Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

W takim razie rzucam hasło - najbliższy weekend (aczkolwiek nie naciskam by to już, teraz).

Ja osobiście chętnie spotkam się nawet na chwilę, na kawę, by się poznać i spędzić chwilę w gronie pasjonatów. Może nie rzucajmy się na głęboką wodę po takim marazmie spotkaniowym. Zacznijmy spokojnie, nawet w 2-4 osobowym gronie. Jakoś trzeba rozruszać to smutne towarzystwo ? Osobiście mogę dowolnie dysponować czasem, wystarczy mi hasło na 2-3h wcześniej. Miejsce także jak dla mnie dowolne. Czekam więc na Wasze ustalenia, ja się dostosuję. 

BTW - zabiorę aparat foto więc jeśli ktoś ma ochotę na fotki trochę przyjemniejsze niż z telefonu to zapraszam ? Załączam kilka sztuk, takich w 15 minut "na szybko" pstrykniętych na spotkaniu innej grupy do której mi blisko - Renault Espace.

 

_LN_7278.jpg

IMG_8088.jpg

IMG_8080.jpg

IMG_7809.jpg

IMG_7800.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

Siemka, spotkał się ktoś z customowym dyfuzorem w a4 b6 ? nie mówię tutaj o dyfuzorze z b7, szukam jeszcze czegoś innego co by cieszyło oko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, widziałem 2-3 "customowe", nawet nie ordynarne, ciężko będzie mi jednak to odnaleźć, widziane na którejs z fejzbókowych grup A4/cabrio, sprawdzę w swoich zbiorach zdjęć bo czasem kopiuję sobie fotki z ciekawymi rozwiązaniami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bede robił cały układ wydechowy od poczatku na przelocie i wpadaja końcówki z baq-garage nierdzewki 101mm i staram sobie coś znalesć innego niż z b7 ale na złość google nie pomagają

Edytowane przez adiko95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siedzę i tak pół nocy przy obrabianiu fot więc popatrzę za tymi dyfuzorami. 

a tymczasem pogmerane odrobinę dzisiejsze foto:

 

_LN_3311.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i w sobotę właśnie strasznie żałowałem pozbycia się Cabrio.. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.02.2019 o 17:55, adiko95 napisał:

bede robił cały układ wydechowy od poczatku na przelocie i wpadaja końcówki z baq-garage nierdzewki 101mm i staram sobie coś znalesć innego niż z b7 ale na złość google nie pomagają

głupie pytanie, ale myślałeś o tym z S4?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, -Wookie- napisał:

głupie pytanie, ale myślałeś o tym z S4?

Ori zderzaka z s4 nie kupię dostępność prawie zerowa a ceny wysokie, chodzi mi po głowie dyfuzor z b7 i spawanie na gładko czyli prawie taki jak z s4, ale znowu jeśli ktoś montuje dyfuzor to ten z b7 chciałem coś innego 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Witam, jest sprawa. Poszukuję lakiernika,  który ogarnie taką felgę. Wiem, że po malowaniu nie ma szans by te "frezy" na srebrnych fragmentach zostały...

Znacie kogoś godnego polecenia?

20180727_120246.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko i wyłącznie Miechowska. robiłem swoje rotory u nich i wyglądają jak oryginalnie pomalowane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka, mam propozycje z racji tego że sezon niedługo ruszy w pełni, DKG w Bydgoszczy robi 13 kwietnia otwarcie sezonu, zawsze można ruszyć w większym gronie. Byli by chętni ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Newman

@jedrekx

Dzięki bardzo :)

 Dzisiaj dzwonię i ogarniam temat ?

Edytowane przez Krystian1987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, adiko95 napisał:

Siemka, mam propozycje z racji tego że sezon niedługo ruszy w pełni, DKG w Bydgoszczy robi 13 kwietnia otwarcie sezonu, zawsze można ruszyć w większym gronie. Byli by chętni ?

ja bardzo chętnie.. ale moje auto to czysta seria, więc wstyd się pokazać :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, jedrekx napisał:

ja bardzo chętnie.. ale moje auto to czysta seria, więc wstyd się pokazać :decayed:

Wierzysz w to że tylko twoje auto będzie seria pośród wszystkich? Dobrze wyglądająca seria, lepiej się prezentuje od modzonych nawet ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co to za event w ogóle? gdzie? na czym to polega? generalnie zawsze chętnie oderwę się od monitora.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, -Wookie- napisał:

co to za event w ogóle? gdzie? na czym to polega? generalnie zawsze chętnie oderwę się od monitora.

 

https://www.facebook.com/events/307088909948961/?ti=CL podaję linka do eventu, ogółem to zlot aut po modyfikacjach. Może być ciekawie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...