Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

ja w niedzielę odpadam.. w sobotę impreza.. a później się trzeba uczyć.. a odnośnie spota międzywojewódzkiego to jestem za... ale pytanie czy Ty chcesz zrobić spota na 1 dzień czy np na cały weekend?

to już zależy wtedy od was samych... jak to ma być rozłożone... myśle że jako to będzie w okolicach marca to raczej jednodniowy z racji tego że jeszcze poprostu bedzie chłodno... w czasie letnim można pomyśleć o wypadzie klubowym gdzieś na weekend.... własnie być może wtedy podjechalibyśmy na tereny brodnickie[br]Dopisany: 13 Styczeń 2011, 14:40_________________________________________________

ja powiedziałem pod Tesco że spota organizuje dla mojego ziomka a naszego kolegi i starego uczestnika spotów A4 więc myślę ze w niedziele się odbędzie, ponawiam zaproszenie a raczej komunikuje,a że ktoś wymyslił sobie jakies pachołki i wychodzi na to że Go przerosną i nie ma chętnych to juz nie moja wina :tongue4:

ja w każdym bądź razie proponuje godzinę 16 w niedziele, no może 17 ale maks :gwizdanie: PiP

JEST CZWARTEK TAKŻE JAKIEŚ ORIENTACYJNE OFERTY POPROSZĘ TAK :mysli:

POZDRÓWKA DLA WSZYSTKICH :cool1:

sorry Majki ale kogo przerosną pachołki??? :kwasny: Dopisany: 13 Styczeń 2011, 14:42[/size]_________________________________________________ja pewnie będę..... ale zrozumiałe... Majki każdy ma jakieś sprawy swoje... kto będzie miał ochote i czas to się poprostu pojawi ... nic na siłe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

no widzę ze nie ma chętnych to piszę jak to widzę, aaa to ty proponowales te pachołki nawet nie wiedziałem dokładnie właśnie, tylko słyszałem z boku ze padła tak propozycja,napisałem przecież bez osobowo, pukniesz w stół to nożyce się odezwały, nie gorączkuj się Damian, nie takie ekscesy bywały na forum a widzę ze coś nerwowy ostatnio jesteś :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wporządku, kiedyś sam mówiłem że jestem w stanie takie coś załatwić... kto będzie miał ochotę na jakaś rywalizacje to pojeździmy, jeśli nie to trudno może innym razem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -makaveli-

Spot Toruń - odwiedziny ziomka Binka :good:

1.Grzechu

2.[br]Dopisany: 13 Styczeń 2011, 14:58_________________________________________________

mam nadzieje że nasz Klubowicz Grzesiu także coś zdziała :P

bardzo chętnie,w ramach możliwości :hi::good:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam się piszę. Ważne żeby coś się działo i jakieś urozmaicenie też było. Z tego co wiem Nowek Artur i może Reniu się dekralowali że wpadną. Kilka autek będzie wiadomo postać pogadać też można, ale pobawić również. Pozdrówki :)[br]Dopisany: 13 Styczeń 2011, 14:59_________________________________________________Spot Toruń - odwiedziny ziomka Binka

1.Grzechu

2.Krzychu

3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

beda pacholki bedyie nowek :gwizdanie: ncyz tak cyz tak bede

Nowek... już zacząłeś pić? :mysli: Pamiętacie konkursy? :naughty::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i wszystko jasne :tongue4:

elita już zarejestrowana na spota :evil:

tak trzymać :good:[br]Dopisany: 13 Styczeń 2011, 15:07_________________________________________________klawiatura mu szwankuje :polew:

mówił ze nie pije :nabijasie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze zależy czy bede miał prawko :tongue4:bo czekam na 2 fotki :evil:

he he

dobre

ja przedłużam jedną sprawę w sądzie bo mam 20 i 6 zawieszonych do końca sprawy :wallbash:

ale co tam, raz się żyje, luźna guma :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...