Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Na ten spot jeszce nie... ale na kolejny postaram sie

a w tygodniu też sie spotykacie?

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

W tygodniu też można się spotkać.[br]

[edit]

Binek mówił, że nie jedzie dalej na leśną miejscówkę. Ktoś bierze grila bo nie wiem czy kiełbaski kombinować :gwizdanie:

Opublikowano

jestem jak najbardziej chętny.od dnia dzisiejszego mam urlop 2 tygodnie więc data mi obojętna[br]Dopisany: 08 Sierpień 2009, 17:59_________________________________________________9.08 mi pasuje

Opublikowano

NIEDZIELA 09.08.2009godz. 12.00

WLOT OD STRONY BYDGOSZCZY (DROGA NUMER 80) parking PIOTR I PAWEL pozniej grill

1. Reniu

2. Majki

3. Binek

4. Rafi

5. Dropsone

6. Grzegorz76

7. Westside

8. ...

Opublikowano

JA WEZME GRILLA :)

czy z bydgoszczy wyjezdzamy razem czy spotykamy sie na miejscu :)

koledzy z fordonu tez jada? tomek4don i strobo bo mozemy sie spotkac gdzies kolo mostu.

Opublikowano

Myślę że spotkamy się koło Łuczniczki i ok 11.15 ruszymy dalej. Po drodze możemy zajechac na stację za mostem chwycić resztę ekipy.

Opublikowano

Ja nie jestem pewien czy pojade ale jak cos to byłbym na stacji za mostem w Strzyżawie...A o ktorej tam planujecie byc??

Opublikowano

Pewnie koło 11.30... zależy jak długo będziemy się przebijac przez miasto.

PS. Przypominam że to spot rodzinny :> My jedziemy w komplecie :JC_fan:

Opublikowano

no panowie to jutro sobie pogadamy o organizacji w naszym klubie :bicz: a ci którzy mnie znają wiedzą że powiem co myślę :baseball: burze mózgów sobie zrobic zanim podjade :polew: zobaczymy kto z listy będzie a kto da d*py :gwizdanie:

Opublikowano

Panowie, daj ktoś numer telefonu na PW w razie gdybym się gdzieś zabłąkał ;)

Opublikowano

Pewnie koło 11.30... zależy jak długo będziemy się przebijac przez miasto.

PS. Przypominam że to spot rodzinny :> My jedziemy w komplecie :JC_fan:

oczywiscie mozna wziasc znajomych i kolegow(niekoniecznie audi)

reniu to moze poczekaj chwile zamiast na lucznice to na stacji w strzyzawie. moze dojedzie petara i ktos jeszcze z fordonu :) bo ja musze cos zalatwic i zlapie was po drodze.

Opublikowano

Ok. W takim razie ruszamy ze Strzyżawy.

Opublikowano

No to o 12:00 pod Pietrkiem i Pawłem :cool1: A później proponowałbym tego grilla zrobić na Kamionkach albo w Okoninie, nad jeziorem!

Toruń-Kamionki- ok. 29km

Toruń-Zalesie- ok. 22km

Toruń-Okonin-32km

Według mnie nafajniej jest w Okoninie, i sądzę że lepiej jest się poopalać na plaży

Opublikowano

No nie wiem :mysli: Nad wodą nie bardzo jest gdzie bezpiecznie postawić tyle aut. Ja bym już nie zmieniał planu.

Nad wodę to pojedziemy sobie do ośrodka w Samociążku (pierwotny plan).

Opublikowano

No to o 12:00 pod Pietrkiem i Pawłem :cool1: A później proponowałbym tego grilla zrobić na Kamionkach albo w Okoninie, nad jeziorem!

Toruń-Kamionki- ok. 29km

Toruń-Zalesie- ok. 22km

Toruń-Okonin-32km

jak wciśniesz palec nad jedno z tych miejscowości które podałeś w niedziele przy takiej pogodzie to będziesz dobry, ja tydzień temu pojechałem nad morze się wykapać bo w nad okolicznymi jeziorami tyle chołoty jest w weeken że szkoda gadac i jeszcze pełno znajomych ryjów i patrzą się na człowieka jak nie wiem na kogo, zastanów się człowieku, wiem żę po śmierci michaela jacksona nie możesz się pozbierać ale wszystko jakoś się ułoży, nie przejmuj się Przemku :good:

Według mnie nafajniej jest w Okoninie, i sądzę że lepiej jest się poopalać na plaży

Opublikowano

spotykamy sie kolo piotra i pawla. na miejscu ustalimy :hi:

Opublikowano

Jestem na 100% na Stacji w Strzyżawie...Jade pod Piotra i Pawła na pogaduchy ale dalej już niestety nie :confused4:

Opublikowano

ok nie ma sprawy wazne ze jedna osoba wiecej :good:

Opublikowano

to gdzie bedziecie? zalesie?

Opublikowano

spocik uwazam za udany :) teraz trzeba popracowac nad liczba :a4fan: ale mysle ze po wakacjach bedzie nas sporo wiecej :good:

a teraz cos na rozweselenie :polew: jak zakryc tablice rejestracyjna nie uzywajac programu. oto jeden ze sposobow

http://www.najauto.pl/ogloszenie/215909/audi-a4-b5-/

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.