Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B7] Czy nie będą obcierać 9J 17 ET35


Raffaello_78

Rekomendowane odpowiedzi

o tych felgach co Ty masz też myślałem w polerce one są w 18 też chyba i też jest mega dużo podróbek chińskich

18' w oryginale chyba nie występuje, oryginalne też mają polerkę, ale nie taką "na lustro" jak podróby. Bardzo mocne i lekkie felgi, w końcu z A8 ;)

Możesz rozważyć kupno ode mnie, razem z oponami Continental SportContact2 (7-7,5mm), śrubami i dystansami... :gwizdanie: :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tych z drugiego linka to nawet jakbym je za darmo dostał to bym ich nie założył :sick3: jedynie jakby mi dopłacili te 2800zł to wtedy na zimę bym je może zapodał do auta :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie te drugie to do starego merca coupe mi najbardziej pasuja

te pierwsze nie są złe ale chyba nie to

co do wielkości to po Waszych opiniach zaczynam myśleć o 18 :) :) ale numer

[br]Dopisany: 19 Luty 2011, 01:01_________________________________________________http://www.volksforum.com/albums/files/3/5/6/3/rs6velgen003.JPG

już któryś raz szukając felg natknąłem się na te od RS6

chciałbym poznać Wasze opinie na temat tej felgi do B7

[br]Dopisany: 19 Luty 2011, 01:56_________________________________________________to jest chyba 4F0 601 025 DE model[br]Dopisany: 19 Luty 2011, 01:57_________________________________________________http://www.topcarblog.ch/wp-content/uploads/audi-rs4-avant-rs6-rims-11.jpg[br]Dopisany: 19 Luty 2011, 01:58_________________________________________________http://gallery.achtuning.com/main.php/d/22025-4/DSC_2257sized.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) już się poprawiam zdecydowanie mam FWD :) ...niestety

a wracając do felg to dzisiaj upatrzyłem coś takiego

http://www.topcarblog.ch/wp-content/uploads/audi-rs4-avant-rs6-rims-11.jpg

jak Wam się to podoba

...mówisz że 18 z oponą 225/40 będzie podobnie komfortowa do 225/45R17?????[br]Dopisany: 17 Luty 2011, 00:31_________________________________________________te ze zdjęcia to 20 cali ale znalazłem identyczne w 18

Te felgi to najpiękniejsze felgi jakie Audi wypuściło, kupiłem takie 8,5Jx19EH2 ET35 firmy WSP Italy jedynej sensownej podróbki, leżą w garażu w PL i czekają na moje nowe autko bo do B6 ich nie upchnę :confused4:

Polecam ten wzór bo jest zajebi*** a zakładając 18" z oponą 225 to różnicy nie odczujesz jeśli zakupisz koła 17" i naciagniesz takie same opony 225

Tak więc polecam 18" i na pewno nie bedziesz żałował.

no to gratki felunku - wzór powala a WSP italy to mega repliki :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze coś ciekawego znalazłem ale zupełnie nie znam tej firmy może ktoś miał już doświadczenia z TOMSON

podoba mi się model TN4 http://tomason.de/tn4_galeria.php?catid=42

produkowane są od 18 do 22 cali

tylko co z ich wytrzymałością ??? przeglądając gdzieś w necie opinie natknąłem się na opis że to kute felgi ale czy to możliwe przy takiej cenie ?

jak ktoś miał założonego tomasona niekoniecznie ten model i może się podzielić swoimi uwagami to będę wdzięczny[br]Dopisany: 22 Luty 2011, 15:09_________________________________________________nikt nie jeździł na felgach tomason?

bardziej chciałem się dowiedzieć o ich wytrzymałość

niby produkowane w Niemczech ale różnie to bywa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie podepnę się pod temat. Potrzebuje odpowiedzi na szybko czy felgi o rozmiarze 17" ET45 7,5cala szerokości z oponami 225/50 wejdą w nadkole B6 i nie będzie nic ocierać? Felgi Ronal z s6 zawieszenie 1BV potrzebuje szybkiej odpowiedzi;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z wyliczeń wychodzi że nie będzie obcierać a jeśli w praktyce wyjdzie że będą obcierać to z pewnością od środka czyli np o goleń amortyzatora ale z tym jest dużo łatwiej ponieważ założysz sobie najwyżej dystanse w moim przypadku ET było na pograniczu tarcia o błotnik a felgi nie będę toczył na frezarce żeby zejść kilka mm :) także Twój przypadek nawet jeśli będzie obcierało a możesz te felgi wyrwać w dobrej cenie i dobrym stanie to moim zdaniem warto najwyżej pomyślisz o dystansach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jezdze na tym modelu Tomasona od 2 lat i nic sie z nimi nie dzieje, co sezon sprawdzam wywazenie i jest ok.

Moj rozmiar to 18, szer. 8,5 a Et 30 bo przy Et 40 felga z tyłu ocierała o amortyzator.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super fele, niestety te co znalazłem się sprzedały :( ale podoba mi się B7 w tych felgach !!![br]Dopisany: 21 Marzec 2011, 19:44_________________________________________________225/40 masz założone na te felgi ?

Tak 225 40 R18

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...