Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

u Renia tylko vag

a kabelki od kierowcy puscilem nad kolumna kierownicza i do radia, zdejmij ten trojkat co maskuje bezpieczniki i bedziesz wszysto widzial jest tam sporo miejsca.. a od strony pasazera zdiolem schowek i wszystok widac, kabel poprzyczepialem do jakis innych kabli ori na opaski zeby sie nie walaly luzem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

Podjąłem decyzję że nie będę przerabiał tych kratek, tylko poszukam EU. Stracę trochę kasy ale nie będą mnie drażniły szczegóły.

Jak ktoś jest chetny to zapraszam:

Podświetlane kratki AUDI A4 99-01 LIFT

Wersja angielska, stan bardzo dobry.

Cena 100zł

To są kratki od tego gościa:

http://www.allegro.pl/item540690948_kratka_kratki_audi_a4_99_01_lift_lifting_czesci.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

//spoty kuj-pom co niedziele >>parking Łuczniczka godz 14:00 ///

wrzucilem info na Audi Club Polska [br]Dopisany: 01 Luty 2009, 19:03_________________________________________________ co tu taka cisz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem :decayed: ja moze bede moja bestia moze na gieldzie jeszcze jutro dam znac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żenada panowie! frekfencja jest tu taka ze szkoda gadac,2 tygodnie temu w toruniu bylo spotkanko a teraz w niedziele mam byc w bydzi jutro sobota i zadnych ustalen co jak i wogole oczywiscie tylko majki chyba z torunia do bydzi sam bedzie jechal!!! pozdrawiam kolegów z bydzi a kolegów z torunia pytam czy jadą czy dali d*py!!! ja chocby bede pchał swoja audi to do bydzi dotrę!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema!!

:yeah: myślę, że na 98,456% przyjadę w niedzielę... :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no, chyba każdy traktuje ostatnie, spotowe ustalenia jako ważne. Co dwa tygodnie się spotykamy i obecność obowiązkowa :decayed:

Ja będę, może szwagra jeszcze ściągnę więc Panie i Panowie spinać się :naughty:

Przywiozę kratki, będzie można zobaczyć, może ktoś się zdecyduje.

dropsone... mam nadzieję że będziesz i ubijemy inspekcję ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Binek & Komar, czyli dwie srebrne A4 B5 z districtu zło wiejskiego będą na spocie :) Nie ma co panikować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy z torunia!!! czy kazdy jedzie sam sobie czy ustawiamy sie w toruniu i ruszamy razem a potem koledzy jeszcze ze zlej wsi dolączają????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja będę na 90% bo muszę coś jeszcze załatwić a nie wiem czy się wyrobie :wallbash: ,

ps nie myje auta do zdjęć wiec będzie szarozielone :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja o 13.15 wyjezdzam z torunia najpozniej o 13.30 jesli ktos z torunia jedzie niech sie odezwie do mnie bo widze ze sam chyba dzis pojade, slabiutka frekfencja w toruniu panowie slabiutka chyba jakies zebranie w toruniu trzeba zrobic i niektorych zmobilizowac!!! w kazdym bądź razie ja d*py nie dam i do bydzi jade torun reprezentowac!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:embarrassed: :embarrassed: sorki wszystkim ze tak bez słowa sie ewakuowałem ale moja dzwoniła żebym przyjechał i z małą do lekarza jedziemy teraz bo ma gorączkę :confused4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...