Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] Moja


Lukaszxxx

Rekomendowane odpowiedzi

watpie bo jednak troche sily trzeba na przeskok od ktorego pchaja silowniki..najlepiej by bylo jakis silownik elektryczny wsadzic ale miejsca znowu malo :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak Tak ktos tu z forum zdeklarowal ze podejmuje sie proby zalozenia tych sprezynek do a4 :gwizdanie:[br]Dopisany: 09 Marzec 2011, 23:33_________________________________________________Już dawno nic nie pisałem a tu sie wiele w autko pozmieniało, mysle ze na plus :naughty:

Doszło do autka:

- dekory szczotkowane komplet z s-line 7n6

- tuner tv zamiast dvd

- kiera juz trójramienna z b7

- stabilizator tylny od S4

I co najbardziej mnie cieszy zamontowałem dziś lusterko z czujnikiem zmierzchu, troch zimno bo jakies - 10 było :kwasny: ale czego sie nie robi dla :audi: nawet trafiło sie w moim kolorze wnętrza :kox:

Jako że sprzedałem kilkanaście liczników z kolorowym fisem to i do mnie taki trafił :naughty:

bujam sie tez z ta automatyczna klapą tylna i powiem wam ze na dobrej drodze jestem, bez wymiany zawiasów, takie adapterki :naughty: oczywiście trzeba dołożyć sprężynki z a6 i mocniejsze siłowniki..

No i Hamulce, po spaleniu zestawu ate i trw przyszedł czas na 320+288 przód zimmerman tył zostawiam taki jak kupiłem z zaciskami bo jest w bdb stanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne autko, planuje podobne mody do twoich :> Glebe masz taka jaka ja mialem do dzis, czyli tyl byl wyzej, mnie to wkurzalo i dzis wszystko jest tak jak powinno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee nie ma strasznej lipy... tepiej niech ten tył bedzie centa wyzej niz tak jak w 1ba wizualnie wyglada jak Koza :polew:

100_1840.jpg

Hample beda pod kolor autka :decayed:

100_1843.jpg

[br]Dopisany: 11 Luty 2012, 19:24_________________________________________________Noo i wkoncu jest upragniona :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh tez sie jaram :decayed:[br]Dopisany: 18 Luty 2012, 21:44_________________________________________________Opisze dokładnie montaż klapy bo mam dużo pw jak to zrobiles z czego itd.

Potrzebujemy:

sprężyny od audi a6 c6 sedan, niektóre wersje miały to jako dodatkowe wyposażenie..

1. Z kątownika grubości ok 2mm i płaskownika grubosci ok 3mm (takie grubosci mialy uchwyty w zawiasach z c6) zrobiłem element nr 1, otwór do przykrecenia do uchwytu klapy fi 8mm, jak połączymy, w blaszce z bolcem na który założona jest spręzyna wywiercilem otwór taki sam jak w kontowniku, wytoczyłem tak jakby nita na styk, włożyłem w te dwa elementy i zaklepałem z drugiej strony, nie ma wiele miejsca bo przeszkadza zawias klapy i śruba która przykrecamy mocowanie klapy..

element nr 2

przykrecany do ramienia zawiasu najpierw chciałem przykręcic sprezyne do zawiasu ale w momecie zamykania klapy siłownik bił w spręzyne.., wiec opuściłem ją niżej kawałek blaszki w miejscu gdzie jest spręzyna jest 2 razy grubszy żeby nie ruszał sie tylko przykręcony jest śruba i spiera sie o ramie zawiasu..

Dwa elementy trzeba dopasowac tak zeby spręzyne dało się założyc przy otwartej klapie bez wielkiego naciągania, w mimecie zamykania ten tak jakby pół księżyc sie przekręca i naciąga nam sprężyne,

siłowniki czy sa konieczne :mysli: mysle ze nie, jesli swoje mamy w dobrej kondycji.. u mnie przy - 10 moje nie dawały rady ale mysle ze w lecie spokojnie sobie poradza, albo trzeba je wymienic na nówki,

można tez spróbować założyc całe zawiasy od a6 ale niestety 1 otwór w zawiasie nie pasuje i trzeba by kombinowac, dochodzi później ustawienie klapy.. chyba wszystko :> jak macie pytania to walcie :hi:

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o ho ho dobry modzik jak cie spotkam to musisz mi pokazac musze oblukac na zywo jak takie cos wyrezac :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny mod tylko może być problem jak wciśnie ci się przypadkowo przycisk w kluczyku klapy, np w kieszeni i nawet nie będziesz wiedział ze się otworzyła :decayed:. Ja już kilka razy wsiadam do samochodu i na fisie widzę ze klapa jest nie domknięta :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:mysli: mi sie jeszcze nie trafiło takie cus :wink4: w sumie to przycisk trzeba przytrzymac chwilke :)

właśnie pilot za***iście z daleka łapie, mysle ze 80 m. spokojnie..[br]Dopisany: 23 Luty 2012, 17:16_________________________________________________no problem Tomek, gdzies sie w klb stykniemy kiedys na bank :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:banan: no w koncu Lukasz , swietnie teraz wyglada :jerk: ty no powiem ci ze koncowki masz kozackie co to za firma:slina: teraz do tego przod sline i listwy s4:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie nie wiem co to za firma bo trafiły mi sie w gratisie, a no taa dobrze gadasz Tomek, ogólnie to podziekował za Wieśka:) mega jestem zadowolony :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie nie wiem co to za firma bo trafiły mi sie w gratisie, a no taa dobrze gadasz Tomek, ogólnie to podziekował za Wieśka:) mega jestem zadowolony :hi:
no to ciesze sie:hi: kurde jak bedziesz mial taki gratis kiedys to z checia przygarne:grin:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko oko :D

Kurde poluje na ten zderzak s4 lub dokladke s-line ale ciezko w sensownej kasie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łukaszu pięknie to wygląda:slina:.. przydało by się żarówki w kierunkach na chrom zmienić:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...