Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pod uczelnią na początku twojej A3 nie poznałem przez zimowy felunek :P

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

sie ma to sie jeżdzi... :wink4: już dziś walka stulecia

641d73886e8aef1e.jpg

Opublikowano

pewnie się będą klepali całe 12 rund żeby jak najwięcej kasy z reklam wpadło w przerwach...

Opublikowano

brudny jest to wstyd zdjęcie robić :P ale jutro może coś "cyknę", bo dziś go nie ruszam :D

Opublikowano

Kurna próbowałem naprawić sprysk tylnej wycieraczki i..... uwaliłem króciec od silniczka spryskiwaczy (tego tylnego). Macie pomysł czym to skleić? Kropelka nie daje rady...

Opublikowano

pewnie się będą klepali całe 12 rund żeby jak najwięcej kasy z reklam wpadło w przerwach...

Dokładnie.. a później sędziowie orzekną remis ;|[br]Dopisany: 24 Październik 2009, 20:25_________________________________________________

Kurna próbowałem naprawić sprysk tylnej wycieraczki i..... uwaliłem króciec od silniczka spryskiwaczy (tego tylnego). Macie pomysł czym to skleić? Kropelka nie daje rady...

Kropelka nie łapie czy sklei i pęka?

Opublikowano

Łapie tak słabiutko, że do rąk mi się klei a do silniczka nie chce ;]

Gołota nie zaskoczył, poszło mu jak zwykle, nawet już potrafi bez emocji się tłumaczyć ;]]]

Opublikowano

No ni zaskoczył. Stało się tak jak przewidywałem, aczkolwiek nie sądziłem, że Gołota tak długo będzie się trzymać :P

Opublikowano

panowie kto ma jeszcze oprocz rafiego grzane dupska w b5? bo potrzebuje nr kostki

Opublikowano

Moje też grzeją ;]

Opublikowano

a moze mi ktos napisac nr wtyczki pod siedzeniem

Opublikowano

A gdzie konkretnie pod tym siedzeniem? Wezmę zaraz latarkę i pójdę pogrzebać ;][br]Dopisany: 25 Październik 2009, 17:06_________________________________________________Po ciemku to nie ma szans....a moja latarka nie daje rady...

Opublikowano

az tak bardzo mi sie nie spieszy, wtyczka jest pod siedzeniem zielona, musialbys ja rozlaczyc i spisac nr z niej (z tego co odlaczysz od fotela) byl bym bardzo wdzieczny, pozdrawiam

Opublikowano

Ok postaram się jutro dać radę :)

Opublikowano

Witam witam, i co bartek dales rade zdjac boczek?? Kuzwa jak ci warszawiacy jezdza to juz glowa mala;/ :wallbash: ale duzo a4 i nawet 3 spotkalem z a4 klub:) pokiwalim se hehe.grzane fotele tez mam:P

Opublikowano

Dałem rade ;] ale niewiele poza tym zrobiłem... Jedyny dzisiejszy sukces to zamontowanie CB ;]

Opublikowano

no pieknie;d to duzo a co probowales??

:)

Opublikowano

Orientuje się ktoś ile może kosztować oryginalny korek do zbiorniczka wyrównawczego??????? i gdzie go dostać oprócz salonu Audi :tongue4: ale nie żadną podróbe :mysli:

Opublikowano

poszperałeś na allegro?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.