Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie, pierwszy raz miałem przygodę z wideorejestratorem.

Na autostradzie do Gdańska chłopaki wyczesali mnie na 10 punktów i 400 pln.

Chyba zacznę zapisywać się na kursy do WORDu. :/

MNIE SPROWADZILI NA ZIEMIĘ OSTATNIO W TORUNIU NA ŻÓŁKIEWSKIEGO PO GODZ 22, 500 ZŁ I 10 PKT, 191 NA 50-TCE MUSZĘ PRZED WYJAZDEM NA URLOP SPRAWDZIĆ ILE NA OSI PKT JEST, BO NIE WIEM CZY DEPTAĆ OSTRO :polew: W ZESZŁYM ROKU Z WYJAZDU NAD MORZE PRZYSZŁA FOTKA, 4 PKT I 200 ZŁ :tongue4: POZDRO :good:

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Swego czasu słyszalem o eSie... :gwizdanie:

Opublikowano

w zamian narazie trzeba ruszyc gospodarke w tym naszym ojczystym kraju!! a potem zobaczymy moze s4 moze rs4 zobaczymy! :evil: jak by ktos pytaj to majki zna troszke bardziej auto! :cool1:

Opublikowano

Ejże, majki, to na kurs do WORDa zapisujemy się razem

ja wezmę wolne i chociaż czas się milej spędzi :naughty:

Opublikowano

a to moje wspomnienia w wycieczki do sopotu :)

licznik.th.jpg

a to juz inna historia to chyba A4?

1246967888_by_hybereq_.jpg

Opublikowano

uuu :shocked:

Opublikowano

Ejże, majki, to na kurs do WORDa zapisujemy się razem

ja wezmę wolne i chociaż czas się milej spędzi :naughty:

SIEMANKO ANDRIU, JA PODEJDE DO DROGÓWKI U NAS I ZMONITORUJE ILE MAM WOGÓLE NA DZIEN DZISIEJSZY ALE JAK BEDZIE NA GRANICY RYZYKA TO NIEWYKLUCZONE ZE NA ZBICIE SIE ZAPISZE :wallbash:

Opublikowano

Majki teraz sobie tak oglądam filmik z wyścigu i patrze a tąbą coś tak mocno zabujało, od czego to tak? w trakcie chyba zmiany biegu z 1 na 2

Opublikowano

Majki teraz sobie tak oglądam filmik z wyścigu i patrze a tąbą coś tak mocno zabujało, od czego to tak? w trakcie chyba zmiany biegu z 1 na 2

STARY, JA MAM TAKA MOC ŻE NIE MOGE OPANOWAĆ CZĘSTO MOJEJ BESTII :gwizdanie: POZDRO :good: [br]Dopisany: 07 Lipiec 2009, 19:00_________________________________________________COŚ, CHLOPACY Z GRUDZIADZA I WŁOCŁAWKA SIE NIE ODZYWAJĄ A SPOCIC za***isty SIĘ SZYKUJE :cool1:

Opublikowano

kolega z włacławka coś mi pisał na PW że chyba będzie

Opublikowano

WSZYSTKICH KTÓRZY JADĄ W SOBOTĘ DO PIŁY PROSIMY O PRZYBYCIE NA TEREN HOTELU NA 9.00 !!!

Opublikowano

erea1... to jak sie zgadujemy na sobote?

Opublikowano

@Newman :

Ja dałem rozrząd do wymiany do Z&Z Złomańczuka i kilka innych pierdół, mam nadzieję, że na piątek uda mi się odzyskać autko :evil:

Trzeba będzie rańcem wczesnym wyjechać, jestem otwarty na propozycje

@majki

też muszę zmonitorować czy mi się z zeszłego roku 4 punkciory już skasowały, ale niezależnie od tego jestem zdania, że już nawet 10 punktów to niebezpieczna ilość...

Opublikowano

to bysmy musieli wyjechac tak kolo 7:45

najlepiej gdzies na wylocie z bydzi - tam jest taki market:

planges.jpg

Opublikowano

Odnośnie spotu 12.07. to ja niestety odpadam :confused4:

Opublikowano

chłopaki ze mną lipa :no: pracuje do 14stej chyba że coś przesuniecie :wallbash:

;(

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.