Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

Szczerze to po prostu nie chce mi się zdjęć robić jednocześnie z FISEM ;) Właśnie jestem w trakcie montażu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokumentacja jakaś musi być :kox: czekam w takim razie na efekt końcowy :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dziś koniec. FIS generalnie działa. Muszę kupić czujki sprysków, temp oleju, i temp zewn. Niestety muszę jeszcze posiedzieć jutro, bo nie pokazuje mi spalania,musiałem się źle podpiąć. No i jeszcze prawie wszystkie żarówki powymieniać.

Jak na razie średnio ;)

RDS też nie działa na razie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko.. mało niestety.. :wallbash: gdyby ten pajac nas nie wywalił z Kauflandu to pewnie byłoby więcej :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobra, ale podszedł do nas z zamiarem przegonienia nas ;) a potem stał i patrzył czy robimy zdjęcia :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale rozpieprzył mnie tym tekstem ...

- To jest parking dla klientów ... " ale dużo macie tych klientów ... "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedrek fotki :good:

Manny sam grzebales z tym licznikiem itd??? [br]Dopisany: 23 Sierpień 2010, 22:41_________________________________________________aha kieras co to za wrzuta w dziale fotki... :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To do przedzielenia postów by nie skleiło następujących po sobie postów jednego użytkownika ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przerywnik ... zeby nie bylo posta pod postem ze strony Jędrzeja [br]Dopisany: 23 Sierpień 2010, 22:52_________________________________________________A Reniu już wyjaśnił :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bry: No i chyba tak po cichu powiem że :a4fan: biała parówka zostaje w Toruniu,ale lepiej niech wypowie się sprzedajacy :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bry wszystkim ;)

Na dziś koniec. FIS generalnie działa. Muszę kupić czujki sprysków, temp oleju, i temp zewn. Niestety muszę jeszcze posiedzieć jutro, bo nie pokazuje mi spalania,musiałem się źle podpiąć. No i jeszcze prawie wszystkie żarówki powymieniać.

Jak na razie średnio ;)

RDS też nie działa na razie...

Wczoraj wieczorem się przejechałem i jednak spalanie i wszystkie informacje pokazuje. :good: :good: :good:

Najprawdopodobniej trzeba odblokować, żeby pokazywało RDS, bo wpiąłem się na pewno dobrze.

Z rzeczy bardziej przykrych: Coś nie działa wyświetlacz z przebiegiem i przejechanym dystansem na paliwie. I jedna linia FISu przepalona. Jak wszystkim czasami przy postoju pokazuje mi spalanie ~51.3.

Jedrek fotki :good:

Manny sam grzebales z tym licznikiem itd??? [br]Dopisany: 23 Sierpień 2010, 22:41_________________________________________________aha kieras co to za wrzuta w dziale fotki... :evil:

Powiem szczerze, na początku przerażała mnie akcja FIS, ale po przeczytaniu wątku na forum od deski do deski spisałem wszystkie informacje i stwierdziłem, że to nie takie trudne. Jak się okazało miałem rację. Nie taki diabeł straszny. No i dobrze, że Dropsoneowi d*py nie zawracałem ;)

Manny.... dajesz rade :good:

A co mam nie dawać :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...