Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE

felipe.avant

Instrukcja jest na forum, bo nie wiem czy znajomy kabla nie sprzedał :/

• Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

• jedrekx

• Reniu

• Artur82

• WIŚNIA

Top użytkownicy w tym temacie

Dziś miał byc dzień jak każdy inny, ale jednak nie :decayed: , po południu dane mi było spotkać piękne czarne, warczące Audi RS4 B8, obniżone i na pięknych 20 calowych kołach w czarnym połysku na czeskich blachach i modyfikowanym wydechem, nie miałem jeszcze okazji zobaczyć tego auta na żywo i w warunkach miejskich, poprostu rozjebało mi mózg :shock3::slina: , i ten klank V8, coś pięknego, fotki nie dało się zrobić, bo niestety aparat w srajfonie tak szybko nie ostrzył jak auto znikało, wiec sami rozumiecie :grin: chyba ten film odda co poczułem :decayed:

Auto widziane w CH Rondo przy Rondzie Grunwaldzkim, w sumie widziane przez chwile to dobre określenie :grin:

:siema:

no RS4 B8 pięknie jeździ i pięknie brzmi... miałem okazję oglądać je w zeszłym roku na Audi Quattro Experience w Warszawie.. po prostu wow!

a tak w ogóle.. w niedzielę przetestowałem parking arkad. :decayed: wjechałem... ale wyjeżdżając się zawiesiłem, więc... jak będą tam spoty to przyjeżdżam A6 :decayed:

Tak zostańmy przy Łuczniczce, ale trzeba stawać tam przy Artego Arena lepsze fotki będą :decayed: dla mnie mam nadzieje to tez ostatni sezon kiedy dam radę tam wjechać :decayed:​ , aczkolwiek ostatnio bardzo mocno chodzi mi po głowie spełnienie Mojego motoryzacyjnego marzenia i kupno S4 B6 koniecznie w sedanie....także zobaczymy co czas przyniesie.... :decayed: póki co Eltom już śle do mnie hamulce :naughty:

A tak w ogóle :siema:

szybkie pytanie: climatronic ustawiony np: po 24 stopnie lewa i prawa...lewa dmucha ciepłym prawa zimnym... miał ktoś taki problem ? od czego zacząć szukać rozwiązania ?

:bry:

Wczoraj byłem w Audi Centrum Toruń, miałem być tylko na mała kawkę i na bajere z kierownikiem serwisu, ale siedziałem ponad godzinę...:wink: wstawili nowe poliftowe A3 (rwie suty!!!) poza tym stwierdzam, że już czas na nowy model A5 sportback'a bo "stary" wygląda jak szara myszka w tym salonie, niebawem przyjedzie długo oczekiwane nowe A5 Coupe i możliwe, że będą jazdy testowe :kox:a teraz do rzeczy...jest utworzona wstępna lista osób wpisanych do grupy A4 klub Polska (są już tam osoby, które robiły zakupy) będzie uzupełniana przeze mnie w salonie, żeby nie robić bałaganu. Jędrek Twój temat już jest poruszony, we wtorek będzie kierownik salonu i ma się wypowiedzieć w temacie.

Witam, a macie może jakieś namiary na kolegę w tym ASO ogarniętego od części ? I jest jakiś rabacik dla klubu ? Bo czasem jak za coś zaśpiewają to usiąść tylko można ;p

:bry:

Wczoraj byłem w Audi Centrum Toruń, miałem być tylko na mała kawkę i na bajere z kierownikiem serwisu, ale siedziałem ponad godzinę... :wink: wstawili nowe poliftowe A3 (rwie suty!!!) poza tym stwierdzam, że już czas na nowy model A5 sportback'a bo "stary" wygląda jak szara myszka w tym salonie, niebawem przyjedzie długo oczekiwane nowe A5 Coupe i możliwe, że będą jazdy testowe :kox:a teraz do rzeczy...jest utworzona wstępna lista osób wpisanych do grupy A4 klub Polska (są już tam osoby, które robiły zakupy) będzie uzupełniana przeze mnie w salonie, żeby nie robić bałaganu. Jędrek Twój temat już jest poruszony, we wtorek będzie kierownik salonu i ma się wypowiedzieć w temacie.

Super Bartek :good:

własnie z melanżu wróciłem i mam ze 3 promile ale :decayed: :siema:

Edytowane przez FroS-t

A A6C6 za podobne rzeczy odpowiadają cylinderki. Być może u Ciebie jest podobnie.