Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

Mnie na 100% nie zapisujcie wszystko się okaże co będę robił. Jeśli tylko mi czas na to pozwoli to na pewno się zjawie na spocik.

Mam do was pytanie, czy można jakoś w łatwy sposób sprawdzić czy ma się w aucie virusa?? czemu pytam :) bo jakoś mam wrażenie że jest coś za mocy jak na 130 kucy. Mało tego dziś tak nie dokładnie sprawdzałem ile ma do 100 i jakoś mi wychodziło 7-8 sekund gdzie producent podaje że 10 (dodam że nie było to dokładne i mógł by być błąd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

99899d27cbb85184med.jpg

KIEDY TAKA FREKWENCJA BEDZIE NA SPOCIE? OSTATNIO KILKU NOWYCH POSIADACZY AUDI A4 SIE TU ODZYWALO, WYPADA WIĘC ZDJĘCIE ZAKTUALIZOWAĆ! POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JESTEM ZA...SPOT SPONTAN DZIS W TORUNIU!?[br]Dopisany: 07 Czerwiec 2009, 16:45_________________________________________________8ecd2c540d5cc181med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM, JAKIŚ SPOCIK ROBIMY W WEEKEND, OSTATNIO KOLEDZY Z BYDZI WSPOMINALI O GRILLU TO MOŻE COS ZORGANIZUJEMY,JAK NIE TO CHOCIAZ SPOCIK TYM RAZEM W TORUNIU! POZDRO DLA KLUBOWICZÓW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majki podoba mi się to twoje dopieszczanie autka. Jak sobie coś takiego załatwić?? :):tongue4:

Co do pogody to w sobotę ma być fatalna.

w niedziele pogoda ma byc super, ale czy spot robimy w niedziele? czy w sobotę? :mysli:[br]Dopisany: 11 Czerwiec 2009, 22:53_________________________________________________a co do dopieszczenia, to nie mozna sobie załatwić, trzeba no to zasłużyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CO DO GRILLA TO Z MOJEJ STRONY BYNAJMNIEJ TEMAT JEST OTWARTY,POGODA JAK WIDAC NIEROZPIESZCZA,NO ALE POTRAFI SIE ZMIENIC W KILKA GODZIN A Z TEGO CO SLYSZALEM TO W NIEDZIELE MA BYC ŁADNA POGODA,CHĘTNYCH WIDZE BRAK,ALE MOŻE DO JUTRA KTOS SIE ZAOFERUJE,WIĘ NARAZIE MIEJSCA NIE USTALAMY, JA DZIS SIE WYBIERAM DO KORONOWA NA IMPREZKE NA PARTY W IBIZIE,JESLI ODBEDZIE SIE BEZ EKSCESÓW TO NAPEWNO SIĘ PISZE NA GRILLA, POZDRO DLA AKTYWNYCH KLUBOWICZÓW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Felgi bajera :)

Mam pytanie ma ktoś możliwość z Torunia podłączenia auta pod kompa. Wyskoczył mi check engine i chce to sprawdzić?

DROPSON PODŁĄCZA AUDICZKI, KLUBOWICZOM ZA FREE ALE BEDZIE DOPIERO 19 CZERWCA ZA TYDZIEŃ, JAK CI ZALEŻY TO MASZ NR DO GOSCIA SPECJALIZUJE SIE W GRUPIE AUDI, ZADZWONISZ I PODJEDZIESZ, POWIEDZ ZE MASZ NAMIAR OD MARCINA A4 2.8 (56 6553772) POWINIEN MIEC DZIS OTWARTE DO 14

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...