Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Reklama podstawa handlu :decayed:

a wiec; mam dostęp do materiałów wykończeniowych tj kafelek paneli desek podłogowych, wanien pryszniców itd itd firm Cersanit ,Opoczno,Barlinek, kronopol itd itd teoretycznie wszystko co jest w sklepach typu Castorama obi nomi, nowe z gwarancja producenta i wystawiam FV za duzo mniej niz t sklepach , wiadomo cena zalezy od ilości i tym podobnych, np kabina prysznicowa cersanita + brodzik w castoramie 1450 zl ja mogę odsprzedać za ok 700zl :gwizdanie: w przyszłym tyg powinna być gotowa strona internetowa wiec podam linka + usługi montażu tego wszystkiego, remonty i wykończenia domków, mieszkań

jak bedzie duzo zleceń, zakupów to bedzie audi duzo szybciej :kox:

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Rafis czy my sie przypadkiem nie znamy z meganecoupe??

A co do spota to jestem chetny ;)

Opublikowano
  • Autor

wybiera się ktoś na weekend majowy nad morze?? na smażoną rybke :>

Opublikowano

W niedziele smigamy na pas do koronowa kto sie pisze!!! mozemy sie gdzies spotkac i razem ruszyc w kilka audiczek.

Opublikowano

Wczoraj jak jechałem do roboty przeguby mi jeb*** i fura na hol i do mechaniora. Myślałem ,że skrzynia poszła na początku, ale okazało się ,że to nic poważnego, 230zł jednak w plecy ;( Co do niedzieli to jedziemy na Koronowo, ja biorę kiełbaski a moja kobietka jakąś pyszną sałatkę szykuje :D Rafi weź grilla, a my z Majkiem skołujemy jakąś rozpałkę i węgiel. Prawdopodobnie Paweł będzie ze mną jechał, albo swoją A4, jeszcze zobaczymy :D:banan3:

Opublikowano

qwa :wallbash: szkoda ze mnie nie ma! a taki grillek sie szykuje! :evil:

Opublikowano

nie ma sprawy binek :) ja mam wegiel i podpalke :tongue4: wszystko jest przygotowane u mojego brata w bagazniku :gwizdanie:

Opublikowano

ja na majówke smigam w bory....

felipe... zazdroszcze ci

p.s. strobo wielkie dzieki.... wprawdzie okazalo sie ze po kasowaniu dalej szarpie ale przynajmniej wiem ze to nie ten czujnik :)

Opublikowano

[br /]

*ZLOT OGÓLNOPOLSKI*

[br /]*POEZJA ZLOTOWA*

hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

ktos sie pisze???

ja to norma ze sie pisze!!!

Opublikowano

ja jak narazie to nie mam czasu sie wysr... :gwizdanie: ... oby sie oplacilo :naughty:

Opublikowano

a kto jutro sie pisze na zlot :)

Opublikowano

No to o której sie zbieramy? o 11 - 12 wyjazd?

Opublikowano

ja tak na 11 bede o binka i od niego lecimy na koronowo

Opublikowano

A ja kolejny weekend w robocie...

a tak na marginesie - Panowie - znalazłem coś takiego :

http://tnij.org/danj

I gdyby nie to, że zdążyłem już trochę doinwestować moje autko i żal się go pozbywać, to bym rozważał zakup tej eski

A tak - po cichu staram się wymyślić uzasadnienie dla drugiego audi - i spróbować namówić żonę na zrobienie prawa jazdy... :mysli:

Co myślicie o tym niebieskim kombi ?

Opublikowano
:good:
Opublikowano

Był ktoś na pasie w Koronowie??

Mnie kurde choroba rozłożyła :(

Opublikowano

Ja Majki Binek i madmac73 :a4fan: był grill, obstawa policji, wyścigi i wiele atrakcji.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.