepiej! ? Przynajmniej tutaj coś widać ?

Wszystkiego najlepszego dla was z okazji świąt i szczęśliwego nowego roku ? :hi:

Opublikowano

Spokojnych Świąt wszystkim. 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.