Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] krzywo jezdzi po uderzeniu


czester

Rekomendowane odpowiedzi

Witam was. Wczoraj walnalem prawa strona oboma kolami w kraweznik tak ze mam 2 felgi do wymiany (sam prawie sie odbilem od szyby pasazera :D ), ale problem w tym ze kieronica jest teraz o jakies 45 stopni przekrecona w prawo, jak ja daje do normalne pozycji to auto skreca w lewo :confused4: co moglo sie pogiac w zawieszniu ze jest taki efekt ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim jedź na sprawdzenie zawieszenia. Po takim uderzeniu mogło dojść do poważnego uszkodzenia układu kierowniczego. Będziesz miał szczęście jeśli skończy sie na wymiane końcówek drążków i ustawieniu zbieżności.

co mogło sie pogiąć w zawieszeniu ze jest taki efekt ?

Przestawiła się zbieżność.Końcówki drążków,jak nie całe drążki do wymiany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogladam przed chwila autko i tak: przod nie widac zeby byl zgiety, jednak lekko go sciaga (moze nie bedzie tak zle), ale tyl to na gole oko jest przekrzywiony na dole (kolo idzie po skosie). Czy tylna belke w jakis sposob sie ustawia albo prostuje czy tylko wymiana ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedż do warsztatu zajmujacego sie geometria, ale już teraz szukaj na szrocie nowego wachacza do tyłu, a z przodu drazki, lub nawet maglownica mogła uledz uszkodzeniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tyl to na gole oko jest przekrzywiony na dole (kolo idzie po skosie). Czy tylna belke w jakis sposob sie ustawia albo prostuje czy tylko wymiana ?

Tu proponuję poszukać całą belkę, przy okazji sprawdzić stan mocowania amorów do nadwozia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok postaram sie cos podzialac w tym tygodniu. Bylem na gieldzie dzisiaj ale nie mieli tylnej belki do A4 :/ Powiedzcie mi czy po wymianie gornych wahaczy trzeba ustawiac zbierznosc ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam belki juz nie mam, sprzedalem ale nie konicznie belka ulegla skrzywieniu jezeli nie bylo mocnego strzala to poszedl czop, tylnej belki mniej wiecej tak to wyglada http://moto.allegro.pl/item275420962_czop_osi_tylnej_audi_80_b4_audi_100_c4_audi_a6.html wiec najpierw rozbierz i popatrz co uleglo popsuciu potem szukaj czesci gdybys chcial to czop z piastami mi zostal pozdrawiam :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymienilem dzisiaj belke, i okazalo sie ze przod jest ok, kierownica wrocila do normlanego stanu :dance: za belke dalem 300 zl wiec nie jest tak zle. Moze chce ktos zacisk tylni z tarcza, lozyskiem i tym czopem bo sie ostalo :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...