Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kołobrzeskie A4 .........

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Bede. Do zobaczenia

Opublikowano

Podjadę i ja :wink4:

Opublikowano

19.07 (niedziela) godzina 19:00- LISTA OSÓB - DOPISYWAĆ SIĘ :a4fan:

1. MakoUSM

2. Woodzuu

3. Lunatic

4. Pavetti

5. skulcz

6. musti

Edytowane przez Pavetti

Opublikowano

Ehhh szkoda, bede w Kolobrzegu od 2 sierpnia a co do lokalizacji pomyslcie o starym lotnisku Bagicz, nie wiem czy jest jeszcze do niego dostep ale kiedys bylem tam na zlocie...

Opublikowano

Ehhh szkoda, bede w Kolobrzegu od 2 sierpnia a co do lokalizacji pomyslcie o starym lotnisku Bagicz, nie wiem czy jest jeszcze do niego dostep ale kiedys bylem tam na zlocie...

Lotniska dostępnego już nie ma. Aktualnie stoi tam ostatni bunkier, który niszczą. Poza tym wszystko szlag trafił.

Aktualna lista

19.07 (niedziela) godzina 19:00- LISTA OSÓB - DOPISYWAĆ SIĘ :a4fan:

1. MakoUSM

2. Woodzuu

3. Lunatic

4. Pavetti

5. skulcz

6. musti

Opublikowano

Szkoda, fajna miejscowka na spocik, mozna bylo sie poscigac , 1/4 mili itp...

A wiec milego spota a ja i tak przyjade do Kolobrzegu ;)

Opublikowano

ciężko uwierzyć że tyle osób się zbierze bo zazwyczaj byłem ja i Woodzuu

raz była większa ekipa

jak coś można mnie dopisać

Tomek dzięki za sms-a bo od czasu jak córka w domu mało siedzę na forum

do tego zapalenie rogówki już przeszło to mogę dłużej siedzieć przed monitorem

Opublikowano

ciężko uwierzyć że tyle osób się zbierze bo zazwyczaj byłem ja i Woodzuu

raz była większa ekipa

jak coś można mnie dopisać

Tomek dzięki za sms-a bo od czasu jak córka w domu mało siedzę na forum

do tego zapalenie rogówki już przeszło to mogę dłużej siedzieć przed monitorem

Niech chociaż połowa z tego podjedzie, to będzie dobrze. No to dopisujemy ;)

19.07 (niedziela) godzina 19:00- LISTA OSÓB - DOPISYWAĆ SIĘ :a4fan:

1. MakoUSM

2. Woodzuu

3. Lunatic

4. Pavetti

5. skulcz

6. musti

7. Kazik123

Opublikowano

A może jeszcze na Koszalińskim wątku coś wspomnieć o spocie? Jest jeszcze trochę czasu to mimo, że tam się zbyt wiele nie dzieje to może ktoś zajrzy i podjedzie... Tym bardziej, że są wakacje :) Co Wy na to? :naughty:

Opublikowano

Jeżeli mi termin podpasi, będę miał przepustkę, nie będę na żadnym zlocie to się pojawie :)

Opublikowano

A może jeszcze na Koszalińskim wątku coś wspomnieć o spocie? Jest jeszcze trochę czasu to mimo, że tam się zbyt wiele nie dzieje to może ktoś zajrzy i podjedzie... Tym bardziej, że są wakacje :) Co Wy na to? :naughty:

Można by spróbować, czemu by nie ;)

Powiadomieni.

Edytowane przez Pavetti

Opublikowano

Szybko skrobnełeś :git:

Opublikowano

A co się będę bawił ;)

Opublikowano

Hmmm...

Opublikowano

Koledzy, macie może kogoś kto miałby szybę czołową do mojej małej?

Wytapatane

Opublikowano

Ja bralem ostatnio do b7 na 6 Dywizji gość ma chinczyki ale wg mnie bardzo dobre. Polecam

Opublikowano

Ja bralem ostatnio do b7 na 6 Dywizji gość ma chinczyki ale wg mnie bardzo dobre. Polecam

Ile krzyknął?

Wytapatane

Opublikowano

550

Z wklejeniem

Opublikowano

550

Z wklejeniem

A on też wkleja? Jesteś pewien, że to nie było w JAANie?

Wytapatane

Opublikowano

To bylo w Jaanie. Wczoraj kuzyn wklejał i tez 550 do b7 z sensorem.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.