Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

szlifierka poszla w ruch, tylko ze zalozylem mala tarcze taka juz troche zuzyta i prawie wszedzie doszlem, lampki odziwo spasowaly calkiem niezle, ale byly tez niespodzianki... jak zdjalem stara lampe to sie okazalo ze dolny chwyt jest urwany i od lampy i ten co lampa w niego wchodzi, zostala tylko srubka.... a z nowu z drugiej strony wogule nie moglem wsadzic w ten otwor i spasowac lamy nic nie pasowalo i dlatego lampy zamocowane sa tylko na gorne sruby ale trzymaja sie sztywno w przyszly weekend musze zdiac zderzak i zamocowac brakujace uchwyty, no i regulacja - w poniedzialek musze jechac na regulacje bo mam takie wrazenie jak by mi lampy na krzyz swiecily, ale co do swiatla to :shocked: :shocked: pomimo ze to zamienniki to japi........e o 100% lepiej niz na starych lampach...[br]Dopisany: 28 Luty 2009, 21:00_________________________________________________fea2074ba29f7e86m.jpg 1b5177ea670e5813m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) ale co do swiatla to :shocked: :shocked: pomimo ze to zamienniki to japi........e o 100% lepiej niz na starych lampach...
Właśnie miałem się pytać o świecenie, bo słyszałem że bją na głowę stare valeo/boshe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moze dzisiaj jakis spocik :) zapowiada sie ladny dzionek :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj pasuję, ale za to w przyszłą niedzielę do Torunia mam zamiar zabrać moje obie kobietki :) W końcu będzie to ich święto :hi:

Oby tylko pogoda dopisała...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dzis tez odpadam....

majki tak wygladaly zaras jak je odebralem

61ca792a6ac24a7fm.jpg 7fb54e83358c4f13m.jpg

zaras zejde i zrobie fotke jak wygladaja teraz, ale nie ma duzej roznicy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dzis odpapdam takze juz zaplanowalem niedziele, fakt, pogoda niezla calkiem ale przez caly tydzien ma sie robic coraz cieplej i za tydzien moze byc juz calkiem przyjemnie! pozdrowionka dla klubowiczów, dzieki za fotki dropson

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jutro jade na stacje diagnostyczna zeby mi lampy ustawili bo caly czas mam wrazenie ze mi na krzyz swieca :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez lubie sobie pomajsterkowac nieraz ale musze wam powiedziec ze dropson to wielki czlowiek jest, lampki niezle zamontowal! zobaczymy na spocie jak to w realu wygląda, pozdrowionka dla wszystkich, mam nadzieje ze w zwiazku z tym iz 2 razy spot byl w bydgoszcy teraz i że pogoda niezla moze byc w niedziele to frekfencja bedzie niezla! majki i binek narazie mają największą ilosc obecnosci, newman mam nadzieje ze do zdrowia doszedl, strobo chyba ogarnie tę pzreprowadzke, czarek odbierze audiczke od mechanika no i marcin wkoncu na wagary wyskoczy i zawita na spot!!!

i duzo fotek trzeba nastrzelac co by koledzy z innych spotów wiedzieli z kim doczynienia mają! i najwazniejsze 8 mrca bedzie w niedziele panowie!!! pozdrowinka dla wszystkich, buziaki!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:>[br]Dopisany: 24 Luty 2009, 11:57_________________________________________________kilka spóźnionych :tongue4: zdjęć

:a4fan:

daf6bbf828486441m.jpg ef5388afd6a1a76fm.jpg 97c583726a3d5634m.jpg c84bc503efd2e257m.jpg 9223c4ec3d48d7acm.jpg 654a87d8faceabf3m.jpg 6b6019586ad48fccm.jpg

...

po pierwsze nie czarna :polew: po drugie taka sprowadzilem z niemiec i w komplecie sa te lampy ze srebrnymi listwami :) tu tez widzialem na allegro --- http://www.allegro.pl/item568347109_lampy_tyl_audi_a4_czarne_94_00_nowe_komplet_sedan.html [br]...

na zdjeciu tak jak zerkłem widziałem czarną :D :>

ok ja cie rozumie bo też te lampki miałem ale te listwy sie maluje ale i tak jest ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo widzisz, wszystko zależy od punktu.... patrzenia :gwizdanie:

Ja bankowo będę w niedzielę, a to czy w komplecie z rodzinką zależy od pogody :good: Szwagra też wyciągam :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I o to chodzi :good: Niech tylko koledzy z Torunia wymyślą przestronną miejscówkę abyśmy się pomieścili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...