Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

no kurcze.. chetnie bym sie przejechal ale akurat mam impreze rodzinna.... jakby nie patrzeć to dużo blizej niż w górach[br]Dopisany: 30 Marzec 2009, 20:28_________________________________________________

ja sie szykuje powoli do mechanika.. na pare drobnych napraw...

siemanko, co tam sie darek wydarzylo? żonka przeżyła? co tam z adiczka sie dzieje ze mechanika zamierzasz odwiedzic?? pozdrawiam

żona skasowała służbowego lexusa :( na szczeście nic sie jej nie stało poza 2 szwami na głowie ale auto do kasacji. W audi cos mi wydech pierdzi i czujnik halla chyba do wymiany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

Mówią, że w Przysieku pod Toruniem jest dobry elektryk. Bodaj Marek Pora, ale nie jestem pewny, czy nie przekręciłem nazwiska.

Potwierdzam, bardzo dobry fachowiec! Tylko ,że troszeczkę sobie liczy za usługę, ale taki już los posiadacza Audi :kox:

rozmyslam czy zderzak po 2lifcie czy jednak przedlift i jakies inne halogeny???

W Gniewkowie na szrocie widziałem taki, tylko, że są podobno problemy z założeniem na furkę z przed liftu, ponieważ są inne zaczepy. Przy okazji musiałbyś zmienić tylni, bo szpetnie by wyglądał jeden taki, drugi taki.

A teraz ode mnie: Szrot Audi A4 w Tarkowie (20 km od Bydzi jak się jedzie na Inowrocław) oto numer do kolesia: 886-555-525. Dużo ma rzeczy, naprawdę, warto zadzwonić i spytać. Polecam też wycieczkę do Gniewkowa i okolic na szroty oraz jak się jedzie na Ciechocinek jest kilka. Pozdrawiam! :hi:

PS> Sprzedam: Sprężyny oryginalne do A4 B5 1.9 TDI Sedan (2 na przód i 2 na tył)i lewe lusterko od anglika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówią, że w Przysieku pod Toruniem jest dobry elektryk. Bodaj Marek Pora, ale nie jestem pewny, czy nie przekręciłem nazwiska.

Samemu nie sprawdzałem. Drobną elektrykę naprawiałem w Skodzie w Toruniu i też jestem zadowolony, bo chłopaki zdolne i można się z nimi uczciwie dogadać.

Mówią, że w Przysieku pod Toruniem jest dobry elektryk. Bodaj Marek Pora, ale nie jestem pewny, czy nie przekręciłem nazwiska.

Potwierdzam, bardzo dobry fachowiec! Tylko ,że troszeczkę sobie liczy za usługę, ale taki już los posiadacza Audi :kox:

marka polecam kazdemu wystarczy spojrzec na podjazd nie da rady sie dopchac trzeba sie umawiac ale ma chlop pojecie, duzo rzeczy u niego robilem, fakt tani nie jest ale solidny i na bank pomoze!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reniu chodzi mi o to z chlodzeniem do ic tylko nigdy nie pamietam czy to od rs czy od s bo koles na allegro chce za urzywke 200zl

Albo to rzeczywiście od RS'a albo gościu jakiś "biznesmen" :naughty:

Zerknij tu:

http://www.passat3b.de/tips/30.html

Do paska montują od S4 i o takie właśnie nadkole chodzi:

http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=459

W ASO o ile pan źle nie zerknął są za ok 110 zł. Numer częśći wg tego co znalazłem i opisów w sieci: 8D0 821 171 G

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dropsone wysłałem tobie priv co masz zrobić przed oględzinami :good: ps. newman u mnie tez zaczyna pierdziec wydech,chyba czas na plecionke/złącze elastyczne/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie :hi:

Przepraszam że przeszkadzam, ale jak zwykle mam kilka spraw :)

Zbieram zamówienia na kolejną turę polarków męskich,

jeżeli ktoś reflektuje to:

>> KLIK <<

Pojawiły się również w ofercie t-shirty dziecięce:

>> KLIK <<

A także damskie koszulki - nowy fason:

>> KLIK <<

Zapraszam również do udziału w ankiecie - wybieramy nowy kolor męskich t-shirtów:

>> KLIK <<

No i przy okazji :) Zbieram fotki na marzec w konkursie na najładniejsze zdjęcie A4 na forum:

>> KLIK <<

Dziękuję za uwagę i pozdrawiam Wszystkich :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

djbinek zostaje zderzak przedliftowy, tylko inne halogeny, w ciechocinku nic nie maja do a4 ale tak jak piszesz w inowroclawiu i gniewkowie napewno maja angole a jeszcze przedzwonie do tego tarkowa i zapytam co maja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi sie troche plany pozmienialy i chyba podjade w niedziele chociaz na troche, Reniu i moze w sobote uda sie ogarnac te twoje lampy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z lampą prawą ;( paruje mi i dzisiaj ją suszę, zaklejam silikonem 2 dziury i zobaczymy co dalej. Dropsone, jak możesz to weź laptoka, prosiłbym o wykasowanie inspekcji OIL . pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dropsone

Mrcintorun

djbinek

"jednooki" Reniu

bedzie ktos jeszcze jutro?

majki

i kto jeszcze???

czyli tak-

dj binek

marcintorun

majki

reniu

dropson

no panowie meldujemy sie bez sciemy bo wyglaa na to ze wiosna miala byc przyjazdna na spoty a tu wychodzi na to ze w zime byla wieksza frekwencja, juz prezes klubu do mnie pisal czy mamy problem z organizacją i czy kryzys nas dotknął i na paliwo nie mamy, co mam mu odpisac???[br]Dopisany: 05 Kwiecień 2009, 11:16_________________________________________________rafi proponuje zeby dzis na koronowo jechac na spot co wy na to???

widze ze jednak kryzys!!!

ja mam 2.8 w benzynie i jakos nie narzekam,jade chyba do koronowa zobaczyc. nie ma w toruniu ekipy i tyle co mam do powiedzenia

milej niedzieli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie wiem co myslicie :mysli:[br]Dopisany: 05 Kwiecień 2009, 12:03_________________________________________________

będzie ktoś wogóle o 14 na zieleńcu?

a moze podjedziesz z majkim i binkiem do bydzi i do koronowa ruszymy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...