Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

:bry:

powróciwszy z Niemiec piszę :decayed: Rafi - nie udało mi się nic załatwić, nie starczyło mi na to czasu :kwasny: ogólnie stwierdzam, że Niemcy zamieszkujący Bawarię (a właściwie to pracownicy ich salonów samochodowych) to straszni kretyni - chcą sprzedać auto, ale nie mają do niego dokumentów... :wallbash: widziałem idealne B8... biały avant s-line z czarnym pakietem :slina: 2009 rok, 2.0 TDI 170ps 25000 przebiegu za... 38000 euro! powariowali chyba! za tyle samo stało poliftowe A6 z 2008 roku... :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bry: ale tu wszyscy narzekaja :> pogoda cudna slonko swieci :dance2: i do pracy na 14 dzis ja tam nie mam zle jeszcze 3 dni do pracy i tydzien wolnego :yeee::radocha: :radocha:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to dziś przeszedłem z Continental ContiPremiumContact 2 na Goodyear Ultra Grip 7+ :naughty:

Nie wiem czy nie za wcześnie, bo rok temu 30.11. zmieniałem i było :good::decayed:

P.S. W tym wątku cisza, a na "strefie śmiechu" Panowie z Kuj-Pom są bardzo aktywni :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote name=wera :) ]

:bry: ale tu wszyscy narzekaja :> pogoda cudna slonko swieci :dance2: i do pracy na 14 dzis ja tam nie mam zle jeszcze 3 dni do pracy i tydzien wolnego :yeee::radocha: :radocha:

zamień sie ze mną :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S. W tym wątku cisza, a na "strefie śmiechu" Panowie z Kuj-Pom są bardzo aktywni :tongue4:

Nie cwaniacz bo zawołam Nowaka, że mu skąbnąłeś avatara :naughty:

Dopiero teraz człowiek może spokojnie usiąść do kompa pomęczyć nowy serwer :cool1: także wszystko przed nami panowie :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie cwaniacz bo zawołam Nowaka, że mu skąbnąłeś avatara :naughty:

Nie uruchamiaj się, bo ja tego ava mam od października 2008 na kompie :gwizdanie: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S. W tym wątku cisza, a na "strefie śmiechu" Panowie z Kuj-Pom są bardzo aktywni :tongue4:

Nie cwaniacz bo zawołam Nowaka, że mu skąbnąłeś avatara :naughty:

Dopiero teraz człowiek może spokojnie usiąść do kompa pomęczyć nowy serwer :cool1: także wszystko przed nami panowie :kox:

dokładnie reniu :good: i u mnie skończył sie tez problem z otwieraniem, znasz temat...

pozdrówka :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie cwaniacz bo zawołam Nowaka, że mu skąbnąłeś avatara :naughty:

Nie uruchamiaj się, bo ja tego ava mam od października 2008 na kompie :gwizdanie: :decayed:

:polew: źle to odebrałeś, stwierdzam tylko zbieżność avatarów, sam zobacz [KLIK] ;)

PS. nie będzie żadnego ciągu dalszego tego wątka, jeśli ktoś szuka sensacji to zapraszam na se.pl :decayed:

* * *

jak dla mnie kox :kox:

http://moto.allegro.pl/audi-a4-3-2-quattro-265-km-zobacz-i1256213190.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew: źle to odebrałeś, stwierdzam tylko zbieżność avatarów, sam zobacz [KLIK] ;)

PS. nie będzie żadnego ciągu dalszego tego wątka, jeśli ktoś szuka sensacji to zapraszam na se.pl :decayed:

Przecież wiem, że nie groziłeś mi :decayed: tylko pisałeś coś w żartach. Ze mnie jest niespotykanie spokojny człowiek, więc nie podskakuję do nikogo. piwo.gif

[br]Dopisany: 12 Październik 2010, 18:44_________________________________________________

P.S. W tym wątku cisza, a na "strefie śmiechu" Panowie z Kuj-Pom są bardzo aktywni :tongue4:

albo w watku "filmy warte obejrzenia" :evil:

W zasadzie chodziło mi o "filmy warte obejrzenia" :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawy nie było, można przejść dalej do machania kapeluszami :gwizdanie:[br]Dopisany: 12 Październik 2010, 18:51_________________________________________________[edit]

Dobry avatar Krystian :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawy nie było, można przejść dalej do machania kapeluszami :gwizdanie:[br]Dopisany: 12 Październik 2010, 18:51_________________________________________________[edit]

Dobry avatar Krystian :naughty:

Od tego machania tylko ręce bolą. Już lepiej coś sensownego pisac ;)

Zmieniłem avatar'a tak dla świętego spokoju :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety z rana same kapelusze, czasem tylko jakaś kawka się przewinie... ;)

Wracając do kwestii avatara to pozwala on nas łatwo identyfikować z masy pozostałuch userów i lepiej mieć unikalny (przynajmniej w obrębie forum).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tak od paru dni czytam i tylko macham kapeluszem bo nic mi sie niechce :polew:

[br]Dopisany: 12 Październik 2010, 20:01_________________________________________________skrobne cos tu, skrobne cos tam i tyle...czekam na niedziele zeby dozyc do spota :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...