Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kołobrzeskie A4 .........

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam ekipe po urlopie

kiedy robimy spota bo widze ze cisza pod moja nieobecność

Opublikowano
  • Autor
witam ekipe po urlopie

kiedy robimy spota bo widze ze cisza pod moja nieobecność

Taki to pożyje......

Ja to teraz praca i pieluchy :heat:

Opublikowano

Można jakoś w tygodniu wieczorkiem :wink:

Opublikowano
  • Autor
Można jakoś w tygodniu wieczorkiem :wink:

On wali kupy codziennie......i to po pare razy :polew::polew::polew:

Ale może mi sie uda wymknąć :wink:

Opublikowano

a co powiecie na spota w niedziele o 19

po Radek ma tylko popołudnia wolne

Opublikowano
a co powiecie na spota w niedziele o 19

po Radek ma tylko popołudnia wolne

:grin: sezon rozpoczęty, o popołudniach wolnych mogę pomarzyć. Najlepsza opcja jak mogę pracować to od 9.00 do 19.00 ---- każdy by tak chciał. Zazwyczaj zapierdzielam od 11.00 do końca, czyli do północy lub nawet 1szej :thumbdown: W pogoni za hajsem na mody :decayed:

y57v7x4oc2ta.jpg

Dziś przyszły Brocki 18", przód 8.5" tył 10"szerokie. Na nich gumy 225/40/18 :decayed: Nadal czekam na gwint, a koła prawdopodobnie przemaluje na biało :whistling: Mam małą wizję dot. auta.

Opublikowano
  • Autor
a co powiecie na spota w niedziele o 19

po Radek ma tylko popołudnia wolne

:grin: sezon rozpoczęty, o popołudniach wolnych mogę pomarzyć. Najlepsza opcja jak mogę pracować to od 9.00 do 19.00 ---- każdy by tak chciał. Zazwyczaj zapierdzielam od 11.00 do końca, czyli do północy lub nawet 1szej :thumbdown: W pogoni za hajsem na mody :decayed:

http://images.tinypic.pl/i/00413/y57v7x4oc2ta.jpg

Dziś przyszły Brocki 18", przód 8.5" tył 10"szerokie. Na nich gumy 225/40/18 :decayed: Nadal czekam na gwint, a koła prawdopodobnie przemaluje na biało :whistling: Mam małą wizję dot. auta.

Ludzie potrafią spierd wszystko .. nawet felunek :facepalm:

Opublikowano

Tak u poprzedniego właściciela się prezentowały:

3329328768

Ps. jak mi jutro gwint przyjdzie, to zadzwonię w sprawie ściągaczy sprężyn :hi:

Opublikowano

rozkoszny ten różżżż................... :)

a i niedziela mi pasi...

Opublikowano

to na kogo mozna liczyc w niedziele

bo dan znac ekipie z vag-grupy

i jeszcze sa chetni nowicjusze z wizytowek

Opublikowano

zapytam mirka i tą dziewczynę (nie pamietam imienia)....

Opublikowano

Ok jak cos to spot w niedziele o 19 przy McDonald

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

mi na 90% pasuje :decayed:

---------- Post dopisany 14-07-2013 at 13:06 ---------- Poprzedni post napisany 12-07-2013 at 22:40 ----------

ja bede na 100% :)

---------- Post dopisany 26-07-2013 at 10:56 ---------- Poprzedni post napisany 14-07-2013 at 13:06 ----------

To kiedy spot?:decayed:

bar2uy8ivohr.jpg

Opublikowano

Bez porównania :decayed: Koła robią wrażenie, szczególnie tylne :decayed:

Opublikowano

nooo całkiem całkiem ....

Opublikowano

Wczoraj widziałem na żywo w tej uliczce ślepej i jak dla mnie jest fajnie, robią robote:thumbup1:

Opublikowano
  • Autor

Tez Cie namierzyłem w porcie , jest ok :wink:

Opublikowano

heh, tył ledwo co się zmieścił od wewnętrznej strony. Ogólnie ten gwint coś miękki jest :kwasny: Różnicy w komforcie przy jeździe na gwincie pomiędzy kołami 15" z gumą 195/65 a 18" 225/40 to nie odczułem. Zastrzeżenia mam do miekkiego tyłu, 4 osoby i strasznie przysiada:thumbdown:

Opublikowano

jak miałem gwint w swojej to czułem różnice i to sporą, było za twardo jak dla mnie :wink: czy jechałem sam czy w 4 to nie siadała mi za bardzo tak jak piszesz a miałem gwint Ta-technix, czerwone sprężyny.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.