Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kołobrzeskie A4 .........


cool506

Rekomendowane odpowiedzi

:grin: Śmigło mi bardzo ładne czerwone B6, z tego co zauważyłem to na blachach ZKL :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kazik poznalby cię ... ale z drugiej strony czerwona b6 z kg ???? nie widziałem innej .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czarne b6 jakieś "sportowe:wink:" bo z tyłu dwururka. Klubowa wlepą na klapie, wczoraj widziane na Trzebiatowskiej :hi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Panowie z K-g. Jestem właśnie z rodziną na urlopie w waszym miescie :-) spalił mi sie ksenon po drodze w mojej B6. Doradzi ktoś gdzie mogę sie udać na wymianę, żeby było dobrze, sprawnie i uczciwie? Znalazłem kilka może znacie:

1. Elektromech. PPHU. Matysiak J., Kaliska 3, Kołobrzeg

2. Flumen. Zakład elektromechaniczno - elektryczny. Rynio D., Koszalińska 57, Kołobrzeg

3.Autostart, 6 Dywizji Piechoty 60, Kołobrzeg

4. Wiśniewski Krzysztof. Elektromechanika pojazdowa, Hetmańska, 78-100 Zieleniewo

5. Autocentrum Jacex (Serwis samochodowy. Mechanika pojazdowa. Sprzedaż opon | Kołobrzeg) Bałtycka 17, Kołobrzeg

Jesli mozecie to poleccie kogos :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Panowie z K-g. Jestem właśnie z rodziną na urlopie w waszym miescie :-) spalił mi sie ksenon po drodze w mojej B6. Doradzi ktoś gdzie mogę sie udać na wymianę, żeby było dobrze, sprawnie i uczciwie?

A wracasz przez Bydgoszcz czy przez Niemcy? Bo miałbym do polecenia w Szczecinie jeśli przez Niemcy lecisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no wracam przez Bydgoszcz zeby jak najszybciej na A1 sie wbić... ;-) Szkoda ze miejscowi tak zadko tu zaglądaja bo moze by cos dooradzili... znalazłem sklep Interlook w Koszalinie ale pozostaje kwestia gdzie to wymienie :-/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedz do jacexu, popros zeby wymienial Ci Przemek Wisniewski, zrobi dobrze, powolaj sie na Lukasza .k.

Wysłane z mojego GT-N8000 przy użyciu Tapatalka

OK dzieki Łukasz :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

klubowicze a gdzie w Koszalinie albo okolicach najlepiej naprawiać dwumasa w a4 b8 ? bo stuka już ze wstyd na światłach stawać:)

I co myślicie o Urbaniaku z Topolowej?

Urbaniaka szerokim łukiem, jedz na Lechicką do Turbo Kliniki, tez ogarnia b8

prezes twoja kilka razy widziałem na os. Bajkowym, tylko coś zawiecha nie tak bo na ziemi siedziała :-)

co do czarnej b6 z wlepą to koleś troche dziwny, wodzuu go zna bo parkuje koło jego sklepu

a sam kolega wodzuu porzucił A4 i śmiga innym sprzętem

ja cały czas w robocie, skończyłem pare minut temu i tak non stop

pozdr wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z zawieszeniem coś nie gra, amory wylało, mało powietrza w oponach i leży auto jak leży :polew: Ja już od 1,5msc w kg stacjonuje i tak trochę bujam czasem po mieście to klubowej żadnej spotkać nie mogę :wink: pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A od kiedy to ja porzuciłem a4? Zdarza się jeździć czymś innym i tyle. Co do gościa to racja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prezesik18 widziadłem ciebie na os. Bajkowym, mam tam mieszkanie i przyjeżdżam na weekendy od czasu do czasu. Moje to czarne b7 rej ZSD... Na spacery chodzę z 2 białymi pieskami, może kojarzysz bo mijałeś mnie parę razy w zeszłym tygodniu. Teraz może zawitam w z rodziną w sierpniu.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A od kiedy to ja porzuciłem a4? Zdarza się jeździć czymś innym i tyle. Co do gościa to racja.

;) widziałem cię wczoraj w lusterku

zazdroszcze bo sam nie mam czasu przesiąść się na "coś innego" bo nawet wczoraj w pracy byłem- takie życie

Maciej twoja b7 to chyba avant

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A od kiedy to ja porzuciłem a4? Zdarza się jeździć czymś innym i tyle. Co do gościa to racja.

;) widziałem cię wczoraj w lusterku

zazdroszcze bo sam nie mam czasu przesiąść się na "coś innego" bo nawet wczoraj w pracy byłem- takie życie

Maciej twoja b7 to chyba avant

Raczej na pewno ;)

W Kołobrzego będę po 20 sierpnia.

Pozdrawiam z os.Bajkowego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...