Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

Gdzie szlo :polew:[br]Dopisany: 12 Grudzień 2010, 12:54_________________________________________________Slyszalem cos o opcji snieznych wojazy takze wpadem MB :tongue4: Artur slyszalem wlasnie ze lakiernia w PES-ie sie pali ;(??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

Nie wiem koledzy czy uda mi się dzisaij wyrwać... mam imprezkę rodzinną. W ogóle to o której i gdzie spotkanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie, nie bylem tam wlasnie wrocilem lakiernia sie nie palila...nie pozwolibym na to :decayed:[br]Dopisany: 12 Grudzień 2010, 14:29_________________________________________________zostawmy 17:00 pod Tesco...pewnie bedzie nas nie wielu ale spot jest spot :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzechu Ty juz i tak i tak nie jezdzisz wiec nic dziwnego...od czasu kiedy masz status klubowicza oszczedzasz pewnie na ropie zeby skladke oplacic :polew: <zart oczywiscie>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -makaveli-

Grzechu Ty juz i tak i tak nie jezdzisz wiec nic dziwnego...od czasu kiedy masz status klubowicza oszczedzasz pewnie na ropie zeby skladke oplacic :polew: <zart oczywiscie>

starzeje sie poprostu :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi też się niestety nie udało.. droga Gdańsk-Bydgoszcz troszkę męcząca (przed nią ok 5 godzin snu :decayed: ) a kto był? są jakieś fotki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi też się niestety nie udało.. droga Gdańsk-Bydgoszcz troszkę męcząca (przed nią ok 5 godzin snu :decayed: ) a kto był? są jakieś fotki?

Nie było Ciebie ani Asi wiec fotek nie ma, jakoś nikt aparatu nie zabrał :tongue4:[br]Dopisany: 12 Grudzień 2010, 20:23_________________________________________________Aaaa przy okazji... miałam pytać na spocie, ale oczywiście sklera nie boli... Mam problem z ogrzewaniem, tzn. czasem grzeje, a czasem nie. Z tego co ja sie doczytałam na forum, to może być zapowietrzona nagrzewnica. Mechanik jednak stwierdził, że wciskam mu kit bo nagrzewnica odpowietrza się sama, więc mam termostat do wymiany. Dodam tylko, że temperatura silnika jest oki. Kto ma racje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze niech ten mechanik zobaczy na kompie jaka temperaturę mu pokazuje, bo to co pokazuje na zegarach to nie musi byc koniecznie prawda, i czy niema bledu jakiego czujnika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi też się niestety nie udało.. droga Gdańsk-Bydgoszcz troszkę męcząca (przed nią ok 5 godzin snu :decayed: ) a kto był? są jakieś fotki?

Nie było Ciebie ani Asi wiec fotek nie ma, jakoś nikt aparatu nie zabrał :tongue4:[br]Dopisany: 12 Grudzień 2010, 20:23_________________________________________________Aaaa przy okazji... miałam pytać na spocie, ale oczywiście sklera nie boli... Mam problem z ogrzewaniem, tzn. czasem grzeje, a czasem nie. Z tego co ja sie doczytałam na forum, to może być zapowietrzona nagrzewnica. Mechanik jednak stwierdził, że wciskam mu kit bo nagrzewnica odpowietrza się sama, więc mam termostat do wymiany. Dodam tylko, że temperatura silnika jest oki. Kto ma racje?

Ja miałem problem z nagrzewnicą, a "spec" upierał się przy termostacie.

Nie chciał mnie słuchać, a wiec wymienił termostat (nie pomogło). Później zajął się nagrzewnicą i było ok.

Moim zdaniem nagrzewnica jak się zakamieni to nie ma bata, by się samoczynnie odkamieniła.

Jeżeli silnik grzeje się do tych 90o na blacie to termostat jest ok. Tak więc daj najpierw nagrzewnicę do przepłukania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podla

mi też się niestety nie udało.. droga Gdańsk-Bydgoszcz troszkę męcząca (przed nią ok 5 godzin snu :decayed: ) a kto był? są jakieś fotki?

Nie było Ciebie ani Asi wiec fotek nie ma, jakoś nikt aparatu nie zabrał :tongue4:[br]Dopisany: 12 Grudzień 2010, 20:23_________________________________________________Aaaa przy okazji... miałam pytać na spocie, ale oczywiście sklera nie boli... Mam problem z ogrzewaniem, tzn. czasem grzeje, a czasem nie. Z tego co ja sie doczytałam na forum, to może być zapowietrzona nagrzewnica. Mechanik jednak stwierdził, że wciskam mu kit bo nagrzewnica odpowietrza się sama, więc mam termostat do wymiany. Dodam tylko, że temperatura silnika jest oki. Kto ma racje?

Ja miałem problem z nagrzewnicą, a "spec" upierał się przy termostacie.

Nie chciał mnie słuchać, a wiec wymienił termostat (nie pomogło). Później zajął się nagrzewnicą i było ok.

Moim zdaniem nagrzewnica jak się zakamieni to nie ma bata, by się samoczynnie odkamieniła.

Jeżeli silnik grzeje się do tych 90o na blacie to termostat jest ok. Tak więc daj najpierw nagrzewnicę do przepłukania.

termostat termostatem ale jest jeszcze pare czujnikow, i wystarczy poczytac troszke forum, podlaczyc kompa i wiemy czy to termostat/czujnik/czy jeszcze cos innego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze niech ten mechanik zobaczy na kompie jaka temperaturę mu pokazuje, bo to co pokazuje na zegarach to nie musi byc koniecznie prawda, i czy niema bledu jakiego czujnika

Temp. pokazuje 84 albo 86 na kompie, a na zegarach tak odrobinke przed 90 czyli wychodzi na to, że się zgadza. Błędów co do czujników też nie pokazuje... Dlatego też wywnioskowałam, że to nie może być termostat :> Prawda?[br]Dopisany: 12 Grudzień 2010, 21:38_________________________________________________Bo ogolnie, jak na moje, to miał na mnie gościu zlewe i poprostu zbył mnie tym termostatem a do tego sie strasznie zbulwersował jak mu powiedziałam, że chyba się myli, dlatego pytam :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

:kawa:

zima powraca jak bumerang, chyba teraz konkretnie :gwizdanie:

miłego dzionka wszystkim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...