Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

mam pytanie czy jak bedzie ladna pogoda to ktos sie pisze na Grilla w ten weekend? miejsce i dzien do ustalenia oczywiscie :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka, Dawno mnie tu nie było bo nie miałem zbytnio czasu. Mam pytanko do Was bo znalazłem Audi w Avancie i zastanawiam się nad sprzedażą swojego i zamiany tylko niewiem sam czy się opłaca i chciałbym się dowiedzieć co o tym sądzicie.

http://otomoto.pl/audi-a4-s-line-igla-1-8-t-okazja-C14770347.html

niestety tylko 150KM

nie ma QUATTRO

i nie ma szyberdachu

Wygląd tego auta jest niesamowity i moim zdaniem nie dyskwalifikuje jej brak quattro ;) Mówią że do 200KM tylko ośka powyżej tylko Quattro.. coś w tym jest :mysli:

Inna sprawa że pół forum zastanawia się nad tym autem, gdyby miała być z niego taka kosa to juz by nie wisiało :gwizdanie: może zniszczenia są większe niż to co widać? :mysli:

mam pytanie czy jak bedzie ladna pogoda to ktos sie pisze na Grilla w ten weekend? miejsce i dzien do ustalenia oczywiscie :hi:

Czyżbyś rozmawiał z Majkim :cool1::naughty:

Moje szanse dotarcia oceniam na 50% :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bry:

na grilla raczej jestem chętny, odnośnie spotkania Zawisza - Widzew.. nie wypowiadam się o tej bandzie kretynów..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bydgoszcz - Europejska Stolica Kultury 2016... Szkoda gadać. Kibice. Najbardziej rozbawiło mnie jak oglądałem filmik i słyszę wypowiedź jednego z "kibiców" - "ja wiem, że policja to prowokuje"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej używać określenia pseudokibice, bo z prawdziwymi kibicami ten motłoch ma niewiele wspólnego :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadzam się w 100%! dla takich ludzi to powinien być zakaz stadionowy dożywotnio! niszczą ideę tego pięknego sportu :wallbash: a odnośnie Europejskie Stolicy Kultury.. http://demotywatory.pl/2031821/BYDGOSZCZ-EUROPEJSKA-STOLICA-KULTURY :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko pytanie czemu mecz się jeszcze nie zaczął a na sektor psy wpadły... Bez powodu a to Widzew robił burdę pod stadionem...

Taaa... jasne... bez powodu... biedni kibole :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no biedni kibole.. nie pozwolili rzucać krzesełkami, kiblami, kablami i nie pozwolili rozpieprzyć kolejnych kamer... współczuję im ;(

:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

diody u Konara zamowione :yeee:

Te do lampki? A jak z grillem? Bawiłeś się z tą gumą w sprayu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie bede sie z guma bawil bo to niebezpieczne... :polew:

a tak powaznei to grill zostaje taki jak jest

Diody do lampki w podsufitowce :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -makaveli-

Najbardziej rozbawiło mnie jak oglądałem filmik i słyszę wypowiedź jednego z "kibiców" - "ja wiem, że policja to prowokuje"

niestety ale w większości przypadków tak jest.wiem bo chodze na mecze dość regularnie.pamiętam taką sytuację że psy konwojowali tramwaj pełen kibiców Zetki i w pewnym momencie zaczeli przez megafon prowokować "Polonia Bydgoszcz"!!!!!( w gazecie Pomorskiej było o tym głośno jakiś czas temu)

mało kto wie że większość gliniarzy dostaje dodatkowe pieniądze za ochrone meczu w którym jest zadyma....stąd te prowokacje policji.

a to że kibice reagują na te prowokacje to tylko objaw debilizmu[br]Dopisany: 26 Sierpień 2010, 16:54_________________________________________________http://www.pomorska.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20091005/BYDGOSZCZ01/73261248[br]Dopisany: 26 Sierpień 2010, 18:30_________________________________________________http://www.pomorska.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20091004/BYDGOSZCZ01/183910117

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...