Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

f5283f5df0c3802am.jpg 6c46030948f40c7fm.jpg 87d4377ed219a207m.jpg bdbd5e34c018da99m.jpg

7a3e4c72ddeb6875m.jpg 4f9921f6689601bam.jpg 96297e48c0d48369m.jpg 62fe1986183c2cdbm.jpg

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Panowie, cieszę się, że spocik doszedł do skutku

widzę, że dropsone uwieczniłeś kocie łapy na mojej masce

jestem zdecydowanie zainteresowany kupnem jakiegoś karabinka na te zgagi

to nie jedyne atrakcje, jakich mi przysparzają :wallbash:

Opublikowano

Będę bacznie obserwował temat i postaram się zawitać na jakiś spocik :).

Co mnie cieszy to fakt że na spotkaj pojawiają sie osoby płci żeńskiej :).

Gdyby ktoś coś organizował to można mi info na priva wysłać :P

Opublikowano

Również cieszę się że mogliśmy się spotkać. Było mniej aut niż ostatnio ale za to było bardzo rodzinnie :good:

Lampki dropsone'a wyglądają czadersko, żonie się podobały także mam zielone światło hehe ;)

Szkoda tylko że tak późno dotarł majki77, ale za to przywiózł ze sobą słoneczko :cool1: Ogólnie uważam że spocik się udał :good:

spot2009030802.th.jpg spot2009030803.th.jpg spot2009030806.th.jpg spot2009030807.th.jpg spot2009030808.th.jpg spot2009030813.th.jpg spot2009030814.th.jpg spot2009030815.th.jpg spot2009030816.th.jpg spot2009030817.th.jpg spot2009030818.th.jpg spot2009030819.th.jpg

Opublikowano

Nadal szkoda ze jeszcze jest nas tak malo ale mam nadzieje ze z czasem do wytrwalych bywalcow dolacza nowi i bede nas troszke! :cool1: ja jak tylko bede w pl to zawitam na spociku! :evil:

Opublikowano

;( ;( aż nie po żołądku mieli :confused4: będzie jeszcze znowu audi ...

Opublikowano

qoperek ... a ta Twoja poszła z allegro?

Opublikowano

no już jej nie widzę .. wiec chyba ktoś sobie ja nabył :disgust: ale może się komuś popsuje cos :evil::rolleyes:

Opublikowano
  • Autor

..goperek mnie też by w żołądku mieliło jak bym się "niuni" pozbył, ale zawsze można nabyć młodszą siostrzyczke :good:

Opublikowano

no można by ale trzeba mieć dolary.. a u mnie jakoś ciężko teraz ;/

Opublikowano

w koncu kryzys jest.... ja niedlugo rower odpalam jak sie cieplej zrobi... :>

Opublikowano
  • Autor

hehe ja już też szykuje "górala" :good:

Opublikowano

22.03.2009 spocik w Bydzi? Teraz postaram się być, razem z Majkim i Komarem :) Tak w ogóle, to z Majkim wybieramy się na spot VAGa, w jakiś piątek. Ktoś jest zainteresowany?

Opublikowano

Panowie prośba , kto by mi sprawdził ten felunek , http://moto.allegro.pl/item577419501_alufelgi_18_audi_5x112_opony_225_45_r18.html , generalnie czy na oko za bardzo nie poździerane i co to za produkcja ?? odwdzięczę się jakoś kiedyś :D

Opublikowano

Również cieszę się że mogliśmy się spotkać. Było mniej aut niż ostatnio ale za to było bardzo rodzinnie :good:

Lampki dropsone'a wyglądają czadersko, żonie się podobały także mam zielone światło hehe ;)

Szkoda tylko że tak późno dotarł majki77, ale za to przywiózł ze sobą słoneczko :cool1: Ogólnie uważam że spocik się udał :good:

spot2009030802.th.jpg spot2009030803.th.jpg spot2009030806.th.jpg spot2009030807.th.jpg spot2009030808.th.jpg spot2009030813.th.jpg spot2009030814.th.jpg spot2009030815.th.jpg spot2009030816.th.jpg spot2009030817.th.jpg spot2009030818.th.jpg spot2009030819.th.jpg

no,akurat w niedziele wypadla mi ważna sprawa osobista i musialem do bydzi skoczyc,zdążylem chociaz na koniec przywitac się podjechac, binek juz prawie ma swoją audiczke zrobioną takze następny spocik zaliczymy jak się należy!!! pozdrowionka dla klubowiczów!!! :good:

Opublikowano

Oto mój bolid zastępczy, Audi 666, rok 2008, sedan, sportowy zawias H&R -10mm, silnik 4.2 oczywiście quattro. Narazie grill od B5, ale już niebawem będzie ten od B7 razem z lampkami od B8. I oczywiście alufelgi 19'

5b90672a221edee6med.jpg

PEUGEOT 305 VERSION FOR AUDI A4 MANIACS by BINEK ® :evil:

Opublikowano

widzę że binkowi się nudzi trochę!!! :polew:[br]Dopisany: 12 Marzec 2009, 23:32_________________________________________________zawsze chciałem mieć taką Audicę!!! :>[br]Dopisany: 12 Marzec 2009, 23:34_________________________________________________zaraz, zaraz, to nie jest czasem, Adi A9??? coś mi świta!!! :przebiegly:[br]Dopisany: 12 Marzec 2009, 23:37_________________________________________________coś ostatni tydzień słabe zainteresowanie klubem jest widzę!!! czyżby klubowicze audi posprzedawali??? :polew:

z taką frekwencją na forum to nasze miasta najlepiej nie wypadają panowie!!! :mysli::thumbdown:

Opublikowano

E tam, nie ma co się przerażać. Zainteresowanie będzie większe przed zbliżającym się spotem, więc w tym tygodniu stypa, nic się nie dzieje.

Dla przypomnienia, za tydzień spotykamy się w Bydgoszczy.

Opublikowano

dzisiaj odpalilismy z filipem jego nowe lampy :naughty:

Opublikowano

Super, dajcie foty Panowie :cool1: W tym tygodniu również zamawiam do siebie :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.