Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

na kamieniu podszlifowałem :grin:

---------- Post dopisany at 19:16 ---------- Poprzedni post napisany at 19:15 ----------

tylko troche lipa z hamowaniem bo ramię w barku wyskakuje :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

musiały być faktycznie ładne :decayed:

---------- Post dopisany at 20:18 ---------- Poprzedni post napisany at 20:16 ----------

rzucasz kotwicą :question::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak na poważnie, zna kto gwinty firmy RACELAND? bo w googlach mało informacji w temacie :facepalm:

---------- Post dopisany at 19:29 ---------- Poprzedni post napisany at 19:27 ----------

To po co ten główny wątek?? W błąd tylko wprowadza... Dobrze, że się zapytałem:)

:shock3: ło jerum sezon się zbliża to się budzą z zimowego snu :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:decayed:dobrze ,że się budzą...

ja o gwintach nic nie wiem....do siebie szukam jakiejś sprężyny na tył by mi auto trochu niżej poszło ...-30....-35 hmmmmmm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na główny post nie patrz bo do tego to się od co najmniej roku nie stosujemy.. trzeba patrzeć na bieżąco, a jak do tej pory się nie umawialiśmy na ten weekend. ja i tak odpadam dzisiaj odpadam..

No właśnie, po co ja to edytuję? :doh:

Ostatnio edytowane przez Reniu ; 09-08-2012 o 08:07

Edycja jest zgodnie z harmonogramem z kalendarza, jak jestem na forum to aktualizuję posta i tyle. Daty zawsze były podawane orientacyjnie, szczegóły i tak uzgadniamy w wątku.

----------------------

Tak w ogóle to siemanko :kawa:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:siema:
:siema:

dziś w końcu letnie wlatują :kox:

dopiero?? :decayed:

dopiero.. ale o wiele przyjemniej patrzy się na samochód teraz.. tylko muszę go umyć w tym tygodniu :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

---------- Post dopisany at 19:57 ---------- Poprzedni post napisany at 18:28 ----------

To po co ten główny wątek?? W błąd tylko wprowadza... Dobrze, że się zapytałem:)

jutro będę we Włocławku to możemy spota zrobić pod budynkiem byłego browaru :naughty: tyle że będę albo Vw lt, albo Oplem vivaro :kox:

---------- Post dopisany at 19:57 ---------- Poprzedni post napisany at 19:57 ----------

może kasku by się w końcu zjawił i pochwalił się ulepem :facepalm:

---------- Post dopisany at 20:35 ---------- Poprzedni post napisany at 19:57 ----------

własnie się dowiedziałem że w środę jednak Włocławek więc macie czas na organizację :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Viktoria sobie pojechała :banan: od piątku w gazecie regionalnej i na tablicy.pl 19 telefonów, po 2 oględzinach pół godziny temu zmieniła właściciela :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Viktoria sobie pojechała :banan: od piątku w gazecie regionalnej i na tablicy.pl 19 telefonów, po 2 oględzinach pół godziny temu zmieniła właściciela :kox:

i co dalej wraca osiołek ?? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, tylko teraz brat musi auto znaleźć wybrał sobie Hondę Civic EM2 VII gen myślę, że zajmie mi tydzień szukanie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, tylko teraz brat musi auto znaleźć wybrał sobie Hondę Civic EM2 VII gen myślę, że zajmie mi tydzień szukanie :wink:

no to witam świeżaka :decayed:

a tak w ogóle :siema:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...