Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jak cos to ja tez jestem chetny na obszycie, ale tak za dwa tygodnie, Erea1 jak bedzie Ci pasowalo to mozemy jechac razem, do bydgoszczy, czy do wloclawka zobacze co mi z javy odpiszą[br]Dopisany: 20 Lipiec 2009, 13:23_________________________________________________ :evil: WŁADCA POSTÓW :evil::polew:

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

obszywalem tam na 3maja w bgd kiere do poprzedniej a4 za***iście robi zna sie za rzeczy 110zl zaplacilem jak sie nie myle

Opublikowano

za kim dziś jechałem w Toruniu na polnej??

i jak byles na wyscigach :) ja jade w ten piatek pisze sie ktos :gwizdanie:

byłem ale jakoś nie chcieli się ze mną ścigać - postawili mi BMW 3 litrową i nie było zabawy :(

ale teraz chyba też pojade

Opublikowano
  • Autor

polecam firme na ul.3-maja w Bydgoszczy widziałem już pare kierowniczek obszytych właśnie przez nich :good:

Opublikowano

i jak nikt nie ma na pożyczenie belek do bagażnika dachowego?

Opublikowano

mam pytanie czy bylby ktos zainteresowany podwyzszeniem mocy badz tylko sprawdzeniem mocy- razem taniej :naughty: tam gdzie chipowal binek http://www.agma-tuning.pl/

Opublikowano

Na hamowanie ja byłbym chętny.

Zapytam się kontrolnie...

Czy ktoś był by zainteresowany kupnem zawieszenia z mojej niuni?

Standardowa wysokość, amortyzatory Sachs + sprężyny, wszystko ma przejechane zaledwie 5.000km

Do 15" pasuje w sam raz, jednak przy 17" które założyłem wizualnie jest trochę za wysoko.

Opublikowano

Ja piszę się na sprawdzenie mocy, tylko termin trzeba dograć, teraz niestety mam urwanie głowy, jutro wyjeżdżam na tydzień do pracy... :confused4:

Opublikowano

Ja piszę się na sprawdzenie mocy, tylko termin trzeba dograć, teraz niestety mam urwanie głowy, jutro wyjeżdżam na tydzień do pracy... :confused4:

pewnie ze tak sprawa jest otwarta wiec bedziemy pisac na forum :)

Opublikowano
  • Autor

KUJAWSKO POMORSKI SPOT WAKACYJNY - 9.08.2009

1. felipe

2. Newman ?

3. Reniu

4. dropsone

5. Komar?! (jak tylko kupie bilet lotniczy to potwierdze)

6. Tomek4don

7. Strobo

8. djbinek

9. karwat ( na 90 % ale sie postaram )

10 ...

Opublikowano

A bez rodziny można? Dajmy na to z kumplem? :)

Opublikowano

Czemu nie? :hi:

[br][edit]

[br]Z dzisiejszego Expressu Bydgoskiego:[br]

exp09b.th.jpg

Opublikowano

Jak zawsze..po co zostawiać szeroka jezdnie jak można ja zwęzić i pogorszyć warunki..Myślę ze wymalowanie pasów by wystarczyło.

Opublikowano

znajdzie sie inne miejsce...

Opublikowano

KUJAWSKO POMORSKI SPOT WAKACYJNY - 9.08.2009

1. felipe

2. Newman ?

3. Reniu

4. dropsone

5. Komar?! (jak tylko kupie bilet lotniczy to potwierdze)

6. Tomek4don

7. Strobo

8. djbinek

9. karwat ( na 90 % ale sie postaram )

10. Grzegorz76

Opublikowano

91f0f8f3e7.jpeg

60 minutowy set z piątku, Club Underground Toruń, DJ Binek in the mix

http://www5.zippyshare.com/v/18822369/file.html

djbinek ...

19 sierpnia w piatek ????????????????????

mozesz to sprawdzic?

bo nawet za rok 2008 nie pasuje

p.s. wkrotce recenzja i fight back....

fajny vocal... :wink4:

Opublikowano

siemanko, no Reniu powiem tylko ze współczuje sprzatania i dobrze że tak to sie skonczyło no i dało na pewno do myślenia :mysli: ja mam moja po terminie i nie jade do strazaka po naklejke w tym wypadku tylko kupuje nową i trzymam paragon :gwizdanie: ROBIMY AKCJE SPRAWDZANIA GAŚNIC PANOWIE :good: POZDRAWIAM :cool1:

Opublikowano
  • Autor

sie narobiło, najlepiej od razu zrobić pranie środka :good:

Opublikowano

jakieś takie bożonarodzeniowe te fotki bagażnika... :tongue4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.