Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

Szkoda że Artur nie byłeś w niedzielę... byś zobaczył jak miałem wylizane autko :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzisz... my tutaj to audifile :kox:

[edit]

W kwestii białasów... mega kox śnieżynka :kox:

dsc6138.jpg

dsc6367eu.jpg

Mam więcej fotek ale coś imageshack.us nie chce ich przyjąć :dziura:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:shocked: moja bryka :shocked: [br]Dopisany: 06 Wrzesień 2010, 23:55_________________________________________________Nie no jutro moją niunie ujawnie :> ale jeszcze na Włoskich blachach...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że Artur nie byłeś w niedzielę... byś zobaczył jak miałem wylizane autko :kox:

Reniu widzialem na pierwszej fotce ze spota, ze strzala lsnila sie jak nalezy :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że Artur nie byłeś w niedzielę... byś zobaczył jak miałem wylizane autko :kox:

Reniu widzialem na pierwszej fotce ze spota, ze strzala lsnila sie jak nalezy :notworthy:

Kurna wiedziałem, że dostrzeżesz takie niuansy :kox::notworthy::good:

Tutaj kilka innych strzałów z tego dnia:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=46649.msg1807485#msg1807485

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiśnia dawaj parówe na parapety :kox: ...nie słuchaj pseudo-znawców że nie pasują do audi :cool1:

white2.jpg

Parapety zostawmy gołębiom :naughty: one są znawcami tematu :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzechu Wisnia nie jest wlascicielem bialej parowy ...tylko krzychu-trn [br]Dopisany: 07 Wrzesień 2010, 00:08_________________________________________________RENIU ja zawsze wbrew pozroa zwracam uwage na niuanse...a strzela prezentuje sie poprostu PIEKNIE :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -makaveli-

Grzechu Wisnia nie jest wlascicielem bialej parowy ...tylko krzychu-trn

:wallbash:

dzięki za korekte :hi:[br]Dopisany: 07 Wrzesień 2010, 00:12_________________________________________________

Parapety zostawmy gołębiom :naughty: one są znawcami tematu :decayed:

one srają na parapety :cool1:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parapety zostawmy gołębiom :naughty: one są znawcami tematu :decayed:

one srają na parapety :cool1:

I nie tylko ;) celne są te latające szczury :polew:

jak%20celnie%20srac%20na%20ludzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -makaveli-

Parapety zostawmy gołębiom :naughty: one są znawcami tematu :decayed:

one srają na parapety :cool1:

I nie tylko ;) celne są te latające szczury :polew:

jak%20celnie%20srac%20na%20ludzi

:polew:

częściej i tak sraja na samochody ... i celniej :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak mówisz :naughty:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=20452.msg1799057#msg1799057[br]Dopisany: 07 Wrzesień 2010, 00:23_________________________________________________[br]

Dla posiadaczy mocnych B6/B7:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=157257.0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dotrwałem, nareszcie do ostatniwgo posta... Nareszcie spyknąłęm się z kumplami, więc wybaczcie błędy i inne takie. Muszę nadrobić więc:

wszyscy :drunk:

Tak dzisiaj wszyscy :D

Mój wieczor sponsorowany jest przez Debowe mocne :naughty:

dokładnie... tak na początek tygodnia :drunk: :th:[br]Dopisany: 06 Wrzesień 2010, 21:19_________________________________________________a mój wieczór dzis przez Warkę :gwizdanie:

Moim dzisiaj Tatra mocna w promocji 1,99zl, polecam :P

Kieras:

do ciebie bardzo pasował by czarny dach ... nie zdązyłem powiedziec dawidowi o tym , ale chyba i tak to wiedizał :slina::shocked:

Nie bylo ce na spocie, ale widac, ze maniak z ciebie i gust masz, bo wiekszoc na spocie wpadla na to samo :D

audidn1.jpg

- body RS ( :evil:)

- dach w połysku ( :good:)

- mocna ściema wszystkich szybek (tylko tył = :bag:)

- ramka grilla czarna, znaczek został chrom (:notworthy:)

przy takim setupie ujdą czarne fele :kox:

reniu ty masz zawsze idealne zdjecie w rekawie :cool1:

Oj Reniu wielkie ukłony i ównierz przyznaję, masz nieskończoną ilość ASów w rekawie :notworthy:

Też tak myślę że to jest uzależnione od samochodu :mysli: oczywiście chodzi o felgi ; p w kolorze czarnym

Chłopie... Cierpię na to. Jeszcze ostatnio mówiłem, że to co chcialem osiagnalem, a teRAZ sto innnych planow w glowie :D Jeszcze ostatnio z Reniem rozmawiałem, że tylko tapicera, obszycie kiery i koniec, a tu się lampki zrodziły :gwizdanie:

no to chyb a skonczylem rozkmine :D Wybaczcie panowie, ale jak juz mowilem spiknalem sie z kumplami nareszcie (ostatnio mieszkam u lubej) no i oficialnie kontynuuje studia wiec byl powod do wypicia! Pozdrowienia, a jutro bede sie wstydzil.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bry: dzień[br]Dopisany: 07 Wrzesień 2010, 07:00_________________________________________________

Sorki Panowie i Panie za off topik ale mam pytanie do zamieszkały w Bydgoszczy - gdzie można jechać u was na kręgle (fajnie i miła atmosfera w miarę rozsądne ceny) czyli tak zwany (bowing)

Z góry dziękuje za odp.

Na łuczniczkę, albo do galerii pomorskiej

:>[br]Dopisany: 07 Wrzesień 2010, 07:01_________________________________________________w galerii jeszcze masz salon gier,bar :drunk: i bilard,a na Łuczniczce jeszcze nie byłem więc nie wiem.[br]Dopisany: 07 Wrzesień 2010, 07:03_________________________________________________a tak wgl. w solcu kujawskim na hali sportowej też jest:x bilżej byś miał[br]Dopisany: 07 Wrzesień 2010, 07:04_________________________________________________

Wiśnia dawaj parówe na parapety :kox: ...nie słuchaj pseudo-znawców że nie pasują do audi :cool1:

white2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...