Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

Marek, a może węże od turbiny nie są dobrze dokręcone? u mojego ojca też spierdzielał olej i okazało się, że węże od turbiny nie były do końca dokręcone...

a tak w ogóle Jędrek 3:0 sesja :naughty: jeszcze jeden egzamin i laba :kox:

No i git :good: Jeszcze procesy rozwalimy i laba :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

noooo aż się zdziwiłem bo dostałem 4 :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

noooo aż się zdziwiłem bo dostałem 4 :decayed:

Ja miałem niesamowite szczęście i trafiłem na pytania które wiedziałem. Do tego jeszcze dopowiadałem na pytania pozostałych jak poprosiła :P

BTW Ktoś oblał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nikt, do czasu jak ja byłem wszyscy mieli zdane. no ja trafiłem na pytania, o których nie miałem pojęcia :P na jedno odpowiedziałem i dopowiadałem bo kolega wylosował PRINCE 2 :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Manny a co bedziesz rezal w garazu...w ta niedziele bedziesz na spocie to sie zaraz obczajke walnie...ja mam nadzieje ze tez sioe wyrobie :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde... ja też bym sobie coś porezał... ale pieniędzy już szkoda na rezanie A3 ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam fotek czesciowo juz go rozebralem przod skasowany maska blotniki chłodnica lampyprzednia szyba reszta ok i tylni prawy blotnik i zderzak[br]Dopisany: 03 Luty 2011, 00:01_________________________________________________jak cos to fotki czesci moge zrobic

jakie wypoazenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem dzisiaj to, co zacząłem ostatnio, ale nie działało... :P Na forum była podana błędna rozpiska, dostałem schematy ori podłączenia i... FIS pięknie informuje mnie o przepalonych żaróweczkach :D

Chwila przerwy i idę przerobić instalację świateł, tak, żeby drogowe świeciły się razem z mijania, bo w tej chwili po przełączeniu na drogowe mijania gasną...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem dzisiaj to, co zacząłem ostatnio, ale nie działało... :P Na forum była podana błędna rozpiska, dostałem schematy ori podłączenia i... FIS pięknie informuje mnie o przepalonych żaróweczkach :D

Chwila przerwy i idę przerobić instalację świateł, tak, żeby drogowe świeciły się razem z mijania, bo w tej chwili po przełączeniu na drogowe mijania gasną...

widzialem ze piszesz tez w watku o wymianie licznika daj jakies info i schemat na pw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dropsone później wyślę ci schematy. Nie ma na nich kontroli dodatkowego (środkowego) światła stopu, więc to muszę jeszcze ogarnąć. No i nie mogę znaleźć 1dno pinowej, czarnej kostki w słupku A, po lewej stronie, żeby wpiąć wyjście dla świateł stopu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dropsone później wyślę ci schematy. Nie ma na nich kontroli dodatkowego (środkowego) światła stopu, więc to muszę jeszcze ogarnąć. No i nie mogę znaleźć 1dno pinowej, czarnej kostki w słupku A, po lewej stronie, żeby wpiąć wyjście dla świateł stopu...

przejrze swoje schematy moze cos znajde

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie jest tak, że przy LPG może się szybciej upalić uszczelka? Majki zdaje się tak miał :mysli: Nowa uszczelka, planowanie i można śmigać dalej :naughty:

Wiadomo uszczelka wymieniona, tylko na jak długo ??? Teraz wszystko gro :)[br]Dopisany: 03 Luty 2011, 10:34_________________________________________________

Marek but nie powinnien miec na to wplywu...a jesli glowica jest walnieta o odrobine to wtedy but moze wysrac uszczelke

Możliwe. Coś mi się zdaje że tak jak pisze Reniu. To, że mam gas powoduje ukruszanie się uszczelki a później to już kwestia czasu :wallbash: :wallbash:

Może następnym razem trzeba zainwestować w uszczelkę w ASO + jakiś dobry sylikon ( tak też sugerują na technicznym )ale co do sylikony to mam mieszane uczucie.

czyli postawiłem dobra diagnozę :naughty:

[br]Dopisany: 03 Luty 2011, 20:51_________________________________________________ :hi:

pierwszy raz mi się zdarzyło że wieczorem skończyłem na forum i rano się pierwszy witam :naughty:

pozdro dla wszystkich, miłego dnia :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pamiętam Darek kiedy tak wcześnie się położyłem :blink: Ostatnio kłade się około 1 i rano trzeba się zwlec z wyra... pod koniec tygodnia snuje się jak zombie tiredb.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...