Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

Wszyscy tak się szykują, że nie mają czasu napisać o tym :naughty: Ja będę.[br]Dopisany: 04 Listopad 2009, 15:44_________________________________________________Hehe... przu okazji małe podsumowanie aktywności w wątku :banan2:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?action=topiccount;topic=20452

ooo widzę że jestem w punktowanej 9-tce :gwizdanie: widac czarno na bialym ze stara ekipa udziela się najbardziej :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry gajs ale mnie jednak tez nie bedzie...Wyjechałem z domu ujechałem ze 200m i stwierdziłem ze nie dam rady dojechac...Co dodam gazu to koła w miejscu co hamowanie to tylko ABS sie załącza...Jednak mogłem zmienic koła w sobote ale się nie chciało...Nie myslałem ze taka pogoda sie zrobi...To miłego spota wam zycze pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś odpadam. Dopiero z pracy wróciłem i padam. A w podsumowaniu aktywności nie tak źle ze mną :D Myślałem, że będę gdzieś na końcu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i kolejny spocik zaliczony :good: troszke mała frekwencja :confused4: ale i tak było kozak :> Nowek :hi: ach te twoje tuningi, z tygodnia na tydzień twoje auto błyszczy w diodach :kox: no ale co w końcu na święta będzie ustrojony lepiej niż moja choinka w domu :polew::tongue4: Ciekawe czym nas zaskoczysz kolejnym razem :> już jestem ciekaw strasznie :shocked: pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było fajnie, następnym razem muszę założyc obuwie na ciut grubszej podeszwie, bo strasznie ciągnie tam od posadzki.

Bartek... dzięki za browarek :drinks:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja wpadłem i wypadłem, ale byłem :decayed: może następnym razem będzie większa frekwencja... Reniu niedługo Cię dogonię w ilości postów ;):kox: a co Panowie dziś tak wolno na Fordońskiej? :P moja max prędkość 100 km/h przez 200m... a później cały czas 60... dobrze, że mam już zimówki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do torunia z dropsonem w duecie dojechali my :gwizdanie:[br]Dopisany: 04 Listopad 2009, 21:43_________________________________________________

no ja wpadłem i wypadłem, ale byłem :decayed: może następnym razem będzie większa frekwencja... Reniu niedługo Cię dogonię w ilości postów ;):kox: a co Panowie dziś tak wolno na Fordońskiej? :P moja max prędkość 100 km/h przez 200m... a później cały czas 60... dobrze, że mam już zimówki ;)

spoko ziomek bylem za tobą caly czas na fordonskiej, fordonska opanowana byla przez majkiego tomka i hbd :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reniu niedługo Cię dogonię w ilości postów
Zapewne chodzi o treściwe posty w działach gdzie są naliczane :good: Tutaj można klepać do bólu a i tak licznik nie rośnie :wink4:

majki77, dropson za zaangazowanie :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...