Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kołobrzeskie A4 .........

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Byl pociągiem, mial czerwona kurtke ze znaczkiem s-line :)

Wysłane z mojego GT-N8000 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
:grin: Śmigło mi bardzo ładne czerwone B6, z tego co zauważyłem to na blachach ZKL :decayed:
Opublikowano

Kazik poznalby cię ... ale z drugiej strony czerwona b6 z kg ???? nie widziałem innej .

Opublikowano

czarne b6 jakieś "sportowe:wink:" bo z tyłu dwururka. Klubowa wlepą na klapie, wczoraj widziane na Trzebiatowskiej :hi

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Witajcie Panowie z K-g. Jestem właśnie z rodziną na urlopie w waszym miescie :-) spalił mi sie ksenon po drodze w mojej B6. Doradzi ktoś gdzie mogę sie udać na wymianę, żeby było dobrze, sprawnie i uczciwie? Znalazłem kilka może znacie:

1. Elektromech. PPHU. Matysiak J., Kaliska 3, Kołobrzeg

2. Flumen. Zakład elektromechaniczno - elektryczny. Rynio D., Koszalińska 57, Kołobrzeg

3.Autostart, 6 Dywizji Piechoty 60, Kołobrzeg

4. Wiśniewski Krzysztof. Elektromechanika pojazdowa, Hetmańska, 78-100 Zieleniewo

5. Autocentrum Jacex (Serwis samochodowy. Mechanika pojazdowa. Sprzedaż opon | Kołobrzeg) Bałtycka 17, Kołobrzeg

Jesli mozecie to poleccie kogos :-)

Opublikowano
Witajcie Panowie z K-g. Jestem właśnie z rodziną na urlopie w waszym miescie :-) spalił mi sie ksenon po drodze w mojej B6. Doradzi ktoś gdzie mogę sie udać na wymianę, żeby było dobrze, sprawnie i uczciwie?

A wracasz przez Bydgoszcz czy przez Niemcy? Bo miałbym do polecenia w Szczecinie jeśli przez Niemcy lecisz.

Opublikowano

Nie no wracam przez Bydgoszcz zeby jak najszybciej na A1 sie wbić... ;-) Szkoda ze miejscowi tak zadko tu zaglądaja bo moze by cos dooradzili... znalazłem sklep Interlook w Koszalinie ale pozostaje kwestia gdzie to wymienie :-/

Opublikowano

Witam. A samemu nie wymienisz?

Opublikowano
  • Autor

Jedz do jacexu, popros zeby wymienial Ci Przemek Wisniewski, zrobi dobrze, powolaj sie na Lukasza .k.

Wysłane z mojego GT-N8000 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
Jedz do jacexu, popros zeby wymienial Ci Przemek Wisniewski, zrobi dobrze, powolaj sie na Lukasza .k.

Wysłane z mojego GT-N8000 przy użyciu Tapatalka

OK dzieki Łukasz :-)

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

klubowicze a gdzie w Koszalinie albo okolicach najlepiej naprawiać dwumasa w a4 b8 ? bo stuka już ze wstyd na światłach stawać:)

I co myślicie o Urbaniaku z Topolowej?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
klubowicze a gdzie w Koszalinie albo okolicach najlepiej naprawiać dwumasa w a4 b8 ? bo stuka już ze wstyd na światłach stawać:)

I co myślicie o Urbaniaku z Topolowej?

Urbaniaka szerokim łukiem, jedz na Lechicką do Turbo Kliniki, tez ogarnia b8

prezes twoja kilka razy widziałem na os. Bajkowym, tylko coś zawiecha nie tak bo na ziemi siedziała :-)

co do czarnej b6 z wlepą to koleś troche dziwny, wodzuu go zna bo parkuje koło jego sklepu

a sam kolega wodzuu porzucił A4 i śmiga innym sprzętem

ja cały czas w robocie, skończyłem pare minut temu i tak non stop

pozdr wszystkich

Opublikowano

Z zawieszeniem coś nie gra, amory wylało, mało powietrza w oponach i leży auto jak leży :polew: Ja już od 1,5msc w kg stacjonuje i tak trochę bujam czasem po mieście to klubowej żadnej spotkać nie mogę :wink: pzdr

Opublikowano

A od kiedy to ja porzuciłem a4? Zdarza się jeździć czymś innym i tyle. Co do gościa to racja.

Opublikowano

prezesik18 widziadłem ciebie na os. Bajkowym, mam tam mieszkanie i przyjeżdżam na weekendy od czasu do czasu. Moje to czarne b7 rej ZSD... Na spacery chodzę z 2 białymi pieskami, może kojarzysz bo mijałeś mnie parę razy w zeszłym tygodniu. Teraz może zawitam w z rodziną w sierpniu.

Pozdrawiam.

Opublikowano

A od kiedy to ja porzuciłem a4? Zdarza się jeździć czymś innym i tyle. Co do gościa to racja.

;) widziałem cię wczoraj w lusterku

zazdroszcze bo sam nie mam czasu przesiąść się na "coś innego" bo nawet wczoraj w pracy byłem- takie życie

Maciej twoja b7 to chyba avant

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

A od kiedy to ja porzuciłem a4? Zdarza się jeździć czymś innym i tyle. Co do gościa to racja.

;) widziałem cię wczoraj w lusterku

zazdroszcze bo sam nie mam czasu przesiąść się na "coś innego" bo nawet wczoraj w pracy byłem- takie życie

Maciej twoja b7 to chyba avant

Raczej na pewno ;)

W Kołobrzego będę po 20 sierpnia.

Pozdrawiam z os.Bajkowego

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Witam ziomków, dołączam się do fun clubu a4 z Kołobrzegu i okolic :hi:

Opublikowano

Witamy! :hi:

Opublikowano

Witamy :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.