Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

Reniu ja już po wymianach jestem(rozrząd,paski,napinacz,olej,filtry i odgrzybianie klimy).Troszkę kasy poszło,ale trzeba było to zrobić i mieć spok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

Moja dziąłka zalana na jakieś 80 cm :kwasny: Ogólnie to wszędzie na ulicach korki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reniu ja już po wymianach jestem(rozrząd,paski,napinacz,olej,filtry i odgrzybianie klimy).Troszkę kasy poszło,ale trzeba było to zrobić i mieć spok.

Pewnie bo "jak dbasz, tak masz" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć Tomek :hi:

Najgorzej wygląda 80tka w strone torunia , w czarnowie woda juz podeszla podobno az pod droge

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł wstępnie już umówiłem się z Drobsone pod koniec maja,bo dopiero będzie w Toruniu.Wytrzymam :evil: Chyba że ktoś u Was mi zrobi,zawsze mogę podjechać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta i później masz wszystko zalepione wewnątrz :thumbdown: Zrobię to jak sztuka nakazuje bez czarowania ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Reniu. Te produkty do chłodnic, to już nie są takie zamulacze jak kiedyś.

Mój mechanik stosuje taki

http://www.k2.com.pl/index.php?option=com_provider&task=prod&id=376&Itemid=66

I nie miał jeszcze żadnej reklamacji.

A z drugiej strony, masz rację, jak już się robi, to porządnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam panowie kto sie spodziewa lub ma male dziecko mam super OKAZJE towar za dos rozsadne pieniadze i najwyzszej jakosci.PHILIPS AVENT produkt jest to torba z wyposazeniem kompletna 7 butelek 3 to 260ml. 4 butelki to 150 ml.Torba zawiera jeszcze 2 smoczki Avent 2 termo izolatory do butelek na podroz( super sprawa na wypad nad wode lub dluzsza podroz autem na mleko lub herbatke dla dziecka). I okola 50 szt szamponow i kremow dla dziecka wszystko renomowanej firmy AVENT I to wszystko zapakowane w bardzo Elegancka specjalna torbe tez produkt AVENTU na roznego rodzaju podroze i wycieczki bardzo pzydatna z wieloma specjalnymi przegrotkami na butelki i pieluszki czyste i te zuzyte.Dla zainteresowanych prosze o kontakt na GG lub bezposrednio na forum o odp.

Cena jaka chcialbym dostac 150 zl.i odbior osobisty mieszkam w Labiszynie kolo Bydgoszczy,jest to polowa ceny sklepowej gdyz jedna butelka AVENTU w sklepie czy markecie to koszt od 19 zl do 28zl a nie licze juz torby i termo izolatorow.

Jak mi ktos poda link do stronki aukcje kuj-pom i wytlumaczy jak wstawic zdjecie bezposrednio na strone to to uczynie tak to fotke przesle na maila.

czekam na PW lub GG na powazne propozycje.

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/9b024e227669aca0.html

A to przykladowy link do strony gdzie sa spzedawane takie i podobne produkty i jaka cena.

http://www.allegro.pl/item1021070374_avent_zestaw_businesswoman_laktator_20_czesci.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kierownik coś dla Ciebie

http://moto.wp.pl/kat,45754,title,Samochody-po-powodzi,wid,12291378,wiadomosc.html

....."Przede wszystkim tapicerka powinna nosić normalne ślady używania - jeśli jest zbyt czysta i pachnąca, może być to podejrzane. Dywaniki również nie powinny być nowiutkie. Brud powinien być też w różnych zakamarkach pod maską. Jeżeli wszystko jest wypucowane jakby samochód wyjechał z fabryki, to powinno wzbudzić naszą czujność. Wtedy warto wybrać się do mechanika by dokładnie przejrzał auto".....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

jedrzej , a całkiem niezle :gwizdanie: :przebiegly:[br]Dopisany: 24 Maj 2010, 12:00_________________________________________________Aśka dzieki , ale nie skorzystam z oferty samochodów popowodziowych :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już pisałem w Twoim wątku ale się powtórzę... jest dobrze :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakie ładne felgi :P ale w piątek na TRN jeszcze ich nie było, dobrze pamiętam?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, nawet stałem naprzeciwko Ciebie pod aulą... tylko nie byłem Audi lecz niebieską Mazdą MX-5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...