Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a co tu planowac :wink4: jedziemy do Torunia i tyle :)

i wszystko jasne :good: :oklaski: :a4fan:

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ja chyba samochodu jeszcze nie będę miał w środę, bo jutro do Konara idzie...

Opublikowano

ja też bede tylko o której godzinie 20 czy wcześniej np 19?

Opublikowano

Ja niestety w tą środę odpadam :disgust: Jak będą 80-ki to pstryknijcie również kilka fotek starszym braciom :hi:

Opublikowano

Ja również nie dam rady... Test i lans nowym nabytkiem żony, więc będę w przyszłym tygodniu... :hi:

Opublikowano

moze bysmy troche wczesniej przyjechali na spocik do torunia np na 19.00 wyjda lepsze zdjecia :)

OCZYWISCIE TO TYLKO PYTANIE !!

1.rafi -pasuje 19.00 i 20.00

2.majki -pasuje 19.00 i 20.00

3.

4.

Opublikowano

ja ajeszzze niewiem czy 19 czy 20 i pasuje,wczoraj smigalem po toruiu o 1-3 w nocy pustka wogole ludzi nie bylo ani samochodow

Opublikowano

moze bysmy troche wczesniej przyjechali na spocik do torunia np na 19.00 wyjda lepsze zdjecia :)

OCZYWISCIE TO TYLKO PYTANIE !!

1.rafi -pasuje 19.00 i 20.00

2.majki -pasuje 19.00 i 20.00

3.

4.

Mi to obojętne czy na 19 czy na 20

Opublikowano

Mnie chybva raczej też obojętne...Zależy o której pracę skończę ale raczej na 19 dam rade się zjawić :decayed:

Opublikowano

ja nei wiem na ktora ale raczej bede

Opublikowano

ja tam o 19 mogę dopiero z 4donu wyjechać bo do 18 pracuje. Także jak ktoś chętny to 19:00 na stacji tam gdzie ostatnio ( za mostem po prawej stronie przed przejazdem kolejowym stacja Petrochemi chyba)

Opublikowano

Ja jutro moge mieć problemy wiec jak bede mógł to bede na 19 a jak nie dam rady to dojade pózniej..Moja a4 i tak słabo na zdjęciach wychodzi więc dużej straty nie bedzie Do zobaczyska jutro :kox:

Opublikowano

To kto jedzie na 19? Trzeba by się jakoś umówić i śmigać razem

Opublikowano

i znowu zamieszanie..... mozemy sie zjechac na 19, najwyzej troche dluzej postoimy, wrazie gdyby ktos nie przeczytal o zmianie i przyjechal na 20, pozatym okolo 20 maja przyjechaac 80siatki pozdrawiam[br]Dopisany: 23 Wrzesień 2009, 10:26_________________________________________________Dzisiaj spot w Toruniu o godzinie 19:00

Opublikowano

ja tam o 19 mogę dopiero z 4donu wyjechać bo do 18 pracuje. Także jak ktoś chętny to 19:00 na stacji tam gdzie ostatnio ( za mostem po prawej stronie przed przejazdem kolejowym stacja Petrochemi chyba)

to ja mysle ze spotkamy sie w strzyzawie o 19.00 i wyruszymy razem do torunia :)

Opublikowano

ja proponuje zebysmy sie spotkali pod piotrem i pawlem w toruniu a potem pojedziemy na widok w toruniu zrobic fajne zdjecia co wy na to?? a bydgoszcz spotka sie w strzyzawie na staci

Opublikowano

rafi chyba masz skrzynke zapchana bo niemoge Ci nic na PW wyslac

Opublikowano

ok to 19.00 na stacji w strzyzawie

Opublikowano

ok Rafi też będę na 19 na stacji pzdr dozobaczyska

Opublikowano

ja sie tez pojawie o 19 na stacji

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.