Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

To co z jutrem? Gdzie i o której?

Zapraszam do głosowania w listopadowym konkursie ;) Szyykuje się mała rywalizacja z Nowkiem. Powodzenia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

Czort wie czy otwarte czy nie, ale wydaje mi się, że część zadaszonego parkingu nie jest ogrodzona. Pewny nie jestem... Jak nie to może pod multikinem? Tam cały czas otwarte z tego co wiem. Z resztą wszystko zależy od pogody, jak nie będzie padać to jak dla mnie może być wszędzie ;) Cieplejsza kurtka, buty i będzie OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiemy już gdzie, jak i o której spocik?

Mi się przypomniało, że otwarty parking z dachem jest przy fordońskim Carefourze

To ktoś w końcu podejmie jakąś decyzję, czy tak się będziemy decydować do przyszłego tygodnia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No! Wreszcie w aucie pojawił się nowy moduł komfortu przez niektórych zwany zimówki :> także na spota chetnie podjadę moją srebrną strzałą winter-edition-black-steel-rims-baloon-tires-madafaka :kox:

Dajcie znać na kom gdzie i o której się spotykamy, bo niedługo wybywam z chaty i nie będę miał dostępu do netu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja będę chwilę po 17 bo muszę rodziców odwieźć na 17 do Ostromecka.. podjadę moim to zobaczycie.. ogólnie do wymiany mam maskę, zderzak, grill i prawą lampę... to tak na moje oko, zobaczymy jak ściągną zderzak czy coś z mechanicznych spraw nie poszło...

oto niektóre fotki, które dziś zrobiłem:

7cb5ecda1d1e7621m.jpg

af07517ebb104fc1m.jpg

2bea742758f0a0c0m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spocik bardzo udany :good: dziś odwiedziliśmy zaprzyjażnioną stacje "ORLEN-SIŁA-ORŁA" :>, przyznam że zaskoczyła mnie miła obsługa stacjii i oczywiście darmowa kawa dla wszystkich :naughty: oto pare miłych foto.. ps.Reniu dawaj zdjecia tego gościa w masce który zatankował i odjechał :shocked:

7ccb0ce58f909175m.jpg

b32507a943bdb56fm.jpg

b398e4b83858cd78m.jpg

b7231956bb1534e9m.jpg

4e0288fb1bf3bed1m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...