Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

:bry: jakby nie patrzeć to ostatnio ten planowany spot odbył się w piątek w Toruniu... a ci co nie mogli być w piątek spotkali się po prostu w niedzielę w Bydgoszczy..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -makaveli-

wiekszość spotkała się w niedziele w Bydgoszczy ...więc czas by teraz większość ruszyła dupska do Torunia :naughty:

bo to co było w piątek to trudno nazwać spotem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe kiedy większość z Torunia u nas zagości, a nie sam Majki..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -makaveli-

ja tam najlepiej w jakieś zupełnie nowe miejsce bym poleciał....i najlepiej z grillem i kiełbachą :kox:[br]Dopisany: 03 Sierpień 2010, 08:25_________________________________________________jade sobie bilet miesięczny wyrobić ;(

koniec wożenia dupska samochodem :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem :kawa:

Zdecydujcie się gdzie spocik, to dopiszę na top wątku. Na moje to teraz powinien być Toruń :gwizdanie:

Zagadałem ostatnio kolegę z Brodnicy w ładnej 2.8 :cool1: chętnie by przyjechał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi to nie robi gdzie ten spot.. niech moderator zarządzi..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze wcześniejszych ustaleń wynika że teraz kolej na Toruń. Ustalcie godzinę to będzie można wpisać na górę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -makaveli-

bo?

ponieważ że iż dlatego że mieszkam koło pętli autobusowej i mam super dojazd do miejsca pracy,drogą oszczędności auto będzie slużyło mi do przemieszczania sie dla przyjemności(tj spoty,wycieczki rodzinne,zakupy itd) :kox: a nie że całe paliwo schodziło na dojazdy do roboty :thumbdown:

PS nie zdąrzyłem wytrzeć samochodu po umyciu a zaczeło padać :wallbash:[br]Dopisany: 03 Sierpień 2010, 09:44_________________________________________________

Ze wcześniejszych ustaleń wynika że teraz kolej na Toruń. Ustalcie godzinę to będzie można wpisać na górę.

ja proponuje 17 na miejscu :naughty:[br]Dopisany: 03 Sierpień 2010, 09:45_________________________________________________

Zagadałem ostatnio kolegę z Brodnicy w ładnej 2.8 :cool1: chętnie by przyjechał :)

:good:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ponieważ że iż dlatego że mieszkam koło pętli autobusowej i mam super dojazd do miejsca pracy,

Ja mam problem odwrotny... chętnie bym jeździł do pracy autem ale nie mam go gdzie na paringu firmowym zostawić a w śródmieściu na ulicy niuni nie zostawię :wallbash:

Do tego dojazd mam prawie door-to-door, więc prawie w laczkach móglbym do pracy śmigać ;) nie zmienia to faktu, że każdorazowo mam mega wkoorwa jak muszę dusić się w 79 przez całość trasy mając świadomość, że niuńka chętnie by mnie zawiozła do pracy, klimką schłodziła, puściła jakąś fajną muzyczkę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam jeżdżę do pracy samochodem i ewentualnie zacznę jeździć rowerem jak będzie ładna pogoda.. chociaż i tak A3 daje więcej komfortu niż rower :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -makaveli-
ponieważ że iż dlatego że mieszkam koło pętli autobusowej i mam super dojazd do miejsca pracy,

Ja mam problem odwrotny... chętnie bym jeździł do pracy autem ale nie mam go gdzie na paringu firmowym zostawić a w śródmieściu na ulicy niuni nie zostawię :wallbash:

Do tego dojazd mam prawie door-to-door, więc prawie w laczkach móglbym do pracy śmigać ;) nie zmienia to faktu, że każdorazowo mam mega wkoorwa jak muszę dusić się w 79 przez całość trasy mając świadomość, że niuńka chętnie by mnie zawiozła do pracy, klimką schłodziła, puściła jakąś fajną muzyczkę...

ja jadąc do pracy wsiadam i wysiadam na pętli autobusowej...także zawsze mam miejsce siedzące,no i jade max 15-20 min autobusem.

a co do klimy,muzyki itd to faktycznie będzie tego brakować :decayed: ale będzie więcej kasy :kox:[br]Dopisany: 03 Sierpień 2010, 09:55_________________________________________________

ewentualnie zacznę jeździć rowerem jak będzie ładna pogoda.. chociaż i tak A3 daje więcej komfortu niż rower :decayed:

też miałem taką opcje...ale często musze odbierać młodego po drodze z przedszkola i tak czy inaczej w te dni musialbym jeździć autobusem albo autem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bry:

moim zdaniem spot powinnien sie odbyc w....zreszta obojetnie...glowa mnie boli :wallbash:

pozdrawiam z deszczowej Jastrzebiej :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już lepsza byla ta RS4 na wcześniejszej focie.

Kolorek pewnie jest z Prosiaka GT3 RS stąd ludzie mają na niego taką zajawkę :gwizdanie: Mi się nie widzi takie zestawienie :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...