Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

:siema:

Reniu co tak cicho i mało Ciebie ostatnimi czasy...zapracowany :mysli:

fchooj zapracowany :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

Witam,

http://tirynatory.pl <-- dla tych którzy chcieliby aby TiRy zniknęły z dróg mogą podpisać petycję.

Akcje promuje Program Trzeci Polskiego Radia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

http://tirynatory.pl <-- dla tych którzy chcieliby aby TiRy zniknęły z dróg mogą podpisać petycję.

Akcje promuje Program Trzeci Polskiego Radia.

powinny zniknąć.. przedewszystkim byłoby mniej zakorkowanych ulic...

ale pamiętajmy że w wiekszości przypadków to kierowcy osobówek powodują te wypadki z udziałem ciężarówek

Dzisiaj w Toruniu potrącono śmiertelnie dziecko... kierowca uciekł -- aktualnie trwają poszukiwania czerwonego Volkswagen'a New Beetle na blachach CT...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karolu i Damianie zapraszam do lektur na innych forach transportu drogowego:

http://www.wagaciezka.com/viewtopic.php?f=2&t=27147&st=0&sk=t&sd=a&hilit=tiry+na+tory

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karolu i Damianie zapraszam do lektur na innych forach transportu drogowego:

http://www.wagaciezka.com/viewtopic.php?f=2&t=27147&st=0&sk=t&sd=a&hilit=tiry+na+tory

Paweł tak jak napisałem "...dla tych którzy chcieliby aby TiRy zniknęły z dróg" niebardzo interesuje mnie kto ma jakie poglądy to akcja tylko dla chętnych :)

Nie dziwię się że szydera jest na stronie TIRowców bo to o nich chodzi, poza tym jeśli ich dewizą jest nie będzie TIRów na drogach to nie dowieziemy wam warzyw i mięsa do TESCO to ja powiem "w d*pie mam wasze warzywa jak dla mnie możecie zamknąć wszystkie hipermarkety w calej Polsce". Poza tym chodzi o to w tej kampanii zeby tiry dojezdzaly do miejsca X skad beda wyruszac do miejsc docelowych, a to miejsce X bedzie w obrebie powiedzmy 50-60km czyli obręb większego miasta. Chodzi o to zeby TIRy zniknely z drog krajowych i miedzymiastowych.

Proste pytanie, jeśli musiałbyś uczestniczyć w wypadku to wolalbys bys zderzyc sie z osobowka czy z TIRem... ?

Tyle na temat :) Kto chce moze sie dolaczyc, kto nie chce nie musi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kierowca tira - Kabaret Smile

7 minuta - bardziej prawdopodobna do zrealizowania akcja

Karolusss myślisz że do przyjemności należy przeciskanie się zestawem przez zatłoczone miasta albo ciągnięcie się krajówką za jakimś dziadkiem w osobówce.

Aby było lepiej musiałyby być rozwinięte autostrady i ekspresówki, a na obrzeżach większych miast centra logistyczne przy tych drogach - docelówka powiedzmy do 12t DMC i wszystkim żyłoby się łatwiej. Ale do tego to jeszcze nam 200 lat niestarczy

Tyle ode mnie na ten temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jechał dziś koło krafta? :mysli: [br]Dopisany: 07 Czerwiec 2011, 18:26_________________________________________________bo coś mnie tam żółtego śmignęło z kijkami na pace :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niet - to Walduś od Andrysiaka ( podobny ino mała kabina)

Ja cały czas obrabiam Warszawkę[br]Dopisany: 07 Czerwiec 2011, 18:28_________________________________________________damian_qbass kobieta jeździ tą Hondą, którą masz w podpisie? Jeżeli tak to widziałem dzisiaj w Łysomicach lub bardzo podobna. [br]Dopisany: 07 Czerwiec 2011, 18:30_________________________________________________WIśnia za robotę byś się zabrał, a nie patrzysz co przejeżdża - jeszcze niedokładnie :polew:[br]Dopisany: 07 Czerwiec 2011, 18:31_________________________________________________Chyba jednak nie sprzedam Audi - szukam mieszkania; dość mieszkania na kupie

Jeden kredyt dzisiaj spłaciłem - można brać następny :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taka praca :polew: czy się stoi cz się leży ..........zł się należy :naughty:[br]Dopisany: 07 Czerwiec 2011, 18:33_________________________________________________Daf-em XF 3 osiówką jechałem na testy :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedyś też miałem tam pracować i mieszkać w tej chacie

Ale odpuściłem sobie

[br]Dopisany: 07 Czerwiec 2011, 18:35_________________________________________________idę kąpać Lenkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niet - to Walduś od Andrysiaka ( podobny ino mała kabina)

Ja cały czas obrabiam Warszawkę[br]Dopisany: 07 Czerwiec 2011, 18:28_________________________________________________damian_qbass kobieta jeździ tą Hondą, którą masz w podpisie? Jeżeli tak to widziałem dzisiaj w Łysomicach lub bardzo podobna. [br]Dopisany: 07 Czerwiec 2011, 18:30_________________________________________________WIśnia za robotę byś się zabrał, a nie patrzysz co przejeżdża - jeszcze niedokładnie :polew:[br]Dopisany: 07 Czerwiec 2011, 18:31_________________________________________________Chyba jednak nie sprzedam Audi - szukam mieszkania; dość mieszkania na kupie

Jeden kredyt dzisiaj spłaciłem - można brać następny :wallbash:

Jakbyś kredyt hipoteczny chciał brać to wal, teściowa w tym siedzi, może oferta będzie korzystniejsza...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GG nie macie kmiotki :evil:

:sesese:

:polew: szeryf forum [br]Dopisany: 07 Czerwiec 2011, 19:21_________________________________________________

GG nie macie kmiotki :evil:

:sesese:

:polew: czekałem na to :good:

:polew:

Kempes jedziecie z nami(Wiśnią i Magdą) na następny wypad w Polske :?: :naughty:

do washuty ? :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...