Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

koledzy a tak poza tym wszystkim już mam pytanko. Czy podłokietnik i mieszek od przedliftowego będzie pasował do poliftowego ? ma to jakieś znaczenie ?[br]Dopisany: 04 Styczeń 2011, 22:22_________________________________________________A gdzie Dropsone pędzisz na taki okres czasu :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -makaveli-

Grzechowi to zalatwcie w Toronto meldunek :polew:

Grzechowi nie chce sie do centrum jechac bo z Fordonu ma daleko :polew:

Powiedzmy sobie szczerze ostatnio to GRZESIOWI malo co pasuje

to próba poderwania mnie :mysli::polew:

wole kobiety....sory :wink4:

:tongue4:[br]Dopisany: 04 Styczeń 2011, 23:07_________________________________________________

ja tylko napiszę tyle, że pizzeria koło Grzecha jest spoko jeśli... przyjedzie max 5 aut, bo miejsca to jest tam tyle co kot napłakał

tutaj się mylisz :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt Ciebie do żadnych potyczek nie miesza, jesteś po prostu naszym Guru i lubimy się jarać tym, że tak wiele można w autku zrobić :drool: Pełen szacunek :notworthy:

podpisuje sie obiema rekami :good:

Grzechowi to zalatwcie w Toronto meldunek :polew:

Grzechowi nie chce sie do centrum jechac bo z Fordonu ma daleko :polew:

Powiedzmy sobie szczerze ostatnio to GRZESIOWI malo co pasuje

to próba poderwania mnie :mysli::polew:

wole kobiety....sory :wink4:

:tongue4:[br]Dopisany: 04 Styczeń 2011, 23:07_________________________________________________

ja tylko napiszę tyle, że pizzeria koło Grzecha jest spoko jeśli... przyjedzie max 5 aut, bo miejsca to jest tam tyle co kot napłakał

tutaj się mylisz :wink4:

Grzes ma zawsze racje :polew: :polew: :polew: nawet jak go nie ma :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm spot w bydzi, szkoda ze pizzeria jest w fordonie a nie w bydgoszczy bo tak by bylo po problemie! :polew:

druga sprawa na parkingu przed pizzeria tez mozna postac pogadac i popatrzec na autka pochwalic sie czyms nowym,

a potem kulturalnie sobie isc na pizze nie mowie ze kazdy jak ktos ma cos przeciwko to nic na sile :gwizdanie:

taka propo z mojej strony, jak ma tak byc jak jest to fakt trzeba wpasc przywitac sie, odebrac koszulke i spadac :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieńdoberek :kawa:

Komar... nie popadaj w skrajności :wink4: Wcześniej niejednokrotnie bywało tak, że spotykaliśmy sie w tradycyjny sposób i gdy kończyła się oficjalna część spotkania (nie 5 min) to Ci którzy mieli ochotę i czas jechali coś zjeść czy gdziekolwiek indziej. Żadna nowość ani rewolucja ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słowo klucz - zadaszenie :decayed: Z drugiej strony przy ładnej pogodzie przyjemniej jest przy Łuczniczce niż na rozgrzanym parkingu :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -makaveli-

hmmm jako że większość (o ile nie wszyscy) kolegów z Torunia jest chętnych na pizze to może podjedziecie wcześniej(Ci z Torunia) ....posiedzimy,zjemy, i razem pojedziemy na "oficjalnego" spota pod Tesco :naughty:

trzeba szukać jakiegoś kompromisu :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko by nie było tak, że po obżarstwie dupska w kierunku innym niż dom nikomu nie będzie chciało się ruszać :decayed:

Zresztą... Ci co mają być pojawią się, reszta niech robi swoje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm jako że większość (o ile nie wszyscy) kolegów z Torunia jest chętnych na pizze to może podjedziecie wcześniej(Ci z Torunia) ....posiedzimy,zjemy, i razem pojedziemy na "oficjalnego" spota pod Tesco :naughty:

trzeba szukać jakiegoś kompromisu :decayed:

:good: Tak czy tak bym się pojawił ale propozycja jest :good:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam w domku fotki z małego kuku tego autka.... prawa strona :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...