Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

Reklama podstawa handlu :decayed:

a wiec; mam dostęp do materiałów wykończeniowych tj kafelek paneli desek podłogowych, wanien pryszniców itd itd firm Cersanit ,Opoczno,Barlinek, kronopol itd itd teoretycznie wszystko co jest w sklepach typu Castorama obi nomi, nowe z gwarancja producenta i wystawiam FV za duzo mniej niz t sklepach , wiadomo cena zalezy od ilości i tym podobnych, np kabina prysznicowa cersanita + brodzik w castoramie 1450 zl ja mogę odsprzedać za ok 700zl :gwizdanie: w przyszłym tyg powinna być gotowa strona internetowa wiec podam linka + usługi montażu tego wszystkiego, remonty i wykończenia domków, mieszkań

jak bedzie duzo zleceń, zakupów to bedzie audi duzo szybciej :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

Rafis czy my sie przypadkiem nie znamy z meganecoupe??

A co do spota to jestem chetny ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W niedziele smigamy na pas do koronowa kto sie pisze!!! mozemy sie gdzies spotkac i razem ruszyc w kilka audiczek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj jak jechałem do roboty przeguby mi jeb*** i fura na hol i do mechaniora. Myślałem ,że skrzynia poszła na początku, ale okazało się ,że to nic poważnego, 230zł jednak w plecy ;( Co do niedzieli to jedziemy na Koronowo, ja biorę kiełbaski a moja kobietka jakąś pyszną sałatkę szykuje :D Rafi weź grilla, a my z Majkiem skołujemy jakąś rozpałkę i węgiel. Prawdopodobnie Paweł będzie ze mną jechał, albo swoją A4, jeszcze zobaczymy :D:banan3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma sprawy binek :) ja mam wegiel i podpalke :tongue4: wszystko jest przygotowane u mojego brata w bagazniku :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jak narazie to nie mam czasu sie wysr... :gwizdanie: ... oby sie oplacilo :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja kolejny weekend w robocie...

a tak na marginesie - Panowie - znalazłem coś takiego :

http://tnij.org/danj

I gdyby nie to, że zdążyłem już trochę doinwestować moje autko i żal się go pozbywać, to bym rozważał zakup tej eski

A tak - po cichu staram się wymyślić uzasadnienie dla drugiego audi - i spróbować namówić żonę na zrobienie prawa jazdy... :mysli:

Co myślicie o tym niebieskim kombi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...