Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam dla kolegi Astry 2 z silnikiem 1.7 D na normalnej pompie a nie pw.Szukając znalazłem Opla ,który ma w opisie uszkodzony:nie Zobaczcie prawą stronę.Pisze że jezdzi i pali,to ciekawe po co mu zamontowany hak do holowania z przodu.Może chciał pokazać że ma. :polew:

http://allegro.pl/show_item.php?item=1194175915

Chociażby po to żeby po wypadku wciągnąc go na lawetę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

:hi:

i PIERWSZ TURA Z TABULAMI ZAKOŃCZONA ZAPRASZAM DO OGLĘDZIN JAK TO WYPADŁO

NIEBAWEM II TURA...

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=145771.msg1784076#msg1784076

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artur dzięki za poświęcony czas :good:

Okazało się, że RDS nie dział bo jeden wtyk wpiąłem w puste gniazdo w radio ;) Teraz już śmiga...

Czyli z fisa zostało tylko podpięcie temp oleju i czujnika płynu spryskiwaczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artur dzięki za poświęcony czas :good:

Okazało się, że RDS nie dział bo jeden wtyk wpiąłem w puste gniazdo w radio ;) Teraz już śmiga...

Czyli z fisa zostało tylko podpięcie temp oleju i czujnika płynu spryskiwaczy ;)

no to pieknie...a jak ja kupie manetke do fisa to Ty mi pomozesz :wink4:[br]Dopisany: 25 Sierpień 2010, 21:12_________________________________________________Manny a Ty do wymiany manetki zdejmowales kierownice?? Masz takie narzedzia zeby odkrecic kiere??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

arturo z tego co wiem to inaczej manetek nie da rady założyć bez zwalania kierownicy :hi:

Kiero to ja wiem...poprostu pytam Manego czy sciagal sam :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

arturo z tego co wiem to inaczej manetek nie da rady założyć bez zwalania kierownicy :hi:

Kiero to ja wiem...poprostu pytam Manego czy sciagal sam :evil:

Wszytko sam ;)

Do odkręcenia kierownicy wystarczy zwykły klucz nasadkowy, rozmiaru nie pamiętam, ale dość duży. ;) Wpadniesz do mnie do garażu i ogarniemy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

many ogarniaj , to ja tez kiedys wpadne do ciebie ... bo tez mi fisior chodzi po glowie , ale ja mam gorsze zadanie bo polifta ciezko wychaczyć :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

many ogarniaj , to ja tez kiedys wpadne do ciebie ... bo tez mi fisior chodzi po glowie , ale ja mam gorsze zadanie bo polifta ciezko wychaczyć :confused4:

Służę pomocą :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka, Dawno mnie tu nie było bo nie miałem zbytnio czasu. Mam pytanko do Was bo znalazłem Audi w Avancie i zastanawiam się nad sprzedażą swojego i zamiany tylko niewiem sam czy się opłaca i chciałbym się dowiedzieć co o tym sądzicie.

http://otomoto.pl/audi-a4-s-line-igla-1-8-t-okazja-C14770347.html

niestety tylko 150KM

nie ma QUATTRO

i nie ma szyberdachu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widomo ...

jak bedziemy wszyscy trzymac sie razem to nie zginiem , zawsze każdy cos załatwi w miare możliwości :cool1:[br]Dopisany: 25 Sierpień 2010, 23:50_________________________________________________

Siemka, Dawno mnie tu nie było bo nie miałem zbytnio czasu. Mam pytanko do Was bo znalazłem Audi w Avancie i zastanawiam się nad sprzedażą swojego i zamiany tylko niewiem sam czy się opłaca i chciałbym się dowiedzieć co o tym sądzicie.

http://otomoto.pl/audi-a4-s-line-igla-1-8-t-okazja-C14770347.html

niestety tylko 150KM

nie ma QUATTRO

i nie ma szyberdachu

trochę do robienia w niej jest ... ja bym chyba odpuścił

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fakt , wypasik w srodku na poziomie ponad podstawowym Recaro itd , ale ma kilka minusów w porównaniu do twojej obecnej ... Brak Q jest jej największym minusem :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...