Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kołobrzeskie A4 .........

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Następnym razem trzeba się ładnie ustawić, zrobić kilkanaście fotek i zaliczyć przejazd przez miasto ;)

Wytapatane

Opublikowano

Jest moźliwość jeszcze na lotnisku ogarnac maly spocik z ogniskiem. I jakas zrecznosciówke zrobic na czas zeby sie pobawic. Jakiś slalom itp.

Opublikowano

Jest moźliwość jeszcze na lotnisku ogarnac maly spocik z ogniskiem. I jakas zrecznosciówke zrobic na czas zeby sie pobawic. Jakiś slalom itp.

Kiedy byłeś na nim? Ją ok. miesiąc temu i mogę śmiało powiedzieć, że bagicza już nie ma, ale może nie trafiłem do tego miejsca gdzie Ty, a znam lotnisko dobrze ;)

Wytapatane

Opublikowano

Jest jeszcze miejsce w jednym miejscu.

Opublikowano

Mówisz o tym, gdzie jeszcze są 3-4 hangary i opony?

Wytapatane

Opublikowano

Chyba tak tam jeszcze co niedziela lacza pala bmw.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Siema

Od poniedziałku do niedzieli jestem z młodym ( 3 latek) w Kołobrzegu w Arka arena spa. Więc jak coś dawać znać i stykniemy się jakimś wieczorem na chwilę.

Opublikowano

Coś ucichło w temacie. Wczoraj pod E.leclerk widziałem czarną b5 z ramkami i wlepami klubowymi, na czarnych leksusach, ale bez tablicy.

Wytapatane

Opublikowano

To panowie kiedy sie potykamy na kawę i pogaduchy?

Opublikowano

mi pasuje niedziela ale po południu

Opublikowano

Mi tez pasuje

Opublikowano

pasi

Opublikowano

to jak niedziela godzina 16-00 pasi

Opublikowano

Hmmm... może i ja się wybiorę na wycieczkę z moją kobietą do Kołobrzegu. O ile pogoda dopisze bo trochę przeziębiony jestem. Gdzie te potencjalne spotkanie? Tylko nic nie obiecuje bo ostatnio miałem się pojawić a nie dotarłem.

Opublikowano

No szkoda że byliśmy tylko z kazikiem . Mysle ze następny raz wypali lepiej spotkanie. Pozdrawiam

Opublikowano

Ja niestety dopiero gdzieś w grudniu się pojawię w okolicach, ale daleko do tego czasu ;)

Panowie taki ori felunek s line mam na sprzedaż jakby może ktoś był zainteresowany to priv. 8,5Jx18 ET35. Zdjęcie poglądowe. Moje są do odmalowania, przez delikatnie zdarte ranty itd, ale są proste. Na razie piszę tylko tu, bo nie ma mnie na miejscu.

76g53sf7.jpg

Opublikowano

Ja dopiero od września będę w Kg, także jak mi będzie pasować to pojawię się na spocie.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Dobry. Co tu taka cisza? :decayed:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Gracie może w paintballa albo znacie kogoś ? Chodzi mi o sprawdzenie markera.

Edytowane przez woodzuu

Opublikowano

Gracie może w paintballa albo znacie kogoś ? Chodzi mi o sprawdzenie markera.

Mogę popytać znajomych, bo wiem, że strzelają.

Ja mam inne pytanie: jakiś lakiernik godny polecenia?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.