Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Lampy TYC - jakie silniczki do regulacji ??


Texi89

Rekomendowane odpowiedzi

Punto II, Fabia I lub Audi oczywiście - sporo tego na allegro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja podłącze sie pod temat, mam ori valeo silniczki lampy zespolone depo, i mam pytanie odnośnie tych silniczków. Jak je wsadzić w tą lampę bo próbowałem na milion sposobów i nie chce się cholera zmieścić ;) pomóżcie, jakieś foto coś jak to ma wyglądać. Silniczki pochodzą od poliftowych lamp valeo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja podłącze sie pod temat, mam ori valeo silniczki lampy zespolone depo, i mam pytanie odnośnie tych silniczków. Jak je wsadzić w tą lampę bo próbowałem na milion sposobów i nie chce się cholera zmieścić ;) pomóżcie, jakieś foto coś jak to ma wyglądać. Silniczki pochodzą od poliftowych lamp valeo...

Muszą wejść. Jeżeli masz właściwe silniczki to powinno pasować. Ja sam się bawiłem chyba z 20 min przy jednym reflektorze ale w końcu weszło. Trochę siły (ale z umiarem!) i powinno wejść. Filozofii żadnej nie ma. Musisz włożyć po prostu i przekręcić. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja podłącze sie pod temat, mam ori valeo silniczki lampy zespolone depo, i mam pytanie odnośnie tych silniczków. Jak je wsadzić w tą lampę bo próbowałem na milion sposobów i nie chce się cholera zmieścić ;) pomóżcie, jakieś foto coś jak to ma wyglądać. Silniczki pochodzą od poliftowych lamp valeo...

może ten temat ci pomoże http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=59403.0;highlight=silniczek+regulacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no własnie cholera mam wrażenie że ten silniczek jest za duży do tej mojej lampy depo... po prostu za długi trzpień.. i ogólnie d**a... nie wiem o co chodzi.. przedlift i polift ma taką samą długość tego dynksa co reguluje przesłoną czy czymś tam ile po prostu mają inne obudowy wg mnie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja do siebie włożyłem silniczki od Punto II takie jak na fotce:

http://img16.allegroimg.pl/photos/oryginal/14/74/96/43/1474964315

kupiłem oba po 19 zł/szt.

I pasują. Nie wiem czym się w zasadzie różnią od przedliftowych, ale temat był wałkowany że przedliftowe nie pasują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a te valeo moje mają ten dynks co jest zielony na Twoim zdjęciu tej samej długości co w przedlifcie.. i to za długie własnie jest i nie chce sie schować...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałeś że silniczki pochodzą od poliftowych lamp valeo. Jesteś tego pewien na 100% ? Bo jezeli to by była prawda to powinny pasować bez problemu. Wiadomo, trochę się trzeba pogimnastykować żeby to założyć, ale powinny pasować.

Dlatego podejrzewam że te silniczki pochodzą od przedlifta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz znalazłem ogłoszenie w dziale sprzedam i kupiłem było napisane że od polifta i do polifta silniczki. miałem lampy boscha w aucie wyjąłem z nich silniczki i porównałem z tymi co zakupiłem to tylko obudowami się różnią a długość tego dynksa sterującego jest taka sama, to mnie zastanowiło, jak wsadze ten dynks w to uszko o kształcie literki U to silniczek tak wystaje że klapki nie założe bo poza obrys lampy wychodzi... i bądź mądry pisz wiersze... :wallbash:[br]Dopisany: 23 Marzec 2011, 22:31_________________________________________________a może mi ktoś podać jakie powinny być numery tego silniczka org, który pasuje w depo lampy? porównam sobie z moimi silniczkami. byłbym wdzięczny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...