Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

Najnowsze wieści:

Wszystko w 100% działa :D powymieniane wszystkie żarówki i śmiga aż miło!

Jest do 9:00 ktoś z Vagiem dostępny w bydgoszczy? Ruszam do Sopotu, a chętnie odblokowałbym RDS-a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

Chyba mod dający największą satysfakcję ;) Jeszcze tylko niech dojdą wszystkie czujki i będzie :kox:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=101383.new#new

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super Manny :good: Dorzuć podświetlane kratki :gwizdanie: mi przez ponad dwa lata to się nie chce udać :sarcastic:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy ale raczej nie będę się w to bawił... Chociaż jak najdzie ochota na przeszukiwanie allegro to może się to zmienić :D Mykam do Trójmiasta ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

One są praktycznie plug&play tylko musisz trafić od europejczyka. Koszt ok 120PLN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam:)

Jak już temat skóry, to byłem dziś w Januszkowie i mi proponował skórę w dobrej cenie, szkoda że do sedana:)[br]Dopisany: 24 Sierpień 2010, 13:27_________________________________________________aaa i dla chcących zakladac rns-e w Januszkowie ma komplet od a6:)[br]Dopisany: 24 Sierpień 2010, 13:28_________________________________________________Może ktoś z was orientuje się gdzie przyciemniają w dobre cenie szyby:)? oczywiście z atestem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i dlatego taki ładny efekt:) to jak mam avanta to pewnie z 1000zł będę musiał usyzkowac:( a jeszcze lakiernika mam po drodze:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zadzwoń i zapytaj, za tył ogólnie zawsze brali 400zł, za całość nie pamiętam ile dokładnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potrzebuje pomocy, http://moto.allegro.pl/siatka-rs-audi-a2-a3-a4-a5-a6-a8-coupe-tt-i1200935677.html niewiecie gdzie moge znalesc same takie haczyki albo jakies podobne, jakby ktos podrzucil jakiegos linka, albo moze ktos widzial cos takiego w jakis sklepach typu obi, leroy.. itp. prosilbym o info pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...