Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

spocik udany :good:

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dokładnie, fajnie było ;]

Mam nadzieję, że tym razem nie cisnąłem za mocno przy powrocie ;]]

Opublikowano

szkoda, że nie udało mi się dojechać :/

Opublikowano

heheh.. było bardzo spoko...

tylko jeden pan z okolic torunia poczuł sie.... "przyblokowany" :evil:

pare fotek made by komórka:

dsc00948p.th.jpgdsc00947qx.th.jpgdsc00945i.th.jpgdsc00944xq.th.jpgdsc00943g.th.jpgdsc00942e.th.jpgdsc00941t.th.jpgdsc00940.th.jpgdsc00939e.th.jpgdsc00937r.th.jpgdsc00936cj.th.jpg

dsc00935y.th.jpgdsc00934em.th.jpgdsc00933v.th.jpg

Opublikowano

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/2466f6ccaac389f8.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c0af31f7cd806e8f.html tutaj FBI sprawdza fury :gwizdanie:

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f41c2e84d902265d.html a tu kilka pan sie nadtkenelo :cool1:

Ps: Pewien pan Audi A4 avant b5 na blachach CTR (zielony) nie zachował sie kulturą i jednej z klubowiczce zajechał droge. Dostalismy cyna ze to napad na pana z FBI 2 członkow z klubu wkroczyło do Akcji.Napad zakonczył sie nie powodzeniem i został uratowany razem ze swoja partnerka. :mysli::a4fan::vava:

Było miło wiecej takich akcji:P

Opublikowano

No widzę ze ostatnio spoty rosną nam w siłę :good: Szkoda że nie mogłem się pojawić. Foty w dechę :notworthy:

Opublikowano

no rosna rosna;d:) moze zamaist 80 a6 ;dalbo pozostanmy rzy a4 wogole;p

Opublikowano

Ja tam nie mam nic przeciwko innym Audicom :gwizdanie:

Kiedyś rozmawialismy o zbiorowym hamowaniu na spocie, może by odnowić temat i coś zdziałać gdy frekwencja dopisuje?

@up... troche ciężko czyta się takie posty :decayed:

Opublikowano

Powiem Wam, że od czasu do czasu można zrobić spot z 80tkami czy innymi audikami, ten spocik był superancki, pozdrawiam wszystkich fanów Diesla!

Opublikowano

eeeetam bylo dobrze w pewnym momencie jak sie aut najechalo...... mi sie wydaje ze taki spocik od czasu do czasu z innymi audi to naaprawde dobra opcja nowek a co do tych a6 to poczytaj forum a6 a w szczegolnosci dzial spoty kuj-pom :naughty:

Opublikowano

Będzie ktoś dziś na UMK??? :mysli:

Opublikowano

prawdopodobnie ja i majki :wink4:

Opublikowano

Jeśli do środy uda mi się załatwić wszystkie formalności związane z autkiem to i ja się pojawię na spocie ;) Będzie debiut.

Opublikowano

w środę spot w Bydzi, prawda? Fordon rusza z Lidla? :)

Opublikowano

Prawdopodobnie tak :decayed:

Opublikowano

:hi: :hi: :hi:

czy moze ktos jest z Grudziadza ? Potrzebuje info na temat tej firmy i takowej techniki ..podaje link

http://hydrografika.pl/content/view/43/84/

chodzi mi o pokrycie felg ... :gwizdanie: jak to wyglada na zywo.

Cy moze ktos podjechac i zerknac na to :>

Opublikowano

heh Grudziądz coś nie odpowiada :gwizdanie:

Opublikowano

Jak tam środa panowie? Kto się wybiera?

1. Reniu

2. ...

Opublikowano

1. Reniu

2. jedrekx

3. ...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.